Şimdi Ara

SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
16
Favori
20.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal valla 3d yazıcı ile resmen sektör oluşturmuşsun. Tebrik eder ve güzel satışlar dilerim.
  • Elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz işte, Teşekkür ederim :)
  • byilmaz34 B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam çok mantıklı işte böyle insanlar iş kurup geliştirir kendini
  • Güzel yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim, bu süreçte işleri de, kendimi de geliştirmeye çalışıyorum. Tasarımları daha kusursuz hale getirmek için uğraşıyorum sonuçta benim birinci önceliğim, satın alanların memnun olması. :)
  • g35 gelsin diye sabırsızlıkla bekliyorum.
  • assad12 A kullanıcısına yanıt
    Bende üretmek için sabırsızlıkla bekliyorum, merak etmeyin her G35 bekleyen müşterime ürettiğim zaman yazacağım
  • sahibinden üzerinden 1 adet g430 için sipariş verdim kolay gelsin.
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ürününüz kargoya verilmiştir. Sahibinden üzerinden takibini sağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byilmaz34

Merhabalar, ürününüz kargoya verilmiştir. Sahibinden üzerinden takibini sağlayabilirsiniz.
    Ürünü teslim aldım ve kulaklığa montajını yaptım gayet sağlam duruyor teşekkürler
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Beğenmenize sevindim, güle güle kullanın
  • Ürünler kaliteli yapılmış ojinal gibi.Alan arkadaşlar sağlamlık konusunda korkmasın orjinal parçadan daha sağlam şekilde yapılmış ve daha sıkı kavrıyor kulaklık.Satıcı arkadaş çok düzgün ve güvenilir her türlü sorun olduğunda ulaşıp yazabilirsiniz çok güzel ilgileniyor.Bu devirde böyle adamlar bulmak zor...
  • sahibinden üzerinden 1 adet satın alınmıştır
  • G930 Bluetooth adaptör var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atesm18 kullanıcısına yanıt
    Malesef yok sadece, menteşe satıyorum:)

• iskoedi kullanıcısına yanıt
    Siparişinizi gördüm, sahibinden üzerinden özel mesaj attım. En kısa sürede kargoya vereceğim :)

• Vanellope kullanıcısına yanıt
    Güzel mesajınız için çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim sağlamlık en hassas olduğum noktadır. Her türlü sorunuzda çekinmeden yazabilirsiniz saat fark etmez cevaplamaya çalışırım:)

• Resimlerde görüldüğü gibi kulaklığım kırıldı bu parcaları sizde bulabilirmiyim
    SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, MenteşelerSATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, MenteşelerSATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler

• HaYTo kullanıcısına yanıt
    Tabiki, sahibinden üzerinden herhangi bir ilanım üzerinden bana mesaj atın, oradan yardımcı olurum, size özel o parçanın üretimini sağlarım :)
  • Menteşeler kesinlikle üst kalite ve kargolama çok hızlıydı. Hem satış öncesi hem satış sonrası yardımcı oldu. Kesinlikle öneririm 10/10.
    Dip not:kendisi belirli sebeplerden dolayı mikrofon parçası üretemiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.