Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.052
Cevap
153
Favori
359.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim 1500 TL gibi bir fiyata bu ürünü alabiliyorum. Siz ne zaman ne kadara almıştınız acaba ? 11 Kasımda yada blackfriday günü daha uygun rakamlara alabilir miyim ki
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Ben 2 ay kadar önce 1640₺ (n11 di galiba) aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Blackfriday hiç alışveriş yapmadım

• sülen S kullanıcısına yanıt
    Anladım. 1500 güzel rakam o zaman .Tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

merhaba arkadaşlar şarjlı el süpürgesi bakıyorum.
    Xiaomi Youmi Handheld modeli ilgimi çekti. 1700 TL civarı bir fiyat görüyorum şuanda.
    Sizce nasıl tercih edilir mi ? Bu fiyat bandında onu alacağına bunu al diyebileceğiniz ürünler nelerdir ?
    Selamlar. Bu 1c ile aynı model mi ? Değilse farkı nedir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flash -- 12 Eylül 2020; 17:4:38 >
  • flash kullanıcısına yanıt
    1c hendheld modeli, 1c modelinden daha iyi ve pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sülen -- 12 Eylül 2020; 21:56:29 >
    Ben youmi yazdığınızı farketmemişim. Benimki xiaomi 1c hendheld. Sizi yanlış bilgilendirmiş oldum. Youmi modelinden hiç haberim yoktu benim. Umarım size bir olumsuz alışveriş yaptırmamışımdır

Yok henüz zaten araştırma sayfasındayım. Robot süpürgeler ile şarjlı süpürge arasında kaldım. Fiyat farkından dolayı Şimdilik dikey şarjlı süpürge alacağım ama birkaç mesaj yukarıda halı performansını beğenmemiş 1 kullanıcı, siz nasıl memnun musunuz Fakir darky süpürgem bozulduğu için genelde mutfak ve aradaki halıları süpürmek için alacağım. İyi akşamlar

Çekim gücü olarak çok bir fark var mı acaba ?

Halı başlığı yok xiaomi hendheld 1c’nin. Aliexpressden dreame halı başlığı alıyorlarmış 300₺ civarına. Anladığım kadarıyla youmi handheldin de halı başkığı yok. Henüz youmi hendheld ile hendheld 1c kıyaslayan youtube video yapılmamış galiba.

https://www.youtube.com/watch?v=GiPpcx_I1OQ&feature=youtu.be
    Halı ve düz zemin aynı başlıkta kullanılıyormuş bu modelde galiba. Ekstra halı başlığı almaya gerek olmayacak sanırım. 2 ay önce böyle bir model satılmıyordu sanki. Ben nasıl farketmedim? Ben halıları robotla süpürdüğüm için ihtiyaç duymuyorum ama yine de daha iyi olurdu

Ben sizi yanlış yönlendirdim mi acaba? Bahsedilen modelin youmi olduğunu farkettim. Benimki youmi değil. Xiaomi youmi 1c hendheld idi.

1c modeli 1400-1500 arası bu model 1700 1800 arası acaba 300 tl farka değer mi yoksa 1c işimi görür mü acaba. Bir de robot olarak hangi markayı ve modeli kullanıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flash -- 12 Eylül 2020; 22:42:49 >
    Aradaki fark halı başlığı kadar. Youmi için halı başlığı almaya gerek yok anladığım kadarıyla. S5max kullanıyorum. Forumda robot süpürgeler hakkında ve xiaomi robot süpürgeler konu başlıkları da var ayrıca

Teşekkürler cevaplar için

Evet ben youmi için sormuştum. Karıştı biraz sanırım. Ama henüz bir tercih yapmış değilim inceleme ve araştırma aşamasındayım henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ekstra halı başlığını da hemen sipariş verdiyseniz diye üzülüyordum? İyi öyleyse. Ne kadar hızlı yeni modeller ekleniyor? Şaşırdım doğrusu. Mi store’da satılmıyor bu model henüz. O nedenle özelliklerini tam olarak yazan satıcı da yok HB, GG, TY gibi sitelerde

Bir de size şunu sorabilir miyim mesela boş Rowenta gibi markaları neden tercih etmediniz 1500 civarı onların fiyatları da. Hem servis ağları biraz daha iyi herhalde diğer markaların. Xiaomi lerin tercih sebebi genelde nedir çekim güçleri daha fazla mı acaba.

Evet dediğiniz gibi yeni bir model sanırım tam bir açıklama yada inceleme bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben araştırdım daha çok aliexpress'te dreame adı ile var. Sanki xiaomi'nin yan ürünü gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flash -- 13 Eylül 2020; 19:29:14 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.