Şimdi Ara

Scirocco

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.4 tsi 160 hp manuel 100-140 bin km arası scirocco alınır mı? Kafam çok karışık. Dsg kesinlikle düşünmüyorum bu arada. Bütçem maksimum 151k. Kullanıcı yorumları olursa çok sevinirim

• Alınır apaçi gibi gezilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedRocco34 kullanıcısına yanıt
    Maşallah araç alev. Tekerine taş değmesin kaza bela görme hocam. Uzun uzun yazdığın için çok teşekkür ederim. Seninle iletişime geçebilir miyim? Kullanıcı yorumu çok önemli benim için
  • Sanırım yanlışlıkla size nadir temizlerden 1 tane bulmuş olabilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-emsalsiz-temizlikte-nadir-kalan-oynanmamis-orjinal-896945230/detay

Not: İlan ile alakam yoktur.

• CAV veya CTH Hiç farketmez 160 lık motorların hepsi kırılıyor öncelikle bunu bilin.Tamamen şans işi.Hatta CAV Motorlar yağ eksiltmezken CTH Larda yağ eksiltme olayıda vardır.

2.El de CTH olanlar daha hızlı satılır ama tabi fiyatına göre herşey.CAV lara parası yeten onu alır.Hepsinin alıcısı vardır.

2009-2012 6.ay a kadar CAV motorlu gelir.Klima panelleri eski tip 2 tane yuvarlak tuşlu olandır.

2012-2015 CTH dır.Klima panelleri 3 Tane yuvarlak tuşlu olandır.Bu şekilde hangisi CAV Hangisi CTH anlayabilirsin.

Çok zevkli araçtır.DSG almanı öneririm.O arabanın tadı o şanzımanla çıkıyor.Hatta Cam tavansız olsun ama DSG olsun.

• RedRocco34 kullanıcısına yanıt
    Keşke yarasa ayna kapağı koymasaymışsınız. İpini koparan her araca yarasa ayna kapağı koyuyor. Bu tasarımın özgünü ve tek ait olduğu marka BMW. Bmw nin m modellerinde bu ayna tasarımı var. Bmwnin yaptığı tasarım çizgisini neden herkes arabasının aynasında taşımaya çalışıyor anlamıyorum

Sciroccoya biniyorsunuz aracınız özgün olmalı özenti değil. Ayna kapaklarını görünce aracı görünce yaşadığım heyecan gitti keşke takmasaymışsınız.

Bide cam tavanı geriye doğru açılsaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenimde vardı çok zevkli araba. Dsg zaten ayrı zevkli. Kullanıcısı maalesef hor kullanıyor. Apaçi falan fistan hikaye. Zevk alıyorsam kafii. Kuzenim en son piston eğmiş miydi kırmış mıydı neydi, yaptırdı sattı f30a geçti. Biraz kumar oynamak gibi olacak ama öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendimde ve 2 arkadaşımda CTH kodlu 160lık scirocco var, 2012-2013 model, motor konusunda henüz bir sorun yaşamadık. Kendi aracım için konuşayım, 2012 model white edition yaklaşık 100 bin kilometrede, düz vites. Yaklaşık 60 bin kilometrede bujilerden biri arızalanmıştı, servis süresini geçirdiğimden dolayı olabilir. Yaklaşık bin liraya yetkili serviste (bakımı da dahil) halledilmişti. Onun dışında sunroof motorumda arıza çıktı, yetkili servis 6-7 bin lira arası istedi, ben de çok kullanmadığım ve zaten çok az açıldığı için yaptırmadım. Manuel vites bence bu araçla çok keyifli, ama az çok spor sayılabilecek bir araca göre vitesleri fazla uzun (2. vites yaklaşık 100-105 km/s, 3. vites yaklaşık 160 km/s). Benim hoşuma gidiyor açıkçası uzun uzun devir çevirmek, ama beğenmeyen arkadaşlarım da vardı. 2. el alınır mı onu bilemeyeceğim, çünkü çok hor kullanılan araçlar. Güvendiğiniz, işinde iyi bir eksper varsa kesinlikle ona göstermenizi tavsiye ederim. Aksi takdirde ben olsam 2. el almazdım. Genel olarak tanıştığım çoğu scirocco sahibi aracıyla oynamış oluyor, özellikle yazılım. Bu illa aracı bozacak diye bir şey yok tabii ki, ama bozulma ihtimalini arttırdığını düşünüyorum. Artı olarak hangi firmanın yaptığı da çok önemli.

• 1 HiT u DowN 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • zQrba kullanıcısına yanıt
    Kumar olacak evet
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.