Şimdi Ara

SeaSonic de Yine Şok var :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknobiyotik 850 w Yerine 1050 veriyor beyler Ben aldım yaRın gelecek fotoları paylaşırım. x750 kullanıyorum ama yeni bir sistem toplayacaktım sağlam yavaştan başlarım diyordum görünce power hemen aldım birazda sistemi toplamama teşfik oldu İhtiyacı olanlar-- http://www.teknobiyotik.com/seasonic-x-series-1050watt-80-plus-gold-sertifikali-moduler-guc-kaynagi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerdova -- 26 Temmuz 2013; 9:44:28 >

• Psu mu değiştiresim geldi
  • Bende vardı aldım sen düşün artık
  • Senin TB ile bağlantın olduğuna kanaat getirdim artık :)
  • Önümüzde ki 10 sene içinde bile alabileceğim en yüksek power supply miktarı 650w olacaktır, o da Corsair VS-650 F/P ürünü olacaktır. Hem günümüz sistemlerinin harcadığı maksimum güç belli hemde gereksiz para harcamanın manası yok.
  • Seasonic hastasıyım...

Ağlamak istiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan07-36 -- 26 Temmuz 2013; 10:32:23 >
  • Öyle ama kaliteli ve üst sınıf Psu kullanmak gereksiz olsa da insana ayrı bir güven veriyor 7 Yıl garantim var diyorsun en basitinden , aklında soru işareti olmuyor şu kartı taksam ne olur CF yapılırmı Oc yapmasam mı vs diye

Sli-CF yapma ihtimali olan ve Oc yapanlar muhakkak kaliteli Psu almalılar. Kaliteli 750W civarı psu lar alınabilir. 1050W yüksek ve gereksiz bir değer olsa da 3 kart kullanacaklar alabilir hatta çift kart kullanacaklar da bu fiyata alabilirler çünkü piyasadaki en kaliteli psu'lardan birisi. Evladiyelik olur muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Senin TB ile bağlantın olduğuna kanaat getirdim artık :)

hahahahahahaha Yok ya forumda fırsatları paylaşmıyalım mı ? ..! Eksenin de paylaştım Vatanında paylaştım .! Görüyorum paylaşıyorum tamam bundan sonra paylaşmıyacagım.! Hem Eskişehirdeyim ben nasıl bir bağlantım olabiLir Neyse senin kararın bakıyorumda tekno nun 3 konusunu açmışım öyle izlenim olması normalmiş Sevdiğim bir site sürekli takip ediyorum belki birazdan ondan Dır ..! Takipcimde fazlaymış he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerdova -- 26 Temmuz 2013; 10:47:50 >

• Şaka yaptık yahu, bir söyle bin işit
  • Bende psuda statik elektrik var yandı patladı sandım başlıktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Yok ama dediğim gibi dışardan bakınca öyle olabilir baktımda haklısın yani . . Öyle fırsatları görünce kendim alıcam kimseye söylemicem Hıh
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Bende psuda statik elektrik var yandı patladı sandım başlıktan

Kandırdım

• iyiymiş ama yüksek. benim kullandığım bile çok fazla 750w
  • Sansa bak bende tam SEASONIC SEA-X-750  siparisi veriyordum 409 tl ye e bundan layim bari
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Buzdolabını felan bağlıyacan buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Önümüzde ki 10 sene içinde bile alabileceğim en yüksek power supply miktarı 650w olacaktır, o da Corsair VS-650 F/P ürünü olacaktır. Hem günümüz sistemlerinin harcadığı maksimum güç belli hemde gereksiz para harcamanın manası yok.

+1 bu kadar uçuk psu ile ne yapacaklarını çözemedim hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xykna

quote:

Önümüzde ki 10 sene içinde bile alabileceğim en yüksek power supply miktarı 650w olacaktır, o da Corsair VS-650 F/P ürünü olacaktır. Hem günümüz sistemlerinin harcadığı maksimum güç belli hemde gereksiz para harcamanın manası yok.

Yukarda belirttim Buzdolabı

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerdova

quote:

quote:

bizim buzdolabı tasarruflu bu bile fazla gelir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zerdova

quote:

quote:

bizim buzdolabı tasarruflu bu bile fazla gelir

Yanına çamaşırıda bağlarsın O zaman .!

• fantezi bunlar. alin vs 650w tek kartla titani bile besler. cf sli ya da cift gpu tek kart kullanacaksaniz hx 850 alin. 1050w gibi ucuk rakamlar gereksiz. kullanmayacagin ram ve psu ya para vermeyeceksin bu 8gb ram yeterken 16gb almak olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.