Şimdi Ara

SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
16
Favori
20.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizin temel sorunu malesef siyasetten tutun ticarete kadar pozitif yorumlar nasılki hoşunuza gidiyorsa negatif yorumlarıda olumlu karşıllayıp empati ile yaklaşmanızı beklerdim

Bu yazı size enteresan gelmesin amacını yazdım negatif durumuda bilsinler dh üyeleri

size yazımda 3-4 ayda kırıldığını yazmıştım 2 set 4 artı 4 = 8 ay yapar ayrıca ülke olarak covid denen illetle uğraşıyoruz konunuza cevap yazıldığı bildirimi gelince yazımın amacında belirttiğim gibi alacak kişilerin negatif durumuda bilmesidir.

evet kullanıcı adımı vermedim ürün talebi niyetim olmadığı için gerek duymadım.dediğim gibi sabitledim.

ayrıca bu yazımı tatilde olduğum için 15 gün gecikme ile yazılmıştır.çok yoğun bir insanım aslında bu tarz şeylere vakit bile ayırmazdım.ama tekrar yazım amacımı okursanız bu kadar kısa bir sürede bu maliyetle sabitleyip kullanmak bana daha mantıklı geldi dediğim gibi yeni alacak dh üğyelerinin bu negatif durumu bilmesi hakkıdır.

• Tabiki her durumu bilsin alacak kişiler, ben bilmesin demiyorum zaten. Empatide yapıyorum merak etmeyin. Tüm müşterilerimde empati yaptığımı bilirler. Covidle ne alakası var durumun bunu anlayamadım ama haklısınızdır. Ancak şunu merak ediyorum ürünü ne zaman aldınız? Sipariş tarihi ve ayını söylermisiniz sizinle aynı tarihlerde satın alan kişilerle iletişime geçip onlarda böyle bir sorun varmı öğrenmek isterim? Eğer 2-3 ayda kırılıyorsa bilmem gerek :)
  • Konu güncel mi hocam sağ ve sol taraftaki menteşeler kırıldı aynı şekilde mikrofonunda kırıldı sallanıyor. Kulaklık G430. Olursa valla beni çok büyük dertten kurtarırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 11 Ekim 2020; 12:13:1 >
  • G430 usb ses kartı bozuldu banada ses kartı bulursan net alıcıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, malesef ses kartı bulunmamaktadır elimde
  • Bu arada kulaklığı sabitlediğimi yazmıştım.
    menteşe sorununu kökten çözmek isteyenler için paylaşıyorum.

SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler
    SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler

• Muazzam çözmüşsünüz, sizi tebrik ediyorum. Alttaki plastik kırılınca çöpe atmak istemezseniz kulaklığı benden alabilirsiniz :). sahibinden kullanıcı adınızı söylerseniz bedava yollayabilirim :))
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slhmrsl -- 13 Şubat 2021; 15:19:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slhmrsl S kullanıcısına yanıt
    Malesef elimde o model bulunmamaktadır
  • SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler
    g633 kafa bandının süngerin bittiği yerSATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler
    diğeri kulaklık üstü

• Merhaba, corsair hs60 menteşesi çıkartabilir misin acaba? varsa alabilirim hocam
  • KTAX kullanıcısına yanıt
    Malesef yok ama özelden iletişime geçin lütfen
  • DM attım ama görmedin sanırım bakabilir misin hocam
  • Hocam G933 wireless olan kulaklığın menteşesini üretme şansınız var mı biraz meşakkatli bunlar göre ama. Hiç soran olmuyor mu acaba? G933 sol menteşem dıştan çatlak içtende küçük bir parçası kopmuş kargoda 2. el bir arkadaşım hediye etmişti kargoda kırılmış.

• İyice söküp baktım da dış kısım daha çok hasarlı ama iç kısımda da dişler ve alt yuvarlak kısım kırılmış kopmuş. G633 ve 933 parçaları aynı birebir diye tahmin ediyorum.

• G930 için LS-01 siparişini Sahibinden üzerinden geçtim. SATILIK => Logitech G230, G231, G430, G930 ve G35 Yedek Parça, Menteşeler 

• Bende 1 adet sipariş verdim şimdi, inşallah memnun kalırım.

• CaNeR509 kullanıcısına yanıt

Merhaba, siparişiniz 1 Nisanda tarafınıza ulaşmış görünüyor. Memnun kaldınız mı acaba? :)

• G35 için de bir sipariş ben verdim sahibinden üzerinden. Umarım memnun kalırım. Benim kulaklığın sağ menteşe kırık. Elime ulaştığında sağ tarafı değiştirip sol ile kıyaslama fotolarını buraya atarım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.