Şimdi Ara

scooter (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
2
Favori
233.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkaaslar bende scoter alıcam yukarıdaki yamaha nın web sitesi nedir acaba göremedimde :((
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Loup

arkaaslar bende scoter alıcam yukarıdaki yamaha nın web sitesi nedir acaba göremedimde :((

www.beldeyama.com.tr olması lazımmm....emin diilim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Professional -- 21 Ağustos 2005, 14:44:58 >
  • ağustosun sonunda motorum geliyooor..

• quote:

Orijinalinden alıntı: fb_serhat

ağustosun sonunda motorum geliyooor..
    hangisi cbr 125 mi scootermı

• yaws ben yeniden bir erteleme kararı aldım.baba dedi ki bu sene yaz bitti.kışında süremezssin. seneye yeni modeler,motorlar çıkar dedi.yani 2006 okul tatil olunca alacam. hatta son günlerde alırım .mekteb tatil olamdan okul kırıp arkaya kız atarım kışında kaskını montunu alırım. vaşşşş hatta mayısın 18 i doğum günüm. 18 mayısta alırlar. sevindirik oldum

lan özenti dj ne dalga geçion lenn benle (flaks)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb_serhat -- 22 Ağustos 2005, 23:16:05 >

• SEN BENİ DİNLE AVRUPA MALI OLAN KEEWAY ARN 125CC KULLAN MOTORUN TİPİ RACİNGLERE BENZİYOR.140 A KADAR ÇIKIYOR ACAYİP SERİİ SİYAH MAVİ KIRMIZI RENKLERİ VAR.
  • ya harbi bu motomax keeewaylar nasıl acaba cripton,seyhan 100c mondial 110ft gibi moldeli varmı acaba bilenn varsa sölesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpertas -- 23 Ağustos 2005, 0:09:45 >
  • quote:

yaws ben yeniden bir erteleme kararı aldım.baba dedi ki bu sene yaz bitti.kışında süremezssin. seneye yeni modeler,motorlar çıkar dedi.yani 2006 okul tatil olunca alacam. hatta son günlerde alırım .mekteb tatil olamdan okul kırıp arkaya kız atarım kışında kaskını montunu alırım. vaşşşş hatta mayısın 18 i doğum günüm. 18 mayısta alırlar. sevindirik oldum

lan özenti dj ne dalga geçion lenn benle (flaks)
    dalga geçmiyom olm bende scooter istiom benim param yetmez cbr 125 e

• quote:

Orijinalinden alıntı: suv

SEN BENİ DİNLE AVRUPA MALI OLAN KEEWAY ARN 125CC KULLAN MOTORUN TİPİ RACİNGLERE BENZİYOR.140 A KADAR ÇIKIYOR ACAYİP SERİİ SİYAH MAVİ KIRMIZI RENKLERİ VAR.

Yamaha'nın yan sanayisi olan Keeway ARN 125 CC, 10 HP 4 Zamanlı olan motoru kesinlikle tavsiye ederim.

Bende alma düşüncesindeyim. Bıktım kalabalık trafikten. Fiyatı ise 2.000 YTL. Daha dün sordum, ve 2 tane arkadaşım aldı.

Bİr kere bindim boş bir arazide ( düzlük ) 130'a kadar çok rahat çıktım bıraksam dahada çıkacak. Çok atak bir scooter. Birde o rengi yok mu ahhh, Siyah mat renk. Mükemmel.

En yakın zamanda bende alıcam. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

scooter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aTTra -- 24 Ağustos 2005, 15:57:07 >

• bende 2006 mayıs ayında yeni motorlar çıkmazssa keeway arn 125 alıcam . ya da matrix modelini.
  • quote:

bende 2006 mayıs ayında yeni motorlar çıkmazssa keeway arn 125 alıcam . ya da matrix modelini.
    o deiğin matrıxın resmini at bakalım bu topice nassı bişiy beğenelimm
    i beğenmeyelimmi alallımmı almalıyımmı resmi göster

•  scooter

ahanda keeway matrix bunun bir de mavisi var. o daha hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb_serhat -- 24 Ağustos 2005, 23:17:45 >
  • ben dj flaksım paki bunun siyahlı kırmızılısı yokmu sen sitesini verde ben bakim
  • www.motomax.com.tr ye gir .ürünlerde keeway var.ordan bakabilirsin.
  • arkadaşlar keeway hiç tavsiye etmiyorum motorda tasarım hatası var grang kolu doksan derece açı hesaplanmadan tasarlanmış bu yüzden ilerede motoru kucağına alırsın. scooter deyince aklınıza italya gelsin
    vespa - gilera - piaggio gelsin bu arada gilera vxr 200 yeterince sizi tatmin edicektir 140 km sürat elde edebiliyoruz. modifiye kitleride mevcut. şahsen kuzenimde kullanıyor. modifiye edildiği taktirde 180 km sürata ulaşıyor buda scooter da mükemmel bişey... motordan anlıyom ayağına yatan arkadaşlar var sözüm onlara isim veripte kendisini küçük düşürmek istemiyorum lütfen arkadaşları yanlış yönlendirmesinler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtex -- 25 Ağustos 2005, 22:56:49 >
  • Dostum onlar biraz tuzlu be.. Bizde biliriz ama para yok işte
  • quote:

Orijinalinden alıntı: aTTra

quote:

Orijinalinden alıntı: suv

SEN BENİ DİNLE AVRUPA MALI OLAN KEEWAY ARN 125CC KULLAN MOTORUN TİPİ RACİNGLERE BENZİYOR.140 A KADAR ÇIKIYOR ACAYİP SERİİ SİYAH MAVİ KIRMIZI RENKLERİ VAR.

Yamaha'nın yan sanayisi olan Keeway ARN 125 CC, 10 HP 4 Zamanlı olan motoru kesinlikle tavsiye ederim.

Bende alma düşüncesindeyim. Bıktım kalabalık trafikten. Fiyatı ise 2.000 YTL. Daha dün sordum, ve 2 tane arkadaşım aldı.

Bİr kere bindim boş bir arazide ( düzlük ) 130'a kadar çok rahat çıktım bıraksam dahada çıkacak. Çok atak bir scooter. Birde o rengi yok mu ahhh, Siyah mat renk. Mükemmel.

En yakın zamanda bende alıcam. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

scooter

YAMAHA değil arkadaşlar APRILIA....!!! italyan markanın mümessilliğine üretilen MACAR markası....

• mondiallerde kampanyada war bu aralar.... mondial oneririm

mondial hınhınnnn
  • arn olayı nedir yaw? fazla kücük bi alet bu?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: AksakalliWolverine

arn olayı nedir yaw? fazla kücük bi alet bu?
    ama o 16 yaşında 18 ine kadar kullansın o zaman büyüğünü alır
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.