Şimdi Ara

SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+
    SATILDI

15 gün daha TR garantisi mevcuttur. Kutusu ve içeriği mevcuttur. Faturası yoktur seri numara ile sorgulama yapılabiliyor. Oyun amaçlı kullanılmıştır oc vs yapılmamıştır. PAZARLIK ve TAKAS YOKTUR.

SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+ SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+ SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+ SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+ SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+ SATILDI --- Sapphire RX 580 8gb Nitro+
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Kadıköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• insanların fiyatı eleştirme nedeni bütçeleri. 2.el karta parası yetecek. 1000 TL lık sıfırı olan bir kart normal şartlarda %25 civarı indirim ile satılır. Kart demeyelimde elektronik ürün. Ucuz olması gerekir. 2.elin mantığı budur.

Peki eleştirenler neden eleştiriyor fiyatları anlatayım.

X kişisi 2.eli 1000 TL'lik bir karta 1300 TL fiyat koyuyor. Sıfır bu kartın diyelim ki 1500 TL. Sonra Y kişisi de aynı kartı satıyor. Diyor ki bunun kartı bu kadar ediyor ise yani 1300 TL benim kart 1350 TL eder. Sonuç? değeri 1000 TL olan kart oldu 1300-1350 TL.

2.el ürün bakan adam normal olarak eleştiriyor. Haklı mı? Bence haklı. Ama satıcı ile dalga geçme konusunda haklı değil.

Burası forum ise mantıklı usturup bir şekilde pahalı olduğunu dile getirebilir mi? bence Evet.

Konuya gelecek olursak. 1350 TL garantisi 3ay kalmış 580 8GB. Peformans değerlendirmesi yapmayacağım ama 1400 TL e sıfır 1650S alınabilir mi? Evet
    Sıfır garantili ve taksitle. Belki daha az performans alınacak ama sorun olduğunda elinde bir garanti olacak 2 sene boyunca.Kafası rahat olacak.

2.elin bir mantığı da risktir. Bu riski ürüne az para vererek dengelenir. Yani bir sorun olduğunda az para verdim ama şu kadar süre kullanıdım diyebilmektir. Umarım insanlar 2.elin nedemek olduğunu öğrenir.

Not: Kutusu açılmamış ürünler sıfır fiyatlarından %5 indirimle satılabilir diye düşünürüm. Sonuçta başka yerdende alsanız aynı ürün. Ama gel gör ki daha pahalıya satılıyor. Bu daha entresan.
  • Fiyatı görünce ben:

• Vay arkadaş, Kasım ayında 1300 liraya sıfır Sapphire Nitro+ RX 590 almıştım. Altı ayda fiyatların geldiği noktaya bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Köl Tigin

Vay arkadaş, Kasım ayında 1300 liraya sıfır Sapphire Nitro+ RX 590 almıştım. Altı ayda fiyatların geldiği noktaya bak.
    Her konunun altına 3-5 ay önce yada kampanya fiyatlarını tek tek yaz olur mu eksik kalmasın :) Benim ilanımı es geçmediğin için de teşekkürler kardeş.
  • Serdar.K kullanıcısına yanıt
    Ne demek kardeşim, seve seve. Yeni ilan verirsen haberim olsun.
  • takip
  • Yanında iki oyunla birlikte rx5500xt sıfır olarak 1500 tl iken 1350 tlye 3 ay garantisi kalmış rx580 satmaya çalışıp sonra yorum atanları eleştirmek doğru değil hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Arkadaş çok haklı birbirinizi eleştirmeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Nasıl bir hale geldik bilemiyorum - aklım bir türlü almıyor, sürekli bir eleştiri sürekli laf sokma telaşı...
    beğenmezsen almazsın. herkese yazıyorum açık bir dille alınan buyursun alınsın. ilan açanları rencide etmeye çalışmayın, baktınız fiyatlar yüksek sıfırını alın ama sesinizi çıkarmayın (aynı benim gibi) saygılarımla
  • Almaya niyeti olan, gider arkadaşla pazarlığını yapar, fiyat uygun olursa alır, yok pahalı geldiyse başka karta bakar.
    Kasım ayındaki fiyatla bugünün arasına dağlar girdi maalesef.

Bir de bazı arkadaşlar kartı ucuza getirip kendileri yüksek fiyattan satma peşinde, onların yazdığı yorumları görünce ben bile ifrit oluyorum ki ilan sahibi kim bilir nasıl kızıyordur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satarsaniz görüşelim
  • Yav arkadaşlar bu neyin kafasıdır, ilandaki fiyatı beğenmeyince satıcının TOPİĞİNE SIKIYORSUNUZ. Hani düşünüyorsanız pm den teklifinizi yapın, olur olmaz ikinizin arasında, burada herkesin topiğinin içine etmenin nasıl bir hazzı var anlamıyorum, başka işiniz gücünüz yok mu?
  • Forum, her konunun altına ergence yorum yazan veletlerle doldu ve bunlar temizlenmiyor, moderatör olsam bunları gördüğüm an basarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSsOfDMaX -- 11 Temmuz 2020; 0:45:44 >
  • Şaka olmalı bu konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insanların fiyatı eleştirme nedeni bütçeleri. 2.el karta parası yetecek. 1000 TL lık sıfırı olan bir kart normal şartlarda %25 civarı indirim ile satılır. Kart demeyelimde elektronik ürün. Ucuz olması gerekir. 2.elin mantığı budur.

Peki eleştirenler neden eleştiriyor fiyatları anlatayım.

X kişisi 2.eli 1000 TL'lik bir karta 1300 TL fiyat koyuyor. Sıfır bu kartın diyelim ki 1500 TL. Sonra Y kişisi de aynı kartı satıyor. Diyor ki bunun kartı bu kadar ediyor ise yani 1300 TL benim kart 1350 TL eder. Sonuç? değeri 1000 TL olan kart oldu 1300-1350 TL.

2.el ürün bakan adam normal olarak eleştiriyor. Haklı mı? Bence haklı. Ama satıcı ile dalga geçme konusunda haklı değil.

Burası forum ise mantıklı usturup bir şekilde pahalı olduğunu dile getirebilir mi? bence Evet.

Konuya gelecek olursak. 1350 TL garantisi 3ay kalmış 580 8GB. Peformans değerlendirmesi yapmayacağım ama 1400 TL e sıfır 1650S alınabilir mi? Evet
    Sıfır garantili ve taksitle. Belki daha az performans alınacak ama sorun olduğunda elinde bir garanti olacak 2 sene boyunca.Kafası rahat olacak.

2.elin bir mantığı da risktir. Bu riski ürüne az para vererek dengelenir. Yani bir sorun olduğunda az para verdim ama şu kadar süre kullanıdım diyebilmektir. Umarım insanlar 2.elin nedemek olduğunu öğrenir.

Not: Kutusu açılmamış ürünler sıfır fiyatlarından %5 indirimle satılabilir diye düşünürüm. Sonuçta başka yerdende alsanız aynı ürün. Ama gel gör ki daha pahalıya satılıyor. Bu daha entresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 21 Temmuz 2020; 0:54:20 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.