Şimdi Ara

^^ SE Xperia Neo l 1 GHz l 3.7'' l 8 Mp l HDMI Out ^^ (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.372
Cevap
33
Favori
802.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önceki sayfada söylemiştim satıcı pazartesiye kadar tatilde.dükkanı açsın linkini yayınlarım burda.şimdilik linki kapalı tatil dolayısıyla.
  • sağlam telefon arayan varsa buyrun.

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=F92CvRflk18&feature=player_embedded ]

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=AXx6azfG4W8&feature=player_embedded ]

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=GXB9k9vfPV8&feature=player_embedded ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

sağlam telefon arayan varsa buyrun.

1100 tl sanırım:) ekranı küçük v.s. Fazla sağlam bize gelmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremdurmaz

Kurtar72 bnde yanlıs yere yazdım konu dısında ama sonucta bnmkıde telefon

Sn ayrı dünyadasn !!! Konuyla alakası yok :)

Kerem kardeş forumu biraz incelediysen kimin ayrı dünyalı olduğu çok belirgin. Ben hem bir Neo kullanıcısı ve forumun gediklilerindenim eğer forumda sıkışıpda üstüne basıp, poz keseceğin bir çömez arıyorsan yanlış adrestesin. Çok iyi niyetli olsan açık arayacağına sorduğum soruyu özelden yanıtlardın yok değilsin, boşuna forumu doldurma lütfen. Çünkü bizim burada yaptığımız açık aramak değil, bilgilerimizi paylaşmak. Bu temel kuralı unutmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

quote:

sağlam telefon arayan varsa buyrun.

1100 tl sanırım:) ekranı küçük v.s. Fazla sağlam bize gelmez...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar cevap yazarken lütfen bu kadar uzun mesajları alıntılamayın. Bu yüzden bir sayfayı birkaç mesaj dolduruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SKYBRAVE -- 28 Aralık 2011; 15:34:19 >

• quote:

@By40bir
    önceki sayfada söylemiştim satıcı pazartesiye kadar tatilde.dükkanı açsın linkini yayınlarım burda.şimdilik linki kapalı tatil dolayısıyla.

Teşekkür ederim, beklemedeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

quote:

Orijinalden alıntı: keremdurmaz

Kurtar72 bnde yanlıs yere yazdım konu dısında ama sonucta bnmkıde telefon

Sn ayrı dünyadasn !!! Konuyla alakası yok :)

Kerem kardeş forumu biraz incelediysen kimin ayrı dünyalı olduğu çok belirgin. Ben hem bir Neo kullanıcısı ve forumun gediklilerindenim eğer forumda sıkışıpda üstüne basıp, poz keseceğin bir çömez arıyorsan yanlış adrestesin. Çok iyi niyetli olsan açık arayacağına sorduğum soruyu özelden yanıtlardın yok değilsin, boşuna forumu doldurma lütfen. Çünkü bizim burada yaptığımız açık aramak değil, bilgilerimizi paylaşmak. Bu temel kuralı unutmayalım.

Kardeşim iyi güzelde konuyu saptırmanın manası nedir sn gelmissn windowss xpden bahsediosun olmaz..
    Bn paylaşmayalım demiyorum bu arada bnm hakkımda ön yargılıda konusma zahmetinde bulunmussn kınıyorum sni....

• bu tuşlarda soyulma genelde varmı? 3-4 aylık neo su olanlar genelde bahsetmişte? 3-4 aylık neo cular özellikle söylesin veya zamanınıda söylesin bizahmet.
  • Benimki de 3 aylik olacak ama soyulma yok. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanus -- 28 Aralık 2011; 17:12:27 >
  • az önce vatan bilgisayardaydım arzum çaycı almak için.internette 79TL yazıyor,orda 96TL.niye fiyat yüksek internette 79 yazıyor dedim,eğer internette indirimli gördüyseniz fiyatı o gördüğünüz indirimli fiyattan vereceğiz dedi.kampanya öyleymiş gidiyosunuz neo V ne kadar soruyorsunuz size indirimsiz fiyatını söylüyolar,e iyide internette fiyat düşük diyosunuz onlarda o zaman tamam gördüyseniz fiyat indirimli diyolar,birde internette uyduruktan bi şifre var onuda söylüyosunuz,eğer unutursanız şifreyi önemli değil yinede indirimi yapıyolar.
    çok cins bi kampanya ama neo V fiyatıda gayet iyi 725TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanus

Benimki de 3 aylik olacak ama soyulma yok. :/

kullanımdan kullanıma değişir bu durum.acaba çekmeli kılıfta dahamı çok aşınıyor,aşınanlar söylerse nasıl kullandıklarını öğrenmiş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

quote:

Orijinalden alıntı: enspak

quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

quote:

Orijinalden alıntı: enspak

Arkadaşlar bu İPG kaplama kullanan varmı ne düşünüyorsunuz ? ben delikli silikon kılıf aldım daha 1 ay olmadı cizmeye başlamış.... bide cok toz topluyor.

daha bugün kapladım hocam artık hiç korkum yok arkada biraz kabarcık kaldı ama 12-24 saat içinde geççek diye umuyorum oda çok önemli değil geçmezse öneririm ama elin yatkınsa çok uğraştırıyor ve sabır istiyor

hocam nerden aldınız bende düşünüyorum birde kaplama anlaşılıyormu ve uygulama cok mu zor :D

hızlıaldan hocam uğraştırıyor biraz parcalayan çok var mesela

hocam cok pahalı ya hızlı alda telef etmeyelim alıp :D

• Az önce 5 günlük neo mu masaya çarptım elimdeyken alt tarafı çok az hasar gördü. Artık sürekli gözüm takılacak
  • quote:

quote:

kullanımdan kullanıma değişir bu durum.acaba çekmeli kılıfta dahamı çok aşınıyor,aşınanlar söylerse nasıl kullandıklarını öğrenmiş oluruz.

bende bunu mersak ediyorum hocam
  • Delikli kılıf kullanıyorum 5 aylık telefonumda soyulma, çizilme v.b hiç birşey yok.
  • merhaba arkadaslar

bende sony ericsson xperia neoV cihazi var,ama cihaz masanin ustunde kendi kendine kapanip aciliyor.servise gotur getir canim cikti.teknosadan aldim urunu.varmi bunu yasayan ve nedenini bilen biri acaba,donanimsalmi yoksa yazilimsal bi sorunmu yoksa benmi bi yanlis yapiyorum dikkat etmem gereken bir yermi var.

lutfen yardimci olun
    tesekkur ederim
    mahmutkus@yahoo.com
  • Telefonumu Satıp(Neo) ıpod touch almaya karar verdim
  • Cuma günü aldığım neo v yi dün 1.5mt kadar yükseklikten fayans zemin üzerine düşürdüm. ahize kısmı üzerine düşen cihazı arka kapağı o kısmından açıldı. mikrofon için olan küçük deliği önce kırık sandım ama sonra kırık olmadığını görünce sevindim . üzerinde hiç bir koruma elemanı olmayan telefonun üzerinde en küçük bir çizik yoktu. Ama işi şansa bırakmamak için kadıköyde bir aksesuarcıda esnek kılıf aldımve ekranı film kaplattım. film mat olduğu için çok az bir parlaklık kaybı oldu ama korkulu rüya görmekten iyidir. Silikon kılıfın hoşuma giden tarafı düğme kısmının açık olmaması. düğmeler hafif bir çıkıntı yardımı ile kılıfın üzeriinden kontrol edilebiliyor . yani düğmeler için aşınma riski kalkıyor. eşimede beyaz neo almıştık ona da delikli beyaz sert kapak aldık. oldukça şık görünmekte.

arkadaşlar bir de sorum olacak. işim gereği görüşmlerimi sesli olarak kaydediyorum. nokia 3230 dan beri bu tür programlar kullanıyorum nokia nın bipleri insanı kanser ederdi. vodafone 945 ilk androidimdi ultimate voice recorder ile inanılmaz temiz kayıt alıyordum. ama bu programı neo da çalıştıramadım.
    ancak marketteki Super Call Recorder ın free versiyonu neo da sağlıklı çalışmakta. gerek sizin sesiniz gereksede karşı tarafın sesi sorunsuz. ama ne yazık kı bu versiyon 5 kayıt yapmakta. ücretli olanı parası neyse verip alıcam ama bunun bir yolunu bulamadım.

bu programın full versiyonu için ya da alternatif program ismi önererek yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: moneta

Cuma günü aldığım neo v yi dün 1.5mt kadar yükseklikten fayans zemin üzerine düşürdüm. ahize kısmı üzerine düşen cihazı arka kapağı o kısmından açıldı. mikrofon için olan küçük deliği önce kırık sandım ama sonra kırık olmadığını görünce sevindim . üzerinde hiç bir koruma elemanı olmayan telefonun üzerinde en küçük bir çizik yoktu. Ama işi şansa bırakmamak için kadıköyde bir aksesuarcıda esnek kılıf aldımve ekranı film kaplattım. film mat olduğu için çok az bir parlaklık kaybı oldu ama korkulu rüya görmekten iyidir. Silikon kılıfın hoşuma giden tarafı düğme kısmının açık olmaması. düğmeler hafif bir çıkıntı yardımı ile kılıfın üzeriinden kontrol edilebiliyor . yani düğmeler için aşınma riski kalkıyor. eşimede beyaz neo almıştık ona da delikli beyaz sert kapak aldık. oldukça şık görünmekte.

arkadaşlar bir de sorum olacak. işim gereği görüşmlerimi sesli olarak kaydediyorum. nokia 3230 dan beri bu tür programlar kullanıyorum nokia nın bipleri insanı kanser ederdi. vodafone 945 ilk androidimdi ultimate voice recorder ile inanılmaz temiz kayıt alıyordum. ama bu programı neo da çalıştıramadım.
    ancak marketteki Super Call Recorder ın free versiyonu neo da sağlıklı çalışmakta. gerek sizin sesiniz gereksede karşı tarafın sesi sorunsuz. ama ne yazık kı bu versiyon 5 kayıt yapmakta. ücretli olanı parası neyse verip alıcam ama bunun bir yolunu bulamadım.

bu programın full versiyonu için ya da alternatif program ismi önererek yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Super Call Recorderi markette bulamadım ?. Bende bu tarz iyi bir program arıyorum.

• quote:

quote:

Hocam ben de aşınma değil ama tuşlarda renk atması var. Ama aldığım günden beri ne bi kılıf ne ekran jelatini kullandım. Ekranda gram çizik yok ama arka kapakta da kılcak görünmüycek derece de var tek sorun tuşlarda renk atması olması yani :)
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.