Şimdi Ara

Şarjlı Dikey Süpürge Tavsiye (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.055
Cevap
153
Favori
359.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 2 aydır Bosch 6 kullanıyorum. Aldığımızdan beri büyük süpürgeyi kullanmıyoruz, daha üst segment Kullanmadığımız için de gayet memnunuz, bizi tatmin etti.

Batarya bulunabilir olması, basit ( çeşitli sensör, gereksiz mod, kafa karıştıran başlıklar vs yok diye ) olduğu için ve Bosch servis yaygınlığına güvenerek tercih ettim.

Bütün tezlerimi çöpe attınız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESER14 -- 13 Mart 2024; 12:47:50 >
  • ESER14 kullanıcısına yanıt
    Annemin kullandığı bosch 6 nında fırça tarafındaki hortumun parçası kırıldı ve çıktı.
  • Herkese merhaba, ıslak kuru süpürge önerir misiniz? Dyson v15 submarin i fiyatı ve Philips XC8349/01 Aqua Plus' ı malzeme kalitesi nedeniyle düşünmüyorum..

• ESER14 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de başlarda sorunsuz kullandım, hatta eşe dosta da aldırdım ancak şuan pişmanım. Aldırdığım kişilerden de aynı sorunları yaşayanlar oldu. Umarım siz bir sorun yaşamazsınız

• cacaloko C kullanıcısına yanıt
    Bence ıslak kuru almayın. Dyson ın herhangi bir modelini alın.pişman olmazsınız.
  • .:EmR@H:. . kullanıcısına yanıt

Epeyce uzun süre araştırdım, Dyson'a alternatif onlarca modeli değerlendirdim, hatta Philips XC8349 Aqua Plus aldım ama en iyisi herhangi bir Dyson modeli almak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 14 Mart 2024; 8:56:40 >
  • Samsung Bespoke Jet AI süpürgelerde AI çalışmama sorununda bir gelişme var mı acaba? Servis birşey dedi mi?

@pn2121 @ADeniz3553 @CaRaBeeN

• Forumumuzda iyi bilinen ve sevilen markaya ait hem silen hem süpüren Roborge RD1 Islak Kuru Dikey Süpürge videomuz yayında...

Video çekilişlidir katılmayı unutmayın 😉

Robot Kafalaryoutube
    Merhaba Robot Kafalar ailesi! Bugün sizlere ev temizliğinde devrim niteliğinde bir ürün olan Roborge RD1 Islak-Kuru Dikey Süpürge'yi tanıtıyoruz. Roborge markası, kalitesi ve güvenilirliği ile adından sıkça söz ettiren bir marka olup, sunduğu servis ve hizmet kalitesiyle de dikkat çekiyor. ÇEKİLİŞ ŞARTLARI ! 2 ayrı çekiliş yapılacaktır ! 1. @RobotSupurge ve @roborge727 youtube kanallarını takip et, bu videoyu beğen ve "KATILDIM" yazarak devamında video ve süpürge hakkındaki yorumunuzu yazmanız yeterlidir. 2. Robot Kafalar instagram ( https://www.instagram.com/robotkafalar/ ) ve Roborge ( https://www.instagram.com/roborgetr/ ) instagram hesabını takip et, paylaşılacak reels videosunu beğen, "KATILDIM" yorumu yap ve devamında istediğin kadar kişiyi etiketle... Her etiketleme bir çekiliş hakkı sağlar... Not : 2 çekilişe de ayrı ayrı katılabilirsiniz, 1 kişi ikisini de kazanabilir... 1. Çekiliş hediyesi : Roborock S5 Max için Ana fırça+Yan fırça+Mop bezi+Hepa Filtre 2. Çekiliş hediyesi : Xiaomi Mijia 1C için Ana fırça+Yan fırça+Mop bezi+Hepa Filtre+Roborge Deterjanı Hediyeler kargo ile gönderilecektir, kargo ücreti alıcıya aittir. Son katılım tarihi 5 Nisan Cuma 23:59 Roborge RD1, isminden de anlaşılacağı gibi hem ıslak hem kuru temizlik özelliğine sahip. Islak kuru sert zeminlerdeki tüm su ve kiri temizler, süpürür ve siler, evinizin her zaman temiz ve pürüzsüz olmasını sağlar. Özel tasarlanan iki haznesi sayesinde temizlik işlemi sonrası oluşan kirli su ve atıkları ayrı bir haznede muhafaza eder. 4000 mAh gücündeki bataryası ile tek seferde 220 m2'lik alanı rahatlıkla temizler. Kablosuz ve hafif ergonomik tasarımı sayesinde yorulmadan kolaylıkla temizlik yapabilirsiniz. Temiz su haznesinde bulunan elektroliz teknolojisiyle deterjana ihtiyaç duymadan temiz suyu dezenfekte hale getirebilirsiniz. Ayrıca temizlik sonrası şarj istasyonuna yerleştirerek tek tuşa basarak süpürgenin kendi fırçasını temizlemesini sağlayabilirsiniz. Roborge RD1, Türkçe dil desteği ve sesli uyarılarıyla kullanım kolaylığı sağlarken, ürün özellikleri arasında 2 yıl resmi Türkiye garantisi, dijital LED gösterge, 16.000 pascal çekim gücü, HEPA filtre teknolojisi gibi özellikler de bulunuyor. Donanımhaber forumunda da sevilen ve bilinen bir marka olan Roborge, her marka model robot süpürgenin batarya ve yedek parçalarının satışını yapmakta, servis hizmeti vermektedir hatta robot süpürge satışlarını gerçekleştirmektedir. Bu da markanın güvenilirliğini ve geniş hizmet yelpazesini göstermektedir. Roborge RD1 Islak-Kuru Dikey Süpürge ile ev temizliği artık çok daha kolay ve etkili. Siz de temizliğinize değer katmak için hemen Roborge RD1'i edinin ve temizliğin keyfini çıkarın! Video açıklamasının ve arama terimlerinin bir kısmında ChatGPT'den destek alınmıştır. Ürün linki : https://app.hb.biz/APxNr4JRT664 https://www.roborge.com/roborge-rd1-islak-kuru-dikey-supurge?ref=robotkafalar Roborge RD1 inceleme Islak kuru dikey süpürge özellikleri Ev temizliği için en iyi süpürge Dikey süpürge incelemesi Roborge markası değerlendirmesi Tek cihazla ev temizliği Islak kuru süpürge nasıl kullanılır Roborge RD1 performans testi Kablosuz dikey süpürge değerlendirmesi Roborge RD1 Türkiye satış noktaları Temiz su haznesi elektroliz teknolojisi Dikey süpürge servis hizmetleri Donanımhaber forum Roborge yorumları Roborge RD1 kullanıcı yorumları En iyi dikey süpürge modelleri Roborge RD1 Islak-Kuru Süpürge İncelemesi Ev Temizliği için En İyi Dikey Süpürge: Roborge RD1 İnceleme Roborge RD1: Islak Kuru Dikey Süpürge Özellikleri ve Performansı Kablosuz Dikey Süpürge İnceleme: Roborge RD1 Detaylı Değerlendirme Roborge RD1 Kullanıcı Yorumları ve İnceleme Dikey Süpürge İnceleme: Roborge RD1 Ne Kadar Etkili? Roborge RD1 Türkiye Satış Noktaları ve Fiyatı Islak Kuru Süpürge Nedir? Roborge RD1 İncelemesi En İyi Islak Kuru Süpürge: Roborge RD1 Performans Testi Roborge RD1: Elektroliz Teknolojisi ile Temizlikte Yenilik Robot Süpürge Servis Hizmetleri ve Yedek Parça Satışı: Roborge Roborge RD1 Türkçe Kullanım Kılavuzu ve Sesli Uyarılar Roborge RD1 Islak-Kuru Süpürge Nasıl Kullanılır? Adım Adım Rehber Roborge RD1 İle Tek Cihazla Ev Temizliği Nasıl Yapılır? Evde Islak Kuru Temizlik: Roborge RD1 İle Pratik Çözümler
    https://www.youtube.com/watch?v=Pd9ADxWdpD0&feature=youtu.be
  • 🔥🔥🔥 Şarjlı dikey süpürge indirimleri için sıcak fırsatlara ana konu açtım.

İndirimleri bu konudan takip edebilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/sarjli-supurge-dikey-el-ana-konu--158271817

• Metrekare kullanıcısına yanıt

Ben bir aksiyon almadim. Servise gonder derdini anlat falan sinir harbi bosuna zaman kaybi olarak goruyorum. Yapay zeka modunda hali ya da parkede bi degisiklik yapmiyor. Orta moda kendim aliyorim halida. Ayrica halida sikisma algilandi deyip duruyor tekrar baslatiyorum.

• CaRaBeeN kullanıcısına yanıt

En dusuk modda nasil halida takiliyor mu ? Dyson orta modda ince halilarda basligi duruyordu, Dusuk modda sorun yoktu.

• Metrekare kullanıcısına yanıt

Dusuk ve YZ modda sorun yok. Zaman zaman orta modda yaptigi oluyor Turbo modda yapma olasiligi daha yuksek.

Evet dyson yuksek modda hali zor geldi bana da magazada denedigimde. Halinin tipine gore degisiyor birazda, benim bir halida yuksek modda hareket ettirmek zor oluyor.

• CaRaBeeN kullanıcısına yanıt
    Dysonda fırça önündeki ayarı - ye getirirseniz sorun olmuyor.
  • 2 aydır samsung bespoke kullanıyoruz, hanım çok memnun..kablolu animal pro dysonu artık kullanmıyoruz..evde kedim var evcil hayvan başlığı+ mop her süpürgede kullanıyoruz.cihazın kendi kendini temizlemesi büyük konfor cidden..

• cyfluthrin kullanıcısına yanıt
    Cuma günü aldım kullandım memnunum. Malzeme kalitesi 10/6 çekim gücü 10/8 kullanılabilirlik 10/8 şarj 10/6 ne biliyim güzel işte isteklerimi karşıladı. Heifer Procleanx Tanıtım Videosu
  • Bosch series 7 dikey süpürge (bcs711ext modeli) mediamarktta 12 binden 10 bine düşmüş, internet stoğu bitti, mağazalardaki fiziki stoklar kaldı, düşünen varsa 👍🏻
  • Navalonq N kullanıcısına yanıt

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, güle güle kullanın. Ben amazondan greenote gsc60 aldım, kargodan gelmesini bekliyorum.

• Arkadaşlar öncelikle sırf bu başlığa cevap yazmak için hesap açtım. Yapılan yorumlardan şarjlı dikey süpürgenin henüz gelişimini tamamlamamış bir ürün olduğu ortaya çıkıyor. Belli ki bu üründe sürdürülebilirlilik konusunda ciddi eksikler var. Bazı marka ve modeller için servis ve bakım, bazıları için yedek parça, bazıları için kalitesiz malzeme kullanımı, kullanım süresi ve batarya ömrüyle ilgili şikayet ve tecrübeler paylaşılmış. Neredeyse aklımdaki her modelle ilgili uzun vadeli kullanım konusunda kafamda soru işareti yaratan bir yorum gördüm. Ben robot süpürge konseptini eksik buluyordum. Şarjlı süpürgeler de robot süpürgeden farksız çıktı.

Okuduklarımdan anladığım şunlar. Bence bu ürün evi dip bucak temizlemek için kesinlikle uygun değil. O yüzden gün içerisinde çok sık kullandığınız, oturup kalktığınız odayı hızlıca temizlemek, ya da yemek yediğiniz masanın etrafını hızlıca süpürmek için yani basit tabirle pratik kullanım için kullanılması gerekiyor. Bu tarz bir kullanım sürdürülebilirlilik konusundaki sıkıntıları her modelde minimuma indirecektir.

Bence uzun vadeli kullanımda malzeme kalitesi ekstra önemli. Sonuçta süpürge fiziksel kullanımı olan bir alet o yüzden mutlaka fiziksel deformasyona maruz kalacaktır. Bazı modellerle ilgili tuşu kırıldı, geçme yeri hasar gördü, borusu kırıldı, zemini şu modda tanıdı bu modda tanımadı vb. pratik kullanıma ciddi manada engel olabilecek yorumlar okudum. Phillips, Bosch, Samsung, Altus hepsinde sağlamlık konusunda ciddi şüphe uyandıran yorumlar var. Dyson da çok pahalı. Bu durumda sanki bu dikey süpürge işinden vazgeçmek en iyisi gibi duruyor. Şu anda en düşük fiyatlı model bile 7-8 binlerden başlıyor. Bu kadar para verdikten sonra ben hala yukarıda yazdığım saçmalıklara maruz kalacaksam ne anladım ben bu işten.

Yine de herhangi bir model ile ilgili olarak olumlu anlamda uzun vadeli kullanım tecrübesi bulunan arkadaşlar varsa kullanım senaryolarını da detaylıca anlatmak kaydıyla kendilerini dinlemek isterim. Herkese yorumları için teşekkürler.

• dyson v8 mi yoksa dyson v11 mi ?

limit 15 k farklı önerileriniz var ise onlarıda dinleyebilirim

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.