G

Çavuş
26 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Herkese iyi forumlar

Elimde 3060 ekran kartım var 8 k bütcem var

Bana öneride bulunur musunuz

İşlemci , ram , anakart , kasa, PSU soğutucu

Şimdiden teşekkürler

Hocam öncelikle herkese iyi forumlar

Sorun şu

Benim bir internet sitem var misal , ben bu sitede bnb ile ürün satmak istiyorum ,

Yani metamask cüzdanı bağlanmasını sağlamak istiyorum siteme bunu nasıl yapabilirim? Wordpress bu

Mümkün mü ? Yardıma ihtiyacım var

Öncelikle herkese merhaba üstadlar şimdi merak ettiğim bir konu var bilgisayar Windows 11 yükledim ama benim ekran kartım galiba biraz da eski AMD HD 5800 serisi 1GB 256 bit gddr 5 ekran kartım var yani bunu Windows 10 desteği var ama Windows 11 geçince driver kurulmadı nasıl yapabilirim sizde bir fikir falan var mı ya nasıl kurulur bilen var mı aranızda
Herkese iyi forumlar üstadlar elimde POWER COLOR hd5870 var ben bu karta modlanmis bios yapmak istiyorum ve yüklemek istiyorum aranızda bilen ve yardımcı olabilecek abillerimize sesleniyorum . İyi forumlar herkese
Herkese iyi forumlar üstadlar ekran kartının anakartını temizlemek için saf alkol kullanmamın bir sakıncası var mı ?
herkese iyi forumlar arkadaslar şimdi sizlere bir sorum var ben 240 hz bir monitör aldum hdm ile 144 oluyor 144 ayarladığımda kendi fps gösterme ayarı var resimde olduğu gibi sağ üstte
ben lol oynuyorum oyun içi ayarlada ben fps değerini sınırsız yaptı ama oyuna girer girmez sol üstteki fps sayacı sabit 60 oluyor ? oyun içi fps 80 üste falan ben anlayamadım var mı bilen bunu ?
monitör markası monster a27

1 GB 256 BİT EKRAN KARTLARINA 400 TL 300 TL FİYATTAN SATILACAK DURUMA KADAR GELDİ ÜLKE :((

Arkadaşlar eski kartımi sattım yeni kart arıyorum ama bu iki kart arasinda kaldım mesh modeli daha ucuz piyasaya göre ama saphire 200 fazla ona göre sizce fikriniz nedir ? Bilenler yardımcı olursa sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 142
İkinci El Bölümü Mesajları: 79
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Bilgisayar ve Donanımları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.