Şimdi Ara

scooter (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
2
Favori
233.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olllllllllllllleeeeeeeeeeyyy dedemden scooter sözü aldım bahtiyar oldum

• quote:

Orijinalinden alıntı: fb_serhat

olllllllllllllleeeeeeeeeeyyy dedemden scooter sözü aldım bahtiyar oldum
    aman allahım scooterla okula gitcen karizmayı çizdircen ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ_FLAKS -- 17 Ağustos 2005, 21:55:25 >

• quote:

Orijinalinden alıntı: DJ_FLAKS

quote:

Motor olsun scooter olsun yaw

Ben de dedemden bi Yamaha YZF-R1 sözü alsam mı acep Dedeciğim neredesin

• ya millet şu AS 150 T acayip kafama yattı ama bişi sorcam bu alet max.90 km die yazıyo peki 2 kişi 70 km yaparmı

bide kawasakinin bi modeli var(scooter) ismini bilmiyorum fiyatı 1.700 ytl imiş acaba bilen biri varmı(linkte verirse ii olur)

şey bu 1.850 ytl için nası bi taksit yaparlar mesala 100ytl olarak kaç taksit yaparlar fiyat ne kadar artar bilen varsa lütfen cvp yazsın malum ögrenciyiz daha babamı nası kandırcaz bilemiyom valla
  • quote:

Orijinalinden alıntı: redlion999

ya millet şu AS 150 T acayip kafama yattı ama bişi sorcam bu alet max.90 km die yazıyo peki 2 kişi 70 km yaparmı

bide kawasakinin bi modeli var(scooter) ismini bilmiyorum fiyatı 1.700 ytl imiş acaba bilen biri varmı(linkte verirse ii olur)

şey bu 1.850 ytl için nası bi taksit yaparlar mesala 100ytl olarak kaç taksit yaparlar fiyat ne kadar artar bilen varsa lütfen cvp yazsın malum ögrenciyiz daha babamı nası kandırcaz bilemiyom valla

eminmisin dostum Kawasaki scooter üretmiyor biLdiğim kadarıyLa ( yanLış biLiyorda oLabiLirim ). Zaten üretsede 1.700YTL fiyatı oLacağını sanmam.

Türkiye sitesi Kawasaki'nin :http://www.kawasaki-turkiye.com/

• quote:

quote:

ya hoca beynimi sulandırma.sonra büyük motor isterim die yollara düşürüyon beni.

• ya aslında dedemin scooter parasını alıp.babamdan da bi scooter parası alıp bi honda crb çeksek çok baba olur. muhaha
  • Yukardada bir arkadasin dedigi gibi hicbir motor bir Harley'in verdigi zevki veremez, onun katacagı karizmayı size katamaz... Bilmiyorum hiç harley tecrübeniz varmı ama şunu rahatça söyleyebilirimki, Harley kullandıgınızda GERCEK anlamda ilkkez motor kullandıgınızı hissediyorsunuz...

Şuna bakın ya...

scooter
  • quote:

Orijinalinden alıntı: AksakalliWolverine

Yukardada bir arkadasin dedigi gibi hicbir motor bir Harley'in verdigi zevki veremez, onun katacagı karizmayı size katamaz... Bilmiyorum hiç harley tecrübeniz varmı ama şunu rahatça söyleyebilirimki, Harley kullandıgınızda GERCEK anlamda ilkkez motor kullandıgınızı hissediyorsunuz...

Şuna bakın ya...

scooter

bende o motoru niyeyse hiç sevemiyorum parçalayasım geliyo görünce.

• quote:

quote:

Yukardada bir arkadasin dedigi gibi hicbir motor bir Harley'in verdigi zevki veremez, onun katacagı karizmayı size katamaz... Bilmiyorum hiç harley tecrübeniz varmı ama şunu rahatça söyleyebilirimki, Harley kullandıgınızda GERCEK anlamda ilkkez motor kullandıgınızı hissediyorsunuz...

Şuna bakın ya...

scooter

olm sen küçüksün daha gücün yetmez

• quote:

quote:

quote:

Şuna bakın ya...

scooter

hadi beah. ben hergün 4kg lik dumbell lerle çalışıyom. boy desen var. kuvvet desen var.ben süremessem kimse süremez

• Arkadaslar Harley kullanabilmek icin süperman olmanıza gerek yok. Neyin tartışması bu?
  • quote:

Arkadaslar Harley kullanabilmek icin süperman olmanıza gerek yok. Neyin tartışması bu?

harleye param yetmez niye ben zengin deilim??

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şuna bakın ya...

scooter

hadi beah. ben hergün 4kg lik dumbell lerle çalışıyom. boy desen var. kuvvet desen var.ben süremessem kimse süremez
    o zaman sen en büyük scooterlardan al

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şuna bakın ya...

scooter

o zaman sen en büyük scooterlardan al
    ARKADAŞIM HAYLA KARAR VEREMEDİNMİ

• Yaw 2 tekerlek şeytan işi derler ya hakikaten öyle.Geçen Karabağlar yolunda ilerliyorum 70-80 le filan kamyonetleyim.200 metre önümde bişeyler yuvarlanıyor.Soldaki araba sıyırdı geçti ben frene bastım tam önünde durdum.Scooter la yuvarlanan bi vatandaşmış meğerse.Adam şoka girdi.İndi bana bakıyo filan.Dedim usta sakin ol bi elini yüzünü yıka.Su verdim adama sonra motora binmeye kalkıyo filan.Dedim direksiyonun kırık nereye gidiyosun.Aptallaşmıştı adam baya ama.Neyse attık kasaya motorunu bıraktım gideceği yere kadar.Acaip drecede üzüldüm adama ama.

Ben motor olayından korkuyorum şahsen tamam çok zevkli olabilir ama acayip derecede tehlikeli.Geçenlerdede Vectra ile giderken işte bi kaç makasa filan girdim şehiriçinde kendimi sol şeride atmamla birlikte dibimden o yarış motoru geçti bavv diye dengesini kaybetti savruldu birasz sonra devam etti.Ama rahat 120-130 du hızı.Zaten çok çabuk hızlanıyo meretler.Solda kaldırım vardı.Ben az bişey daha sola kırsam direksiyonu kaldırıma çarpacak motor kendi karşı şeride uçacak gelen arabalardan biri ezecekti.Bendeki hasar tek kapım oyamulurdu herhalde.

Herkesin kendi fikri ama çok iyi motor sürücüsüde olsanız motorla artistlik yapmayın arkadaşlar.Motorla herhangi bir düşmenin veya herhangi bir kazanın bazen telafisi olmuyor.7-8 yaşlarındayken araçla sehir halindeyken 2 yarış motorunun birbirleriyle yarışırken bir aracın arkasına yapışmalarını canlı canlı görmüştüm çünkü.

• quote:

ben 16 yaşındayım ve 1.000 ytl ile 2.500ytl arasında bi scooter alıcam. asya markalı scooterler hoşuma gidiyor.kullanan varmı.ayrıca a2 motosiklet ehliyetini almak için yaş sınırı kaç?

arkadaşlar adam 2.000ytl lik küçük bi scooter alacam demiş siz harleylerden bahsediyorsunuz. nerden buraya geldi bu konu. sonlandırılsın bence bu...
  • quote:

ben honda cbr125r istiooom
    hişt yukardaki oda istiyo
  • bugün bi akrabanın scooterının arkasına bindim(yaşıtım) bebe çatır çatır sürüyo .tabi benimki 3.5 attı. sonradan alıştım.ama o scooterı sürmek çok kolay değil.biraza boş alanda çalışcam filan .trafiğe ancak seneye çıkarım bu arada asya motor as t alıcam. motorun arkasında oturunca çok korkunç oluyor. adam 3 saniyede 90 yaptı.tabi benim öyle hız akrobasi filan yapma haayalim yok.adam yolda ellerini bıraktı.kızdım çocua düşecez mal herif die.

• Bizim arkadaş Deer152 iLe eLLeri bırakmayı bırak tamamen motorun ustune cıkıyor adam dimdik duruyor koLtugun ustunde arkasında ben varken yaf , bendede haLa korku oLmuyor nedense aLışkanLıktan heraLde.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.