Şimdi Ara

Satış Sorumlusu, Kasiyer - Zara (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
127.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: xLasin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xLasin

quote:

Zara nın bütün sitelerde ilanı var ama nedense hiç aramıyorlar.

OXXO başvuru yaptım part time olarak. umarım ararlar. maaşları nasıl OXXO

oxxo da ayda 120 saat çalışırsan multinet 140-150 tl civarı yatıyo agi+yol için 120+80=200 tl para veriyolar haftannı 5 günü çalıştırıyolar 30 saatten ayda 120 saat.saatlik ücretinde 6,08 işte 930-950 arası değişiyor ilk 3 aydan sonra 50 tl zam geliyo 1000 tl fln alıyosun birde her ay 100 tl lik giyim için para veriyolar onu ayrıca giyim almak zorundasın.

Hocam çok iyiymiş ya. Peki full time a geçiş olabiliyor mu?

zaten atık full time alcaklar part time cok girip cıkıyo

İnternette ilan vardı eski başvuru yaptım.

bunun dışında iş alımları nasıl oluyor hocam. Mağazaya CV bırakmanın faydası var mı

mağazaya göre değişiyor ama tabiki müdürün seni görmesi önemli mesela gidip orda part time satış yapana sorarsan sana bi cv verir onuda ya çöpe atar ya da kasaya bırakır ama direk gidip müdürü sorsan daha iyi en azından seni görsün eleman lazım olunca önceliğin olabilir

• Arkadaşlar şuan Starbucks da çalışmaktayım. Çalıştığım şube bölgenin en yoğun şubesi ve eleman eksiği var yoruluyorum. Zaradan aradılar görüşme için. Üniversiteye başlayacağım için part time a geçicem. Sizce görüşmeye gitmelimiyim. Şuan aldığım maaş yol agi dahil 1540 bunun dışında 150 liraya yakın prim var aylık ve sodexo ya 360 falan yatıyor. Ne düşünüyorsunuz ne yapmaylıyım? başka şubeye transfer mi beklemeliyim yoksa zaraya görüşmeye mi gitmeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.