Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.054
Cevap
153
Favori
359.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar siparişim haftasonu geldi ve deneme fırsatım oldu.
    Öncelikle ürün arkadaşın da dediği gibi Dreame V9p ile aynı.
    Ürün orjinal kutusunda güzel paketlenmiş ve faturalı olarak geldi.
    Ürünü tam şarj yapıp 130 m2 evimi koltuklar yastıklar vs dahil süpürdüm. Düz zeminlerde 1 yada 2 kademede kullanılabilir. Çekim gücü gayet güzel. Sesi fazla değil. 3. seviyede koltuk ve yastık yüzeylerini süpürdüm.
    Ortalama 2. seviyede kullanırsanız şarjı kolay bitmeyecektir. Ama bu ürünlerin asıl amacı hafiflik ve kullanım kkolaylığı olduğunu unutmamak lazım.
    Kutudan , koltuk araları için ucu yassı bir aparat, koltuk için bir aparat,duvar ve yukarı bölgeler için bir aparat , sert zemin ve halılarda kullanmak üzere normal başlık bulunuyor.

Ben ürünü 1575 TL ye Trendyol üzerinden Bahçeciler diye bir tedarikçiden almıştım.

Şimdilik ilk izlenimlerim olumlu. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

• PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    İyi günler ben de aynı satıcıdan aldım ürünü bugün teslim aldım ancak şöyle bir sıkıntı var koltuklar için aparat sanki uyumlu değil gibi ağzında 3 çentik var olmadı. Sizinki nasıl acaba ? Bir de kırmızı boruda bir iki yerde ufak ezik vardı size de öyle bir şey oldu mu acaba Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • flash kullanıcısına yanıt
    Bence iade edin.

• Bf5 B kullanıcısına yanıt
    Halı için olan başlığı teslim alabildiniz mi aldıysanız çalışıyor mu?

• Arkadaşlar bugün cihaz elime ulaştı. Bir sorun çıkmadı parçalarda.Kendi şarjı ile deneme yaptım. Çekim gücü çok iyi. Ana başlık rulo değil fırçalı. Halı da süpürürüz diye bu modeli tercih ettik fakat makineyi halıda hareket ettirmek çok zor. Sanırım başlık fırçalı olduğu için. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicid

Arkadaşlar bugün cihaz elime ulaştı. Bir sorun çıkmadı parçalarda.Kendi şarjı ile deneme yaptım. Çekim gücü çok iyi. Ana başlık rulo değil fırçalı. Halı da süpürürüz diye bu modeli tercih ettik fakat makineyi halıda hareket ettirmek çok zor. Sanırım başlık fırçalı olduğu için. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.
    Ben de almak istiyorum bu modeli. Alanlar memnun mu? Hakkında nerdeyse hiç bilgi yok. 1c den daha iyi gözüküyor özellikleri ve fırçası. Merak ettiğim ana fırçası halıdaki kılları çekmede başarılı mı değil mi? Siz halı da gitmesi zor demişsiniz, bu biraz çekince oluşturdu bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mavi_sardalya M kullanıcısına yanıt
    Bugün mediamarkta dyson v8 denedik. Fırçalı başlıkla o da halıda yürümüyordu neredeyse. Youmi’ nin Çekim gücü yeterli halıdaki temizliği başarılı. Normal temizlik için rulo başlık daha iyi olabilir. Tahminimce halıda daha iyi gider. Bunun için 1C ya da dreame v9 alınabilir. Gerçi başkaları gibi bu modelleri alsaydım, üstüne halı başlığı için sipariş verecektim. Fiyatı uygun olduğu için tercih ettim ve memnunum, belki ilerki zamanlarda rulo başlık siparişi verebilirim.

• romeomustdie_ R kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki hafta elimde olacak. Kullanmaya başladığımda kısa bir inceleme yazısı yazarım.

• Hangi ürünü almıştınız? Link paylaşma şansınız var mı? Benim evimde halı yok, genelde koltuk üstü ve konsol üstü gibi yerlerde kullanacağız. Tavsiye edermisiniz kendi ürürnünüzü yoksa alternatif var mı? Dysonlar çok pahalı, xiaomilerden ne artısı var da bu kadar pahalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Merhaba arkadaşlar siparişim haftasonu geldi ve deneme fırsatım oldu.
    Öncelikle ürün arkadaşın da dediği gibi Dreame V9p ile aynı.
    Ürün orjinal kutusunda güzel paketlenmiş ve faturalı olarak geldi.
    Ürünü tam şarj yapıp 130 m2 evimi koltuklar yastıklar vs dahil süpürdüm. Düz zeminlerde 1 yada 2 kademede kullanılabilir. Çekim gücü gayet güzel. Sesi fazla değil. 3. seviyede koltuk ve yastık yüzeylerini süpürdüm.
    Ortalama 2. seviyede kullanırsanız şarjı kolay bitmeyecektir. Ama bu ürünlerin asıl amacı hafiflik ve kullanım kkolaylığı olduğunu unutmamak lazım.
    Kutudan , koltuk araları için ucu yassı bir aparat, koltuk için bir aparat,duvar ve yukarı bölgeler için bir aparat , sert zemin ve halılarda kullanmak üzere normal başlık bulunuyor.

Ben ürünü 1575 TL ye Trendyol üzerinden Bahçeciler diye bir tedarikçiden almıştım.

Şimdilik ilk izlenimlerim olumlu. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
    Size sormuştum pardon, alıntı yapmayı unutmuşum:)

• Arkadaşlar yanlış olan aparat ve borudaki hafıf ezik ile ilgili ürünle ilgili aldığım yeri aradım onlarda distribütör firma ile konuştular, ürünü İstanbul'a göndermemi istediler ancak kargo parasını benim ödememi istiyorlarmış satıcı bu şekilde söyledi. Normalde garanti kapsamında yanlış bilmiyorsam kargolar firmalara aittir, bana distribütörün gönderdiği mail attı orada karşı ödemeli gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır diyede ibare yazmışlar bilginiz olsun. Aldığım satıcı da bu durumla ilk defa karşılaştığını söyledi ama firmaya direk benim göndermemi ve kargo parası ödemem gerektiğini söyledi. Ben de Trendyol üzerinden aldığım için iade ettim süreci başlattım, bakalım ne olacak. Her bozulduğunda ya da her arızalandığında aynı sıkıntı olabilir bilginize. Ürünle ya da satıcı ile ilgili herhangi bir sıkıntı yok ama distribütörün kargoyu ödemek istememesi her arıza durumunda da bu şekilde mi olacağı tereddüt oluşturdu bende. Bilginiz olsun diye yazdım yoksa üründen bir kaç gün kullandım memnundum. Belki iade süreci tamamlanırsa aynı ürünü alabilirim bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flash -- 27 Eylül 2020; 14:23:2 >

• flash kullanıcısına yanıt
    İade etmek en mantıklısı ama keşke kullanmasaydınız. İade kabul edilecek mi merak ediyorum bizi de bilgilendirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: vicid

Bugün mediamarkta dyson v8 denedik. Fırçalı başlıkla o da halıda yürümüyordu neredeyse. Youmi’ nin Çekim gücü yeterli halıdaki temizliği başarılı. Normal temizlik için rulo başlık daha iyi olabilir. Tahminimce halıda daha iyi gider. Bunun için 1C ya da dreame v9 alınabilir. Gerçi başkaları gibi bu modelleri alsaydım, üstüne halı başlığı için sipariş verecektim. Fiyatı uygun olduğu için tercih ettim ve memnunum, belki ilerki zamanlarda rulo başlık siparişi verebilirim.
    Cevabınız için teşekkür ediyorum. Ağırlığı 1,5 kg diye hatırlıyorum, galiba kolu çok yormaz, değil mi? Bir de sürekli tetiğe basmak gerekiyor mu?

• Xiaomi Handheld 1C için AliExpress'ten aldığım halı başlığı nihayet geldi. Ürüne 37 dolar ödemiştim.
    Aldıktan 20 gün sonra kargolandı, 34. gün teslim edildi. 27+9 lira gümrük vergisi ödedim.
    İlk deneyimlerim fazlasıyla olumlu. Süpürgenin kendi başlığı ile aynı kalitede, halı için kullanımı daha kolay ve daha düzgün bir temizlik sağlıyor. 2 farklı spiral şeklinde fırçası var, biri diğerine göre daha sert ve halıyı sert bir şekilde dövüyor. Diğer başlığa göre toz haznesi daha hızlı doldu. Benim en çok beğendiğim yönü eski başlığa göre halı üzerinde kullanımının kolay olması. Aşağıya fotoğraflarını da ekliyorum.
    Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye

Ürün linki: US $41.99 30%OFF | High-torque Carpet Brush Carpet Cleaning Dreame Vacuum Cleaner Accessories for V9 V9P V10 V11 In-depth Dedusting Anti-tangling
    https://tr.aliexpress.com/item/4000618985466.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_B0ck2D&mergeHashcode=72267859343&description=US+%2441.99++30%25OFF+%7C+High-torque+Carpet+Brush+Carpet+Cleaning+Dreame+Vacuum+Cleaner+Accessories+for+V9+V9P+V10+V11+In-depth+Dedusting+Anti-tangling&aff_trace_key=ce9391da5267440abc09b963a1448551-1601307620191-04411-_B0ck2D&businessType=ProductDetail&title=US+%2441.99++30%25OFF+%7C+High-torque+Carpet+Brush+Carpet+Cleaning+Dreame+Vacuum+Cleaner+Accessories+for+V9+V9P+V10+V11+In-depth+Dedusting+Anti-tangling&platform=AE&terminal_id=e90cdcdf7a5b4224a9fab7dbe81f57ef&templateKey=white_backgroup_101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 28 Eylül 2020; 17:9:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bf5

Xiaomi Handheld 1C için AliExpress'ten aldığım halı başlığı nihayet geldi. Ürüne 37 dolar ödemiştim.
    Aldıktan 20 gün sonra kargolandı, 34. gün teslim edildi. 27+9 lira gümrük vergisi ödedim.
    İlk deneyimlerim fazlasıyla olumlu. Süpürgenin kendi başlığı ile aynı kalitede, halı için kullanımı daha kolay ve daha düzgün bir temizlik sağlıyor. 2 farklı spiral şeklinde fırçası var, biri diğerine göre daha sert ve halıyı sert bir şekilde dövüyor. Diğer başlığa göre toz haznesi daha hızlı doldu. Benim en çok beğendiğim yönü eski başlığa göre halı üzerinde kullanımının kolay olması. Aşağıya fotoğraflarını da ekliyorum.

Ürün linki: US $41.99 30%OFF | High-torque Carpet Brush Carpet Cleaning Dreame Vacuum Cleaner Accessories for V9 V9P V10 V11 In-depth Dedusting Anti-tangling
    https://tr.aliexpress.com/item/4000618985466.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_B0ck2D&mergeHashcode=72267859343&description=US+%2441.99++30%25OFF+%7C+High-torque+Carpet+Brush+Carpet+Cleaning+Dreame+Vacuum+Cleaner+Accessories+for+V9+V9P+V10+V11+In-depth+Dedusting+Anti-tangling&aff_trace_key=ce9391da5267440abc09b963a1448551-1601307620191-04411-_B0ck2D&businessType=ProductDetail&title=US+%2441.99++30%25OFF+%7C+High-torque+Carpet+Brush+Carpet+Cleaning+Dreame+Vacuum+Cleaner+Accessories+for+V9+V9P+V10+V11+In-depth+Dedusting+Anti-tangling&platform=AE&terminal_id=e90cdcdf7a5b4224a9fab7dbe81f57ef&templateKey=white_backgroup_101
    Bende boyle bir firca almak icin bakinmistim, sanirim bu orjinal basliga gore daha kucuk, foto acisindan mi oyle cikmis yoksa?

Acaba daha uygun fiyatli olmasi acisindan mevcut rulo yerine uyumlu sadece firca satiliyor mu hic denk geldiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

Bende boyle bir firca almak icin bakinmistim, sanirim bu orjinal basliga gore daha kucuk, foto acisindan mi oyle cikmis yoksa?

Acaba daha uygun fiyatli olmasi acisindan mevcut rulo yerine uyumlu sadece firca satiliyor mu hic denk geldiniz mi?

Alıntıları Göster
    Aynı boydalar.
    Ben de bulsam alacaktım fakat bu başlık tipi için böyle bir seçenek yok. Ön tarafında açıklık olduğu için sadece rulo ile kullanmak mümkün.

• Bf5 B kullanıcısına yanıt
    Hmm evet haklisiniz on tarafi acik ben onu dusunemedim. Peki bu fircalida diger basliklar gibi motorlumu hocam?

Kayin valideye de youmi siparisi verdik, bu hafta ici gelir sanirim. Ondan cikan fircali baslik 1c ye uyuyorsa bi deneyip hosumuza giderse bizde siparis verebiliriz

• Arkadaşlar Arçelik SD9041 imperium go süpürgesini alan arkadaşlar varmış yukardaki sayfalarda üründen memnunlar mı hala daha 2999 bir fiyatı var değer mi aparatlarıyla beraber veya tavsiye edebileceğiniz başka bir süpürge var mıdır?
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Evet motorlu.
    Youmi, xiaomi, dreame, roidmi. Hepsi birbirine benziyor zaten, bence uyacaktır.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.