Şimdi Ara

scroll of resurrection olayı nasıl oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 2 yıldır wow oynamıyodum hesap cataclysmde. bu aralar işim yok gücüm yok oynayasım geldi başlayacam da "sor" muhabbeti dönüyor direk 80 başlıyıp exp item bonusu alıyomuşsun. o olay nasıl. eğer uygun olan varsa davetiye gönderebilecek var mı ?

• Hesabın 4 mart 2012 tarihinden önce kapalıysa alabilirsin sor. Aktif olarak oynayan birisine mail adresini vermen gerek, o kişide sana davet gönderiyor ve 1 gün sonra hesabına sor özellikleri geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

Hesabın 4 mart 2012 tarihinden önce kapalıysa alabilirsin sor. Aktif olarak oynayan birisine mail adresini vermen gerek, o kişide sana davet gönderiyor ve 1 gün sonra hesabına sor özellikleri geliyor.

türkiye'de kapalı sor diyorlar ne kadar doğru. en son aktifliği de 2011 temmuz diyor hesapta.
  • Kapalı değil, kapalıysada gönderim kapalıdır. Benim hesabım ingiltere kayıtlı olduğu için çok gönderdim, herkeste aldı.
  • Gecenlerde bakmistkm sor mevcuttu hala suan oynamadigim icin kesin birsey diyemem fakat Türkiye ye kapali degil kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadasim o kapali dediginiz sey sor degil, raf.
    ki artik o da acik turkiyeye. arkadasla yaptik. mountu da geldi, game time i da. sikintisi yok.

sor istiyorsan mailini pm at gondereyim.

(eger sor mountunu isteyen/olmayan baska biri varsa da atabilir, ben de sor mountu var. gonderene sor'un zaten baska bir faydasi yok :) )
  • Bende yok SOR mountu, mail adresinize gönderebilirim. Hediye karakterinizi twisting netherda açarsanız da ufak bir kaç hediyem olabilir.
  • Bu sor muhabbeti nedir? Bende cata dan beri oynamıyorum normalde 85 lvl pala var ama 10 günlük trialde rogue oynamaya başladım 55 yaptım onu bu sor la 80 yapabilir miyiz direk?

• tn de acmasinin sana bir etkisi yok. beraber kasmaniza da gerek yok.
    sor gonderilen kisi charini hangi realmde acarsa acsin sen mountunu aliyorsun :)
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Ben TN'da açarsa ona hediyelerim olabilir yazdım.
  • ben de tn'de acmasina gerek yok yazdim sadece.
    sen biliyor olabilirsin sor kurallarini, ama belli ki konuyu acan arkadas cok net degil konu ile ilgili.
  • Suanda farkli bir dil mi konusuyorum acaba?. Eger TN da acarsa, sor u da ben atmissam gold, canta mount boost falan hediye ederim diyorum. Yani TN da ac demiyorum, orada acarsan kiyak gecerim diyorum. Malum baska realmde karakterim yok.
  • Evet belli ki farkli diller konusuyoruz.

ben de kendimi net anlatamadim sanirim.

Tn su an cok yogun bir server oldugundan arkadas belki goze alamaz ya da baska planlari vardir belki diye "gerek yok" dedim sadece. gitmesin demedim. :)
  • 1 yıl geçtiyse nereli oldğunun önemi yok :D
  • laiyaaa kullanıcısına yanıt
    Şöyle güzelce anlaşsaydık en başından :D bende opsiyon sunmak istedim.
  • Peki istediğimiz serverde 80 karakter açabiliyor muyuz.Benim eski karakterim Silvermoondaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşük_Baglanti

Peki istediğimiz serverde 80 karakter açabiliyor muyuz.Benim eski karakterim Silvermoondaydı

SoR u kabul ettikten sonra oyuna girip karakter açıp, daha sonra site üzerinden karakteri boostlaman gerekiyor. Hangi karakteri boostlayacağın sana kalmış, zaten var olan bir karakteride boostlayabilirsin, yeni açtığınıda. Bu sebeple istediğin realmde istediğin factiona gitmen mümkün.

Eğer tekrar silvermoonda devam etmek istiyorsan ben gönderebilirim, ally tarafında oynuyorum.
  • quote:

quote:

Peki istediğimiz serverde 80 karakter açabiliyor muyuz.Benim eski karakterim Silvermoondaydı

SoR u kabul ettikten sonra oyuna girip karakter açıp, daha sonra site üzerinden karakteri boostlaman gerekiyor. Hangi karakteri boostlayacağın sana kalmış, zaten var olan bir karakteride boostlayabilirsin, yeni açtığınıda. Bu sebeple istediğin realmde istediğin factiona gitmen mümkün.

Eğer tekrar silvermoonda devam etmek istiyorsan ben gönderebilirim, ally tarafında oynuyorum.

Hocam forumun guildinde oynuyordum bilindiği üzere dağıldı ve şimdi bir türk guildi yok.İngilizcem ileri olmadığı içinde özellikle raidlere girerken fazla zorlanmıyordum, onun içinde Tn'deki türk sayısının fazla olması beni çeken kısım.Eğer sizin de içinde bulunduğu bir türk oluşumu varsa, eski serverımda ally olarak seve seve oynarım.

• quote:

quote:

quote:

Hocam forumun guildinde oynuyordum bilindiği üzere dağıldı ve şimdi bir türk guildi yok.İngilizcem ileri olmadığı içinde özellikle raidlere girerken fazla zorlanmıyordum, onun içinde Tn'deki türk sayısının fazla olması beni çeken kısım.Eğer sizin de içinde bulunduğu bir türk oluşumu varsa, eski serverımda ally olarak seve seve oynarım.

Bir türk guildi var benim alt karakterimle bulunduğum. Düzenli raid yapıyorlar, normalde 10m ler ama şu aralar 25m e çevirmeye çalışıyorlar. Fırsat buldukça bende katılıyorum raidlerine ama genelde mainimle oynadığım için her zaman katılamıyorum. Eğer istersen senide alırlar, hatta burada konularıda vardı sanırım bende oradan bulmuştum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.