Şimdi Ara

scottish fold dişi sahiplenmek istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, kedi sahiplenmek istiyorum arkadaşımda scottish vardı hoşuma gidiyordu. Fakat ben dişi sahiplenmek istiyorum erkekte bazı erkeksel sorunları oluyordu. Acaba dişi de bilmem gereken böyle problemler var mıdır?

Ankara içi elinde 0-6 aylık dişi scottish varsa sahiplenmek istiyorum irtibat kurarsanız sevinirim

• Selamlar, dişide de dişisel sorunlar olur. O dönem de erkek de bağırıp çağırır dişi de, erkek oraya buraya koku bırakır. Ama kısırlığı daha kolay erkeğin dişinin kısırlaştırılması daha zor.

Erkek daha sıcakkanlı olabiliyor bazı cinslerde. Bir araştırın siz tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 23 Kasım 2020; 19:7:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HALO

Selamlar, dişide de dişisel sorunlar olur. O dönem de erkek de bağırıp çağırır dişi de, erkek oraya buraya koku bırakır. Ama kısırlığı daha kolay erkeğin dişinin kısırlaştırılması daha zor.

Erkek daha sıcakkanlı olabiliyor bazı cinslerde. Bir araştırın siz tekrar.

Teşekkür ederim yorum için. Hep kızım olsun istemiştim olmadığı için kedi bari dişi olsun istiyorum. Fiyatları biraz pahalı ama yalnızlıktan ne yapayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

Teşekkür ederim yorum için. Hep kızım olsun istemiştim olmadığı için kedi bari dişi olsun istiyorum. Fiyatları biraz pahalı ama yalnızlıktan ne yapayım

Alıntıları Göster

Ben de erkek Korat cinsi sahibiyim. çok sıcakkanlı ve sevecen. Allah nasip eder inşAllah size de bir dişi yavru.Hayatta aldığım en mantıklı karar belki de oğlumu sahiplenmek oldu.

Daha önce hiç sevilmemişim dedim 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 23 Kasım 2020; 19:9:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HALO

Ben de erkek Korat cinsi sahibiyim. çok sıcakkanlı ve sevecen. Allah nasip eder inşAllah size de bir dişi yavru.Hayatta aldığım en mantıklı karar belki de oğlumu sahiplenmek oldu.

Daha önce hiç sevilmemişim dedim 

Alıntıları Göster

aynı ben

• Sahiplenebileceğiniz en güzel kedi türlerinden kesinlikle https://kediblog.com/scottish-fold// buraya bir göz atabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: petokulu

Sahiplenebileceğiniz en güzel kedi türlerinden kesinlikle https://kediblog.com/scottish-fold// buraya bir göz atabilirsin

baya inceledim zaten öğrendim bi kaç günde teşekkürler. Şubat gibi bi arkadaşım temin edecek ama o kadar beklemek bile istemiyorum. bekleyececeğiz maalesef

• scottish fold almayın . genetik hastalığa sahip , acı çeken bir tür . detaylı bilgiye internette araştırma yaparak çok kolay ulaşabilirsiniz .
  • Tar Goroth kullanıcısına yanıt
    Öyle bir durumda eğer fazladan bir dişi yavrusu var ise ben de temin edebiilir miyim acaba?
    Sokaklarda, vet kliniklerinde bir suru sicak bir yuva bekleyen can varken, kendinize omurluk bir dost ariyorsaniz neden bu cins takintisi?
    Genetigiyle oynanmis bu yavrucaklarin butuk cogunlugu aci celiyor, satin alarak bunlara katki sagliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bendiyecegimidedim

Öyle bir durumda eğer fazladan bir dişi yavrusu var ise ben de temin edebiilir miyim acaba?

arkadaşımın erkek kedisi var. yılda 1 öyle çiftleştirip isteyenlere veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbey

Sokaklarda, vet kliniklerinde bir suru sicak bir yuva bekleyen can varken, kendinize omurluk bir dost ariyorsaniz neden bu cins takintisi?
    Genetigiyle oynanmis bu yavrucaklarin butuk cogunlugu aci celiyor, satin alarak bunlara katki sagliyorsunuz.

usta bu türler biraz zahmetsizmiş o yüzden

Kesinlikle dogru degil.
    Kedi aliyorsunuz sonucta, sokak kedileri vasak degil sonucta.
  • scottish fold dişi sahiplenmek istiyorum

Bizim kız tombi :)
    Satılık değildir, şu an hamile.
    Umarım bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

scottish fold dişi sahiplenmek istiyorum

Bizim kız tombi :)
    Satılık değildir, şu an hamile.
    Umarım bulursunuz.

Harika ... . Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.