Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Smart Applock uygulaması ile istediğim uygulamaya kolayca şifre koyabiliyordum.

Update service işleminden sonra yeniden Smart Applock'u indirdim ama eskisi gibi şifre koyamıyorum.

Şifre koyduğumu sandığım uygulamalar şifresiz açılıyor.

Bu konuda ayrıntılı bilgi verebilecek arkadaş var mı?

4-5 şifre uygulaması daha indirip denedim ama hiç birinde başarılı olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

Merhabalar,

Update service işleminden sonra yeniden Smart Applock'u indirdim ama eskisi gibi şifre koyamıyorum.

Update services işlemi ytaptıgınızda root uçmuş olabilir. Tekrar rootlarsanız düzelir belki?

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Alet için pil tavsiyesi olan varmı? İlla orjinalmi alalım. Artık şarj yetmemeye başladı. Yada SE nin portatif şarj sistemi nasıldır?

Hocam pil nasıl yetmiyor ne zaman aldınız cihazı. Bildigim kadarıyla 3 yıl içerisinde %80'in altına düşmez bu piller. Programlar widgetlerden dolayı çok pil yiyor olabilir.

• telefon elime ulaştı.. ekranda değişmiş arka kapakta değişseydi güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hachi-kyu-san

quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

Merhabalar,

Update services işlemi ytaptıgınızda root uçmuş olabilir. Tekrar rootlarsanız düzelir belki?

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Alet için pil tavsiyesi olan varmı? İlla orjinalmi alalım. Artık şarj yetmemeye başladı. Yada SE nin portatif şarj sistemi nasıldır?

Hocam pil nasıl yetmiyor ne zaman aldınız cihazı. Bildigim kadarıyla 3 yıl içerisinde %80'in altına düşmez bu piller. Programlar widgetlerden dolayı çok pil yiyor olabilir.

Çok kulanımdan dolayı bitiyor. Sürekli görüşme ve nete girmek durumundayım. Ekstra batarya şart oldu

• USB OTG nerden alayım tavsiyeniz var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

telefon elime ulaştı.. ekranda değişmiş arka kapakta değişseydi güzel olurdu

hayırlı olsun. ekran değişiyordu zaten. az kaldı yakında çatlak olayından gelenlerin komple kasayı değişirler

• quote:

Orijinalden alıntı: ssrrkknn

quote:

telefon elime ulaştı.. ekranda değişmiş arka kapakta değişseydi güzel olurdu

hayırlı olsun. ekran değişiyordu zaten. az kaldı yakında çatlak olayından gelenlerin komple kasayı değişirler

saol her halde boyle zırt pırt kasa değiştiririz daha once tuş takımı daha yumuşaktı şimdi sert olmuş iyi olmuş böyle daha bir sağlam gözüme gözüktü

• Bu rom güncellenmiş tavsiye ederim..

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1325640
  • arkadaşlar kamerayla fotograf cekimlerinde en net goruntuyu yakalamayi nasil yapiyoruz? arkadasin resmini cekerken (uzaktayken) normal degilde makro moduyla cekiyorum daha net cikiyor

birde zoom yaptigimda fotoya hemen goruntu kalitesi dusuyor fotografin. 5mp lik n95 telefonumda sanki daha net gibiydi fotograflar. siz ne dersiniz?
  • sonyericsson dan gelen cevap, sizinle paylaşayım

quote:

Telefonum Eğlence & Yüklemeler Güncelleme Hizmeti
    Sayın Er,

Sony Ericsson olarak ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
    Şu an itibari ile operatör üzerinden görüntülü görüşme yapılamamaktadır. Yanlızca Skpe ve Google Talk programları ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Yeni gelicek olan güncelleme ile operatör üzerinden görüntülü görüşme yapabilme ihtimali kuvvetle muhtemeldir.
    Daha fazla bilgi içinwww.sonyericsson.com.tr

Yorum ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız, ürünlerimizi tercih ettiğiniz ve bize ayırdığınız zaman için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

• arkadaslar bende hem opera hemde normal tarayici var. simdi ben bir site actigimda hem operayi hem normal tarayiciyi gosteriyor hangisiyle acayim der gibi. ben opera dedim ve bu işlemi tekrarli tik ini de koydum. artik sormuyor. ancak bunu tekrar geriye nasil alirim. yani eskisi gibi sorsun hangi tarayiciyla açayim gibilerinden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜM ARKADAŞLARIN YENİ YILINI KUTLAR HAYIRLARA VESILE OLAMSINI DİLERIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssrrkknn

quote:

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <===

Bu ne hız ben daha göndermedim yılbaşından sonra gönderecem direk teleservise göndereyim bari bende baksana ellerine gecer geçmez yapıyorlar...

ne zaman vermiştin ki? bir de nereden vermiştin?

• arkadaslar belki daha önce cvplanmıştır ama bu set cpu kurdum ama ayralrını nasıl yapacağımı bilemedim mesela 2.0ghz olan cihazlar aramızda ama burda max 1 ghz gösteriyo bunu nasıl hallediyoruz custom rom kullanıyorum rootlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

USB OTG nerden alayım tavsiyeniz var mıdır?

sana 15 e bırakırım istersen ben yeni aldım nokia çalışıyo..adana da bi yer buldum fiyat fena değildi aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

arkadaşlar bu usbotg olayını nasıln yapıyoruz ben yapamadım gerekn progralrı yazarmısınız nasıl kullanacağımızı da anlatırsanız sevinirim ben flash bellek takmak istiyorum ama olmuyo cihazım rootsuz

http://hotfile.com/dl/139043345/0078cc9/wired.usbotg.rar.html
    Burdan dosyayı indirip sd karta kopyala ve kur.Daha sonra daha sonra uygulamaların arasında usb storage ismindeki uygulamayı tıklayıp açın.Flash belleği takın ve astro isimli dosya yöneticisiyle usb storageyi tıklayıp dosyalarınızı görebilir ve kullanabilirsiniz.Root yapmadan kullanılıyormu bilemiyorum ama niye root yapmaktan kaçınırsınız onuda anlıyamıyorum.

mukemmel oldu ama ntfs desteklemiyo o da olsa tadından yenmezmiş oyle olsaydı harddıiski bağlardım ama neyse çok tşk ederim yardımların için

• Arkadaşlar telefonun kilit tuşunda hassasiyet farkı hissettim, gittim Turkcell'deki Xperia Arc la karşılaştırdım, baya bir fark var, tuşa tırnağımla basmak zorunda kalıyorum kilitlemek için. Çatlak için servise götüreceğim zaten, acaba bu da garanti kapsamına dahil midir? Değilse bana ne kadara patlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

arkadaslar bende hem opera hemde normal tarayici var. simdi ben bir site actigimda hem operayi hem normal tarayiciyi gosteriyor hangisiyle acayim der gibi. ben opera dedim ve bu işlemi tekrarli tik ini de koydum. artik sormuyor. ancak bunu tekrar geriye nasil alirim. yani eskisi gibi sorsun hangi tarayiciyla açayim gibilerinden..

Ayarlar'dan Uygulamalar'a, ordan da Uygulamaları Yönet'e gir. Opera'yı seç. Varsayılanları Temizle yazan tuşa bas tamamdır usta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holyjohn -- 31 Aralık 2011; 20:27:54 >
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.