Şimdi Ara

ScryeddPRO™ (Daha iyilerinde görüşmek dileğiyle) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
6
Favori
20.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ulwi

http://www.blackmagic-design.com/products/intensity/ bu linkdeki ürünü çok övüyorlardı hdmiden capture için bir araştır istersen

Bunun external olanı varmı? Laptoplar için tv'den hd görüntü almak için kullanabileceğimiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 24 Haziran 2009; 20:54:42 >
  • Fight Night Round 4 ile açılışımızı yapmış bulunuyoruz arkadaşlar, ana sayfaya bakabilirsiniz.

Buz devri 3 yarın eklenecektir.
  • hadi bakalım devamları gelsin
  • Hadi hayırlı olsun şimdi izliyorum.
  • güzel çalışma ama bi ss lerin kalite birazcık artabilir birde video da loodingleri kısa tutabilirsin die düşünüorum ammavelakin oldukça güzel olmş hadi bakalım :)
  • Video görüntüleri PC'de gayet güzel yanlız Upload yapıldığı zaman görüntü kalitesi düşüyor.

SS'ler ise maalesef daha yukarısı olamaz hareketli çekildiği için pixel sorunları çıkıyor e birde boyutu düşük. Artık idare edin arkadaşlar o kadar da en azından gün içinde çıkar çıkmaz koymaya çalışıcam (:

Ozan dediğin olayı dikkate alıcam Loading'leri kesicem ve introlarıda hızlı geçmeye çalışıcam.

Buyrun bunuda yeni çektim Replay'den.

• Çok kaliteli bir çalışma olmuş, eline sağlık. Fight Night'i sayende izledim.. Diğer çalışmalarınıda merakla bekliyorum..
  • Ellerine Sağlık Arkadaşım
  • Çok başarılı
  • tebrikler de bence bu iş için bir blog aç dostum her oyunu ilk mesaja koyarsan kötü görünebilir ayrıca bir sınır yokmuydu mesajlarda?Ücretsiz domain bulsan oraya aktarsan süper olur
  • donanimhaber video 16:9 olmuyor mu ?
  • Çok güzel bir çalışma gerçekten. Ellerine sağlık. Yeni oyunları da buradan takip edeceğiz
  • Bu arada videoları editlemicem artık, yani intro falan koymayacağım direk upload yapıcam. Diğer türlü gerçekten çok zor ve uzun iş oluyor. Örneğin bugün ICE AGE III eklenicekti ama çıkan problemlerden dolayı olmadı. Bundan sonra direk ekleyeceğim sonuçta Gameplay görmek istiyor insanlar.

Bu arada arkadaşlar resimlere bir çözüm buldum gibi. Video daha kaliteli çekim yapıyor, sadece videoları çekeyim ve o videolardan görüntü alayım Movie Maker yardımı ile. O zaman daha kaliteli resimler ortaya çıkar değil mi ?
  • eline sağlık ,devamını bekliyoruz
  • Eline sağlık Anıl iyi çalışma olmuş.
  • ICE AGE III

İyi seyirler.
  • Ice Age 3'ü beğendim.Sid'le oynamak istiyorum.

ScRyedd, eline sağlık.
  • çok güzel konu teşekkürler

hocam ice age3 ve v8 racing çok güzel seçimler olmuş
    oyun incelemelerini daha çok insanların çekip çekmemek konusunda kararsız kaldığı oyunlarla yaparsan daha iyi olur kanımca. mesela bazı oyunlar vardır her xbox sahibi illaki edinecektir, böyle oyunlar değil de sessiz sedasız çıkan oyunları tercih edebilirsen çok iyi olur.
  • Güzel olmuş eline sağlık.
  • Süper olmuş teşekkürler. oynarken bi yandanda anlatma imkanın olsa süper olurdu. gameplayden ziyade inceleme olurdu

hocam ses yok dimi ice age de yoksa sf yüklerken mi gelmedi ses anlamadım.

superstar v8 racing i 4 gözle bekliyorum

eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.