Şimdi Ara

SAVCILIK BAŞIM BELADA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
19.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınıftaki bi kıza dalga amaçlı fake hesaplardan dm attım. Küfür ve taciz içerikli mesajlar atmadım kesinlikle onun küfür ettiği oldu, Yalnız bugün savcılığa verdim diye msj attı, ne yapabilirim kim olduğum ortaya çıkarsa sınıfta biterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim yok öyle birşey paşa paşada savcılık kararıyla ip den bulunuyor hesabı silsende kapatsanda bulurlar o şikayetçi olduktan sonra bi 7 8 ay içinde bulurlar uzlaşmaya çağırırlar uzlaşmazsanız para cezası 18 den küçüksen baban en az 2 3 kere karakola gider ondan sonrada mahkemeye gidersin böyle ergen ergen işler yaparsan katlanırsın
  • up

• Fıstıklı olsun
  • Mesajları nereden attın? Facebook, twitter gibi sosyal medya platformlarından attıysan birşey çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para cezan hayırlı olsun.
  • en fazla pra cezası .

• quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus !

Mesajları nereden attın? Facebook, twitter gibi sosyal medya platformlarından attıysan birşey çıkmaz.

uo

• instagram

• serseriliğe kafa yorana kadar derslerine kafa yorsaydın bunları dert etmek zorunda kalmazdın, ailen kulağını bi çeksin de aklın başına gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen1200

serseriliğe kafa yorana kadar derslerine kafa yorsaydın bunları dert etmek zorunda kalmazdın, ailen kulağını bi çeksin de aklın başına gelsin.

boş yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: linn `

quote:

Orijinalden alıntı: Ryzen1200

serseriliğe kafa yorana kadar derslerine kafa yorsaydın bunları dert etmek zorunda kalmazdın, ailen kulağını bi çeksin de aklın başına gelsin.

boş yapma

bi dosya da ben mi açtırayım sana şimdi :) şu usluba bak, annen baban yetiştirememiş ben mi uğraşayım ? Yada o kız arkadaşın mı uğraşsın ? En iyisini yapmış şikayetçi olarak.Umarım babandan sağlam bir dayak yersin de aklın başına gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: linn `

instagram

Kendi isminle yazmış olsaydın ve bu isme dava açılsaydı muhtemelen 3.000-7.000₺ arası para cezası gelir ve hüküm ertelenirdi. Ama fake hesap olduğu için bahsettiğin platform hiçbir şekilde IP adres bilgisi vermiyor, dolayısıyla birşey çıkmaz. Yalnız böyle birşeyi sakın tekrarlama, üsteleyen birisi çıkarsa başına iş açarsın. Hoş şeyler değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim yok öyle birşey paşa paşada savcılık kararıyla ip den bulunuyor hesabı silsende kapatsanda bulurlar o şikayetçi olduktan sonra bi 7 8 ay içinde bulurlar uzlaşmaya çağırırlar uzlaşmazsanız para cezası 18 den küçüksen baban en az 2 3 kere karakola gider ondan sonrada mahkemeye gidersin böyle ergen ergen işler yaparsan katlanırsın

• Federaller peşinde..

• ..

• uo

• birazdan çatına swat ekipleri iner

• E G M lendin

• quote:

Orijinalden alıntı: adambak

Kardeşim yok öyle birşey paşa paşada savcılık kararıyla ip den bulunuyor hesabı silsende kapatsanda bulurlar o şikayetçi olduktan sonra bi 7 8 ay içinde bulurlar uzlaşmaya çağırırlar uzlaşmazsanız para cezası 18 den küçüksen baban en az 2 3 kere karakola gider ondan sonrada mahkemeye gidersin böyle ergen ergen işler yaparsan katlanırsın

Ben şimdi senin isminle hesap açayım sağa sola sallayım. Sonra sana dava açılsın o zaman cezayı sen al. Instagram nasıl olsa bilgi vermiyor. Öyle saçma iş mi olur?

• İyi olmuş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.