Şimdi Ara

Satış Sorumlusu, Kasiyer - Zara (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
5
Favori
127.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Satış danışmalıgı için de başvurmuştum bugün mağaza müdürlüğü section manager pozisyonu için arandım yarın görüşmem var bakalım telefon mülakatından sonra randevu verdiler teelfondada kısaca ingilizce konuşalımmı dediler yataktan yeni kalkmıştım konuştum sanırım :))

maısl bir ingilizceydi bu orta seviyede ingilizcesi olanın rahatlıkla konuşabilceği ingilizce mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Satış danışmalıgı için de başvurmuştum bugün mağaza müdürlüğü section manager pozisyonu için arandım yarın görüşmem var bakalım telefon mülakatından sonra randevu verdiler teelfondada kısaca ingilizce konuşalımmı dediler yataktan yeni kalkmıştım konuştum sanırım :))

maısl bir ingilizceydi bu orta seviyede ingilizcesi olanın rahatlıkla konuşabilceği ingilizce mi ?

Vallahi bana bitek ingilceyi nerede öğrendin dediler 1-2 cümleyle cevapladım ama daha detaylıda sordukları olabiliyomuş.. Orta seviye yetecektir.
  • Hayırlı olsun :)

ZARA'da indirim var mı, birazdan çıkacağım mağazaya doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Womanizer!

Öncelikle merhaba arkadaşlar,

- Zara'ya iş başvurusunda bulundum ve yarın görüşmeye çağırıldım, burada çalışan önceden mülakatlara giden arkadaşlar oldumu ? Eğer varsa yardımcı olabilirlermi ?

- Maaşlarının her yerde dolgun olduğunu okudum net bir şey yok Full Time - Part Time çalışma planı ve ücretini bilen varmı ?

- Görüşmeye nasıl gitmeliyim sizce nelere dikkat ederler bu İnditex firması ?

ve aklıma gelmeyen varsa diğer önerileride alabilirim tabiki, eğerki çalışmış arkadaş çıkarsa bana yeterince yardımcı olabiliceğine inanıyorum...

Şimdiden teşekkür ediyorum, okuyan cevaplayan herkese.

Arkadaşım şu konuya cevap yazsan artık maaşını vs.?Girmişsin sanırım yakın zamanda.

• Beni mazur görün, bu işe giripte havalandığımdan değil sadece maaş prosedürlerine uyduğum için yazmak istememiştim ama gerçekten merak edip de takip eden var madem yaziyim, internette dolaştığı gibi evet Part Time çalışan bi satış danışmanının aylık maaşı 850 950 arası değişebiliyor primler ile,

3 ay çalıştım biliyorum bu iş ile yani tezgahtarlık ile ev geçindirenler var ama düşününce yorucu ve dengesiz bir iş, kimseye söz veremiyorsun izin günün hep h.içi oluyor, akşamları 10'da AVM kapanıyor sen mağazadan 11'de çıkıyorsun gün bitiyo, kısaca gerçekten öğrenci işi, her öğrencinin bu işi yapıp hayatı öğrenmesi lazım Bilgisayar Programcılığı okuyorum ben abim ise özel bir şirkette Yazılım Uzmanı ve ben aldığım maaş ile sevinirken övünürken kursağımda bıraktı bunu.. Neden mi; çünkü kendisinin 5000 TL den dahada fazla bi geliri var hafta içi çalışıyor hafta sonu tatil, akşam 6'da işi bitiyo daha güneş batmadan nerdeyse ve bu tamamen diploma + fedakarlık ( yazılım uzmanı olmak için saçlardan fedakarlık etmek gerekiyo ) gerektiriyo o kadar, benden tavsiye OKUYUN, büyükleri dinleyip okuyalım..

Bu işe başladım ve gerçekten zor yorucu ama farklı firmalarda çalışanlara göre çok güzel bir parası var belki iki katı parası var, bu işi yapanlar bana kızabilir hemen isyan ediyo gibisinden ama 3 ayın sonunda üniversite kitaplarını tekrar açtım şuan 2 yıllık okulumu bitirip direk 4 yıllık adam akıllı bir üniversite okumanın peşindeyim. Öğrenci için güzel para, güzel iş...

Tavsiye ediyorum herkes bir günlüğüne bile olsa tezgahtar olmalı :)

Saygılar...

• ya arkadşlr bende zarada işe alındm dun haftaya başlıcm byk ıhtml 2 ay deneme suresı dedıler bu surede maas werıolr mı acaba?*
  • quote:

Orijinalden alıntı: selma2104

ya arkadşlr bende zarada işe alındm dun haftaya başlıcm byk ıhtml 2 ay deneme suresı dedıler bu surede maas werıolr mı acaba?*

tabiiki vercekler. biraz bahseder misiniz işe alım prosedürlerinden ? neler soruyorlar mülakatta ? sanırım 3 aşamalı bir mülakat oluyormuş
  • quote:

ya arkadşlr bende zarada işe alındm dun haftaya başlıcm byk ıhtml 2 ay deneme suresı dedıler bu surede maas werıolr mı acaba?*

Maaş ve sigorta zorunlu tabi ki. Deneme süresinin bildiğim tek olayı işten anında çıkarabilecek olmaları. İhbar süresi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

quote:

tabiiki vercekler. biraz bahseder misiniz işe alım prosedürlerinden ? neler soruyorlar mülakatta ? sanırım 3 aşamalı bir mülakat oluyormuş

aa yaşasn bunu ck mrk edyrm emn msn pekı cnm:D ya eet 3 aşamadan oluşuo mülakatlr ben detaylıca anlatıım sna. ilk görüşmede bi kişiyle 2.görüşmede farklı 2 kişiyle we 3.görüşmedede yne hepsi brbrndn farklı olmak üzere 2 kişiyle konuştum.bunlar tbiki müdürler.erkek bölümü müdürü bayan bölümü müdürü fln gbi.. genelde hepsi bana aynı şeyleri sorup kagıda not aldılar ben özellikle kasiyerlik istediim için bukdr kastıklrnıda en son görüşmede söledilr:D işte böle cnm umrm yardmcı olblmşmdr..

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Maaş ve sigorta zorunlu tabi ki. Deneme süresinin bildiğim tek olayı işten anında çıkarabilecek olmaları. İhbar süresi yok.

ya bir arkdşmz dha burdn kesnlkle maaş weriolr demş emn msnz peki cnm?
  • @selma2104, konuşurken de yazdığın gibi mi konuşuyorsun:)) aman yareppi bu nasıl bir türkçedir:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jumaru_444 -- 25 Şubat 2012; 20:01:43 >
  • Kardeş tebrik ederim öncelikle...
    Yanlış anlamazsan birşey söyleyeyim...
    Zara'da işe alınırken o kadar mülakat yapıyorlar, sadece zarada da değil bir çok yerde yani, ve çok az kişi geçiyor bu elemeleri, sonunda da işe alınıyorlar...
    Ancak işe başladıklarında o göstermelik saygı ve ilgi ortadan kalkıyor denense...Müşterilerle pek ilgilenmiyorlar...
    Şunu da söylemek istiyorum benim en çok hoşuma giden satış danışmanları ''Vakko,massimo dutti, kiğılı, Sarar(ccs),DS damat, vb. yani klasik giyim sektöründe...Adamlar(bayanlarda dahil) o kadar saygılılar ve ilgililer ki anlatamam...

Bu klasik giyim işe alım uzmanları gerçekten işlerini iyi yapıyorlar...onları da tebrik etmek lazım...
  • arkadaşlar daha öncede yazmıştım foruma zarada işe başlıyorum die üzerinden 1 ay geçti ama ben çıkmak isyiyorum artık olcak iş değil çok yoruluyorum aynı zamandada okuyorum we bırakmak istiyorum işi dolayısıyla ama maaşımı alabilir miim şimdi çıkmak istediğimi sölersem onu bilemıorum ya da hayır şuanda çıkamassın gibi bişey sölemezler heralde dimi?
  • 15 gün öncesinden haber vermen gerekiyor, çalıştığın sürenin maaşını alabilirsin.
  • emin misin? daha önce zara da ya da benzeri bir mağaza da çalıştınız mı? ben bugün konuşmayı planlıorum zaten
  • quote:

emin misin? daha önce zara da ya da benzeri bir mağaza da çalıştınız mı? ben bugün konuşmayı planlıorum zaten

Tüm işyerlerinde geçerlidir bu. Pat diye çıkamazsın özel durum oluşmadığı sürece çalıştığın sürenin maaşını vermek zorundalar.
  • tamam o zaman ben şimdiden söyliyeyim müdürle konuşuyım 15 gün daha çalışırım artık olmadı belkide direk çık felan derler ya ben part time falan çalışıyorumda onun içinde aynı şey geçerlidir umarım
  • Konuş çıkma sebebini süreni sorarlar zaten ayarlanır geniş ol.
  • güzel bir nedenle gidersen sorun çıkarmazlar. zara zaten bu insan kaynakları eleman temini konusunda tedariklidir.
  • quote:

tamam o zaman ben şimdiden söyliyeyim müdürle konuşuyım 15 gün daha çalışırım artık olmadı belkide direk çık felan derler ya ben part time falan çalışıyorumda onun içinde aynı şey geçerlidir umarım

Üzüldüm senin için baya sevinçliydin çünkü orada çalışacağın için.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.