Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.373
Cevap
33
Favori
802.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redbloodedman

tam ray e karar vermiştim fiyat çok iyi ya arada kaldım şimdi ray mi neo mu

ray'in fiyatı küçük ekranına rağmen daha yüksek bence neo almalısın
  • fiyat iyide gümüş ve kırmızıya fiyat yüksek rakamlara cıkıyor...birde buna at hırsızlarını ekleyince yine tuzlu bir rakam...ama neo gerçekten sağlam ve emsalsiz bir alet...bence SE efsanelerinden oldu bile...
  • Motorola,hayrola...

Yarın lanse edilmeyecek miydi bu cihaz,yoksa 25 temmuzda hem lanse edilip hem tüm satış kanalları aracılığıyla piyasaya mı sürülecek?
  • Güzel reklam yapmışlar ama..
    Videoyu direkt yükleyemedim.bu yüzden link veriyorum..

http://www.ceptown.com/model/1774/sony-ericsson-xperia-neo
  • Ben de Sakarya'da bulmaya çalışacağım.. İnşallah çakallar üstüne fiyat bindirip dayamaya çalışmazlar.. Bekle bekle sıkıldık artık hadi ama..
  • bu hafta 999tlye tüm marketlerde satışta bekleyenlere duyurulur bende bekliyordum vazgeçtim alanlara şimdiden hayırlı olsun
  • 25 Temmuz'dan önce çıkmayacak deniliyor ! 25 Temmuz'u bekleyeceğiz birde, beklemesine bekleyelim 5 gün daha problem değilde. Ben 999 TL'ye bulabileceğimizi sanmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

25 Temmuz'dan önce çıkmayacak deniliyor ! 25 Temmuz'u bekleyeceğiz birde, beklemesine bekleyelim 5 gün daha problem değilde. Ben 999 TL'ye bulabileceğimizi sanmıyorum...

Fiyat standart olur hemen hemen her yerde 999 tl'e satarlar. Gerek ElectroWorld gerek Teknosa gerek Darty. 1-2 ay sonra duruma göre firmalar giydirir üstüne birşeyler :P

Desire S ile bu telefon arasında çok ciddi şekilde gidip geliyorum. Bi gelsin elime alıp inceleyeyim bakacam artık duruma.
  • yaf hani bu cihaz 20 sindde cıkıcaktı??
  • tutmuş şu telefona led flash koymus aptallar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

tutmuş şu telefona led flash koymus aptallar

Ne konulabilirdi peki ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

quote:

Ne konulabilirdi peki ??

xenon
  • quote:

quote:

quote:

Ne konulabilirdi peki ??

xenon

hımmm.... evet olabilirdi...tanıtım videolarında ve örnek fotolarda gece fotoları fena görünmüyor ama..
  • xenon un esprisi yok adam oraya gece görüşü için Exmor r sensör koymuş,kim takar xenon flaşı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon5

xenon un esprisi yok adam oraya gece görüşü için Exmor r sensör koymuş,kim takar xenon flaşı...

gelsın o lensde gece c905 ile yarışsın o zaman
  • Ben de C905 kullanıyorum. CMOS un karanlık ortamlardaki duyarlılığı pek de iyi değil.. Flaş da böyle bir eksiği kapatamaz bence. Flaş yakın mesafede parlatır, çektiğiniz şeyi göremezsiniz. Uzak mesafede etkisizdir. Exmor CMOS'a kıyasla C905'in hiç şansı yok bence.

Ayrıca Xenon flaş koyarlarsa telefonun kalınlığı ne olur, bir de onu söyleyin madem.. Ya da C905'in kalınlığının ne kadar olduğunu.
  • ayrıyetten xenon flaş koyunca o telefonun şarzı nekadar gitceki. akıllı telefon bu.bu telefonlara led flaş konur xenon olan akıllı telefon varmıki zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: technoB

ayrıyetten xenon flaş koyunca o telefonun şarzı nekadar gitceki. akıllı telefon bu.bu telefonlara led flaş konur xenon olan akıllı telefon varmıki zaten

var.motorolanın xt720 mesela telefon o kadar kalın da değil hem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: katmerci

Ben de C905 kullanıyorum. CMOS un karanlık ortamlardaki duyarlılığı pek de iyi değil.. Flaş da böyle bir eksiği kapatamaz bence. Flaş yakın mesafede parlatır, çektiğiniz şeyi göremezsiniz. Uzak mesafede etkisizdir. Exmor CMOS'a kıyasla C905'in hiç şansı yok bence.

Ayrıca Xenon flaş koyarlarsa telefonun kalınlığı ne olur, bir de onu söyleyin madem.. Ya da C905'in kalınlığının ne kadar olduğunu.

telefonla gece manzaramı cekıyorsun kı gece 2 metreye kadar net goruntu yakalayabılıyorum gece cekımınde manzara cektıgımde gece modunu bıle acmıyorum exmorun ozellıgı ne hepsı aldatmaca yaaa

• quote:

quote:

quote:

Ne konulabilirdi peki ??

xenon

Olmaz o iş
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.