Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (654. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.905
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grolof

@maviufuklar
    Emekli adamın işi ne olur.
    Tüm android telefonlarda aynı olduğu için unutmuyorum.Yardımcı olabildi isem sevinirim.

Geçen yaz Karadeniz Turu sırasında Samsun Atakum'dan veya civarından da geçmiştik, çünkü tabelasını görmüştüm.

Yöresel bir pidesi varmış Samsun'un, onu yemiştik.

Ondan önce Bafra yolu üzerinde Kızılay Gençlik Kampına öğrencilerimi getirmiştim. 1989, 1990, 1991, 1992 ve 2002 yazlarında.

Bu Sistem işlemi Sygic'i etkiler mi?

Her ihtimale karşı gps.conf'u saklayayım dedim ama galiba tamamen silmişim.

Kes yapıştır ile bir yerde saklasam iyi olurdu herhalde her ihtimale karşı.

Selamlar...

• Telefona 16gb class 10 kart aldım. Link2SD ile yazılımları karta attım herşey süper yer açıldı dosya erişimleri cillop ama telefonun şarjına tecavüz etti kart. Geceden şarja takıp sabah 7de çıkarırım. Gece 12ye kadar yaklaşık %30 şarjım kalırdı ancak daha akşam 5 oldupunda şarj az uyarısı aldım. Kendi 8gblık kartla aynı işlemleri denedim sorun yok. Karttan dolayı şarjı çabuk biten varmı?

Yedek batarya olarak ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

quote:

@maviufuklar
    Emekli adamın işi ne olur.
    Tüm android telefonlarda aynı olduğu için unutmuyorum.Yardımcı olabildi isem sevinirim.

Geçen yaz Karadeniz Turu sırasında Samsun Atakum'dan veya civarından da geçmiştik, çünkü tabelasını görmüştüm.

Yöresel bir pidesi varmış Samsun'un, onu yemiştik.

Ondan önce Bafra yolu üzerinde Kızılay Gençlik Kampına öğrencilerimi getirmiştim. 1989, 1990, 1991, 1992 ve 2002 yazlarında.

Bu Sistem işlemi Sygic'i etkiler mi?

Her ihtimale karşı gps.conf'u saklayayım dedim ama galiba tamamen silmişim.

Kes yapıştır ile bir yerde saklasam iyi olurdu herhalde her ihtimale karşı.

Selamlar...

http://hotfile.com/dl/138653925/cfe0cee/gps_config_grolof.rar.html
    Bu sayfada verdiğim linkten tekrar indirmek hiç aklına gelmedi sanırım
    Bu sistem tüm navigasyonların uyduya daha doğrusu sanırım servere daha çabuk bağlanmasını temin ediyor ve haliyle hepsini etkiliyor.
    Önce sd karta kopyala ve orda kalsın rom değiştirince aynı sistemle tekrar kopyala yapıştır yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Telefona 16gb class 10 kart aldım. Link2SD ile yazılımları karta attım herşey süper yer açıldı dosya erişimleri cillop ama telefonun şarjına tecavüz etti kart. Geceden şarja takıp sabah 7de çıkarırım. Gece 12ye kadar yaklaşık %30 şarjım kalırdı ancak daha akşam 5 oldupunda şarj az uyarısı aldım. Kendi 8gblık kartla aynı işlemleri denedim sorun yok. Karttan dolayı şarjı çabuk biten varmı?

Böyle bir şey ne duydum nede başıma geldi.Bildiğim kadarıylada şarzı etkilemesiimkansiz hatta olumlu yönde etkiler mesela galeriyi açmak istediğinizde daha çabuk açtığı için şarzı daha az harcar.
    karta en son yüklediğiniz herhangibir uygulama etkiliyordur.Olmazsa karttakileri yedekleyip tekrar biçimlendirip öyle kullanın.Ben 7-8 ay evvel ilk aldığımda hemen class 10 kart almıştım ve hala onu kullanıyorum,öyle bir etkisini görmedim.

• Kulaklık soran arkadaş vardı sanırım ama mesajını bulamadım. Alternatif kulaklık düşünülebilir bu ürün.

http://store.androidandme.com/noisehush-nx80-35mm-stereo-headphones/11A29A9145.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: komplocu

çatlakdan dolayı değişimi yapılan telefonlarda yeniden çatlak öylemi... eyvah eyvah... bende henüz yok olmaz inşallah....

daha henüz 1 kişide oldu bu herkezde olur gözüyle bakmayın bence ben sanmıyorum olucağını ilk cıkan seriler çatlıyo diye biliyorum gri yada beyaz kapağın çatladığını görmedim
  •  ===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <===
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Telefona 16gb class 10 kart aldım. Link2SD ile yazılımları karta attım herşey süper yer açıldı dosya erişimleri cillop ama telefonun şarjına tecavüz etti kart. Geceden şarja takıp sabah 7de çıkarırım. Gece 12ye kadar yaklaşık %30 şarjım kalırdı ancak daha akşam 5 oldupunda şarj az uyarısı aldım. Kendi 8gblık kartla aynı işlemleri denedim sorun yok. Karttan dolayı şarjı çabuk biten varmı?

Böyle bir şey ne duydum nede başıma geldi.Bildiğim kadarıylada şarzı etkilemesiimkansiz hatta olumlu yönde etkiler mesela galeriyi açmak istediğinizde daha çabuk açtığı için şarzı daha az harcar.
    karta en son yüklediğiniz herhangibir uygulama etkiliyordur.Olmazsa karttakileri yedekleyip tekrar biçimlendirip öyle kullanın.Ben 7-8 ay evvel ilk aldığımda hemen class 10 kart almıştım ve hala onu kullanıyorum,öyle bir etkisini görmedim.

Hafıza kartının şarjı etkilediğini daha önce okumuştum. Aynı kartı kendi içinden çıkan 8gb modelini kopyalayınca sorun yok ama bu kartla şarjım çok gitmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <===

Bu ne hız ben daha göndermedim yılbaşından sonra gönderecem direk teleservise göndereyim bari bende baksana ellerine gecer geçmez yapıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

Orijinalden alıntı: komplocu

çatlakdan dolayı değişimi yapılan telefonlarda yeniden çatlak öylemi... eyvah eyvah... bende henüz yok olmaz inşallah....

daha henüz 1 kişide oldu bu herkezde olur gözüyle bakmayın bence ben sanmıyorum olucağını ilk cıkan seriler çatlıyo diye biliyorum gri yada beyaz kapağın çatladığını görmedim

valla hocam benim daha önce çatladı verdim yaptırdım ondan böyle heyecan yaptım acaba bizimkide ikinci kez çatlarmı diye...

• arkadaşlar bu usbotg olayını nasıln yapıyoruz ben yapamadım gerekn progralrı yazarmısınız nasıl kullanacağımızı da anlatırsanız sevinirim ben flash bellek takmak istiyorum ama olmuyo cihazım rootsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssrrkknn

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <===

Bu ne hız ben daha göndermedim yılbaşından sonra gönderecem direk teleservise göndereyim bari bende baksana ellerine gecer geçmez yapıyorlar...

telefoncuda şasırdı bakıca

Son durum:

30.12.2011 15:35:51: Cihaz son test aşamasından geçmiştir. Kargo departmanına teslim edilmiştir.
    yani yarın elimde adamlar ışık hızında

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

arkadaşlar bu usbotg olayını nasıln yapıyoruz ben yapamadım gerekn progralrı yazarmısınız nasıl kullanacağımızı da anlatırsanız sevinirim ben flash bellek takmak istiyorum ama olmuyo cihazım rootsuz

http://hotfile.com/dl/139043345/0078cc9/wired.usbotg.rar.html
    Burdan dosyayı indirip sd karta kopyala ve kur.Daha sonra daha sonra uygulamaların arasında usb storage ismindeki uygulamayı tıklayıp açın.Flash belleği takın ve astro isimli dosya yöneticisiyle usb storageyi tıklayıp dosyalarınızı görebilir ve kullanabilirsiniz.Root yapmadan kullanılıyormu bilemiyorum ama niye root yapmaktan kaçınırsınız onuda anlıyamıyorum.

• Gmail'e nasıl şifre konuluyordu arkadaşlar?

Hatta konulabiliyor muydu?

Koyabilen var mı en azından?
  • çatlak değişimden sonra telefonun bootloader kilidini kaldırma işlemini yapınca orta tuş çalışmıyo telefonun hafıza kartını bilgisayar görmüyo saçma sapan iş oluyo rom yüklicem yükleemiyorum dün de oldu aynısı bilgisayardandır belki dedim ama yok başka bilgisayarda da aynısı oldu yine wotandan turkiye romunu mu yüklemem gerekicek bu problem neden oluyodur sizce??
  • arkadaslar slm. nokiada ve bazi diger markalarda tercihler kismi vardi ben xperia arc yeni kullaniciyim ona benzer ses duzenini farkli nasil ayarlayabilirz mesela sessiz sesli toplanti gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maivuslat

arkadaslar slm. nokiada ve bazi diger markalarda tercihler kismi vardi ben xperia arc yeni kullaniciyim ona benzer ses duzenini farkli nasil ayarlayabilirz mesela sessiz sesli toplanti gibi

Menüden ayarlar bölümüne oradan ses bölümüne girip zil sesi seviyesini titreşimini ayarlayabilirsiniz. Ayrıca widget yardımıyla sessize de alabilirsiniz. Volume + - tuşlarıyla da aynı işlemi yapabilirsiniz

quote:

Orijinalden alıntı: krusk

çatlak değişimden sonra telefonun bootloader kilidini kaldırma işlemini yapınca orta tuş çalışmıyo telefonun hafıza kartını bilgisayar görmüyo saçma sapan iş oluyo rom yüklicem yükleemiyorum dün de oldu aynısı bilgisayardandır belki dedim ama yok başka bilgisayarda da aynısı oldu yine wotandan turkiye romunu mu yüklemem gerekicek bu problem neden oluyodur sizce??

Telefonu kapatıp tekrar açın menü tuşu çalışmaya başlar. Ayarlar bölümünden sony ericcson tıklayıp oradan bağlantıya girip ayarları kurcalarsanız PC telefonunuzu görecektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maviufuklar

quote:

Arkadaşlar eğer telefonunuz rootlu ise ve navigasyon kullanırken uyduya geç bağlanmasından şikayetci iseniz vereceğim dosyayı root explorer ile system-etc içindeki gps conf dosyası ile değiştirirseniz yani isterseniz önce silin daha sonra sd karta kopyaladığınız vereceğim dosyayı copy yapıp system-etc içine yapıştırın.Telefonu kapatıp açın ve deneyin çok hızlı uyduya bağlandığınızı göreceksiniz.
    Markette bu işi yapan uygulama var ama telefon her kapanıp açıldığında aynı işlemi yapmanız gerekiyor ve verdiğim dosya türkiye için uygulamadaki ise avrupa için.Yani bun unla çok daha erken bağlanırsınız ve yeni yazılım yükliyene kadar problemsiz kullanabilirsiniz.rom güncellediğinizde aynı işlemi yapmanız gerekir.
    http://hotfile.com/dl/138653925/cfe0cee/gps_config_grolof.rar.html

Ben Root Explorer'i bulamadım ama Root Browser'i kurdum.

Sanırım aynı işi görüyor.

Bu işlemi PC'ye bağlayarak yapamadım.

ARC üzerinden yapmaya çalıştım.

Önce SD karta dosyayı kopyaladım.

Sonra bunu kopyala deyip Root Browser ile System etc'yi gördüm ama yapıştır diye bir seçenek çıkmadı..

Bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

Teşekkürler...

http://hotfile.com/dl/138833221/1759605/Root_explorer_pro_grolof.rar.html
    Bunu telefona kurduktan sonra programı aç ve sd karta gelip onuda tıkla,kopyalamak istediğin dosyanın üstünde parmağını basılı tuttuğunda seçenekler çıkacak ister kopyala ister dosyanın adını değitir.copy dedikten sonra yapıştıracağın yere gelip paste dedinmi işlem tamamdır yalnız root exploreri açtığında en üstte sağ tarafta MOUNT R/W şeklindeyse o kısmı tıklayıp MOUNT R/O haline getirmen gerek yoksa yapıştırma yapmaz.Kolay gelsin.

Evet, gerçekten de çok daha hızlı bağlanıyor.

Teşekkürler...

• Alet için pil tavsiyesi olan varmı? İlla orjinalmi alalım. Artık şarj yetmemeye başladı. Yada SE nin portatif şarj sistemi nasıldır?
  • unlock bootloader sorununu çözemedim telefon kafayı yiyo her seferinde mecbur wotandan dönüş yapmak zorunda kalıyorum orta tuş, kamera çalışmıyor. overlock yapmak istiyorum ama bi türlü bootloader sorununu çözemedim daha önce de yaptığım işlem zor bişey değil ama nedense unlock yapınca artık cihaz sapıtıyor.
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.