Yüzbaşı
20 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 132 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Selamlar iyi forumlar. Bende Asus Rog Strix 1070 var, son birkaç aydır bazı oyunlarda ekran kartı inanılmaz ısınıyor. AAA oyunlarda değil mesela witcher 2 indirdim onda bile 78-81 derece oluyor. Bazı oyunlarda ise 50 dereceyi geçmiyor. Ekran kartında sorun var desem her oyunda kafayı yer; sorun yok desem kötü oyunlarda bile 78-81 arası gidip geliyor. Çok garip anlam veremedim. Sadece dikkatimi çeken olay ekran kartı ısındığında görev yöneticisi-performans kısmındaki 3d bölümü %90-100 arası oluyor.

Dipnot 1: Termal macun değiştirdim aynı.
Dipnot 2: Alt tab yaptığım anda ısı saniyesinde 50-60 lara düşüyor.
Selamlar iyi forumlar. Bende Asus Rog Strix 1070 var, son birkaç aydır bazı oyunlarda ekran kartı inanılmaz ısınıyor. AAA oyunlarda değil mesela witcher 2 indirdim onda bile 78-81 derece oluyor. Bazı oyunlarda ise 50 dereceyi geçmiyor. Ekran kartında sorun var desem her oyunda kafayı yer; sorun yok desem kötü oyunlarda bile 78-81 arası gidip geliyor. Çok garip anlam veremedim. Sadece dikkatimi çeken olay ekran kartı ısındığında görev yöneticisi-performans kısmındaki 3d bölümü %90-100 arası oluyor.

Dipnot 1: Termal macun değiştirdim aynı.
Dipnot 2: Alt tab yaptığım anda ısı saniyesinde 50-60 lara düşüyor.
Anakart: Msi Z270 Gaming M7
CPU Cooler: CM Seidon 240V

Arkadaşlar OC Yapsam da yapmasam da garip bir şekilde işlemci boşta 45-50 derece arası, Prime95 de 90-95 arası, Oyunlarda 70-80 arası. Kasa sirkülasyonu iyi seviyede. Önde 3 fan radyatör üste takılı arkada da egzos fan var. Termal macunu yeniledim sonuçlar yine aynı.
Arkadaşlar Merhabalar bende 6700k işlemci ve ASUS GTX 1070OC var.
Anakart Olarak MSI Z270 GAMING M7 ile 4.4GHz de kullanıyorum.Soğutucu Seidon 240v
Yakın zamanda bir upgrade düşünüyordum. Ryzen 3900x e baktım. Çok aşırı fark göremedim.
O yüzden yalnızca ekran kartımı güncellesem sorun olur mu? İşlemciyi aynı hızda kullanmaya devam edeceğim. 1080p monitörüm var.

EDİT: Çok aşırı fark görememem benden kaynaklı bir hata da olabilir :). Bütçem sınırlı o yüzden ikisini(cpu-gpu) de aynı anda upgrade yapamam
M9 Bayonet safari mesh ft: 600₺
Awp Hyper Beast ft: 120₺

steamcommunity.com/id/mferhat96

Üzerine nakit vereceğim bıçaklar ile takas olur.
Ak 47 Neon serilerinden herhangi birisi (ft)
Ak 47 fuel injector (ft)
Bunlar nakit alınacaktır.

Awp wildfire (ft) / awp hyper beast (ft) üzerine nakit vererek alınacaktır.
Çok uzatmadan gerekli bilgileri vereyim;
Evimiz için kullanacağız. Boyutu En Fazla 43inch olmalı
Smart Olmalı, İnternette Gezinmeyeceğiz, Sadece Youtube Netflix
Az bişey incelediğim kadarıyla IPS daha çok bize uygun.

Düşündüğüm Model iyi midir?https://www.vatanbilgisayar.com/vestel-43-109-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alicili.html
son 6 aydır Turknet kullanıyordum nadiren kopmalar oluyordu 2 gün önce internet komple gitti. 1 gün sonra düzeldi bina girişinde telefon kablolarımı değiştirmiş Turk Telekom yetkilileri. Altyapım 12mbit destekliyo kopmalar oldugu için 8 mbit alıyordum ve Kablo değişikliğinden sonra durum bu. şaka gibi. gerçekten şaka gibi..

Arkadaşlar 1 saat önce ilan açtım cs:go itemleri için. Kendini akıllı zanneden bi arkadaş ekledi steamden. Telefon numarası verdi arar mısın dedi, aradık. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar 😀 her neyse; Formaliteden şu kadar olur mu şu banka olurmu gibisinden sorular soruyor. Hesap no istiyor telefon isim soyisim istiyor. Buraya kadar herşey normal gelelim tezgaha :D

Atmden , parayı yolladım dedikten sonra; size 200iqluk bir sms gönderiyor.

Sayın İsim Soyisim Hesabiniza Gelen xx TL Havaleniz Bankamiza Borcunuzdan Dolayi Askiya Alinmistir En Yakin Subemize Gelerek Detayli Bilgi Alabilirsiniz.

Şeklinde mesaj atıyor. Eskiden dolandırıcılae bile kaliteliydi bu nasıl bir zekadır anlamıyorum. Emniyetten sorgulatacağım numarayı kapatmazsa arkadaş bakalım.

Numarası: 0 (543) 728 97 94
Arkadaşlar uzun bir serüvenin ardından cs go hayatıma son veriyorum üzülerek te olsa

İtemler Nakit olarak satılıktır sadece Logitech G27-G29-G920 Serileriyle takas olur.
Skin Piyasasını Fazla Bilmiyorum fiyatlar artı veya eksi yönde nedir emin değilim ortalama fiyat yazıyorum.

Huntsman: 600TL
Diğerleri İçin Teklif verebilirsiniz.

https://steamcommunity.com/id/mferhat96/inventory

Hakkında
Meslek: Öğrenci - Fotoğrafçı
Forum İkinci El İmzası:
İntel i7 6700K - MSİ z270 Gaming M7 - ASUS Strix OC GTX 1070 - XPG 512GB SX8200 PRO - 2TB HDD- Corsair 16GB DDR4 3200MHz - Evga 700W 80+ -
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 757
İkinci El Bölümü Mesajları: 208
Konularının görüntülenme sayısı: 50.547 (Bu ay: 416)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.