Şimdi Ara

Şarj etmekten bıkanlara - Samsung M30s 1999tl. Samsung Tr garantili (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
12.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Liquid Soap

arkadaşlar iç donanıma bakıp telefon almak bi anlamda doğru ama gözden kaçan ufak sorunlar günlük kullanımda dizi çok daha fazla üzüyor.

misal note 8 proda kamera çıkıntısını kapatacak kılıf bulmanız lazım. aynı sorunu note 7de yaşadım, cidden sinir bozucu bir şey. her gün kamera çizilmesin diye dikkatli olmanız lazım.

ya da note 8 pronun arkası cam. bu da problem. hadi ön cam olsun kırılırsa değişiriz, ama arkası da cam. düştüğünde kırılması daha olası, tamiri daha pahalı.
    M30s de NFC var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba_2233

Hangisinin kamerası daha güzel Samsung mu note 8 pro mu? Bilen var mı
    aynı şartlarda bu karşılaştırmaları yapmak nerdeyse imkansız yapan yok yani, piyasada birsüre telefon oldu
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    düzeltiyorum hocam.
  • Maksimum mobilden hangi kampanyaya katılıyoruz hocam her kategoride geçerli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquid Soap

Bir redmi note 7 kullanıcısı olarak Note 8 pro yerine m30s almanızı tavsiye ederim.
    Hocam uzun süreli kullanıcı olarak deneyimlerinizi almak isterim artı eksileri neler
    Pro 8 malzeme kalitesi olarak daha mı iyi cam metal mi?
    Cihazları görsel olarak gidip incelemedim o yüzden soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bu pil dayanma işi batarya dan ziyade yazılımla oluyor olmasa 2600 mahlık iphone lar 4000 mahlık diğer teller den daha uzun dayanmazdı
    İphone ların şarjı uzun mu gidiyor??

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle xiaomi cihazlar fiyat performans olarak gayet iyi cihazlar. ancak günlük kullanımda her şey fiyat performans olmadığı için sorunlar burada başlıyor. normal piyasada 2400-2500 verip alacağım bir telefon olmaz asla M30s, ancak 2000 tl gibi bir fiyatlandırma var şu an. bu durumdayken, 3-4-5 yıl gibi bir kullanım süresinde samsung sizi çok daha fazla mutlu edecektir.

benim rn7 cihazım normal zamanda, performans olarak denk olduğu cihazlardan 400-500 tl daha ucuza geliyordu ve o yüzden tercih etmiştim. ancak şu an bu fiyat farkı yok samsungla arasında. geçici bir süreliğine olduğu için şu an samsung tercih ederim. fiyatlar eski haline geldiğinde de xiaomi.

gelelim kullanıcı deneyimlerime;

artılar:

öncelikle cihaz verdiğiniz paranın karşılığı olan donanımı size sunuyor. bu ne demek, yani telefonun ederi 1600 ama siz marka, reklam vs için 400-500 lira fazla vermiyorsunuz.

çok şık duruyor. ön ve arkası cam olduğu için.( ama bu durum dayanıklılığı azaltıyor ve hassas kullanım istiyor.)

bataryadan yana probleminiz hiç olmaz. 2 günde 1 şarj ediyorum ben.( 48 saat olarak görmeyin, 30-32 saat olarak düşünün.)

arayüzü ben çok beğeniyorum. gayet akıcı ve güzel iconlar.

özelleştirmeye çok müsait. miui türkiye forumunda bir sürü yeni rom, uygulama, tema vs. paylaşılıyor. telefonla ilgilenen çok kullanıcı var yani. herhangi bir sorunda bir sürü kullanıcıdan çözüm, yardım alabilirsiniz birinci ağızdan. samsung'da böyle bir ortam var mı bilmiyorum.

eksiler:

malzeme kalitesi o kadar iyi değil. ön ve arka cam olduğu için dayanıklı diyemem cihaz için. örnek video:

https://www.youtube.com/watch?v=G8J7lCAs38w

kamera çıkıntısı çok fazla. uygun kılıf bulması zor, bulsanız bile tam sıfıra sıfır kapatıyor ve günlük kullanımda dikkat etmeniz gerekiyor kamera camı çizilmesin diye.

unuttuğum ve bahsetmediğim şeyler olabilir, bunlar aklıma gelenler.

sonuç olarak ben şu an 2000 tl param olsa ve telefon alacak olsam m30s alırım şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Bana göre Samsung un en büyük artısı sar değeri.
    4500 batarya ile 6000 lik batarya arasında benim açımdan çok fark yok. İkiside yolda bırakmaz sonuçta.

Özellik bakımından Xaomi fakat sar değeri bakımından kesinlikle Samsung.
    Xiaomi mi a3 düşünürseniz sar değeri samsungdan daha düşük seviyede

• quote:

Orijinalden alıntı: Alemist

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/202956-203377/redmi-note-8-pro_samsung-galaxy-m30s/

Samsung alacağım gibi duruyor ben de pazartesi’ye kadar aynı fiyat devam ederse iPhone SE var şarj etmekten sıkıldım artık pili ne kadar büyük olursa iyidir eşimde M20 var ondan çok daha iyi a50 ayarında sanırım NFC de var beni 3 sene daha idare eder herhalde
    Hocam selamlar. M20den memnunmusunuz acaba? Pilde ve performansta zamanla azalma oldu mu ?3-4 ayda bayağı düşme var diyen vardida. Bide kamera tatmin edici cinsten mi?

• @hmT kullanıcısına yanıt
    M20 kullanıyoruz 5 ay oldu. Gayet guzel cihaz. M20 nin pilinde bir sorun yaşamadık. Kronik arizalari yok

• samsung cindeki fabrikasini kapatinca bu ucuz a ve m serilerini cinde fason urettirmeye baslamis. xiaomi oppo samsung hatta huawei hepsi ayni fabrikadan cikar olmus. ben a10 alacaktim sirf samsung adı var diye. duyunca vazgectim. ucuz hangisiyse onu alacam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Yani 2000₺ olması avantaj mı kaçırılmaz mı selefi marka modelleri hangileri mesala oppoda hangisi
    M30s note 8 prodan hep yüksek miydi fiyat olarak
    M30s de makro çekim yok sanırım

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Meizu 16th o fiyatlara alınacak en iyi telefon bence. Tavsiye ederim

• kuwaitte 1220 tl m30s..ımkanınıaz varsa yurtısından alın...yarı yarıya karlısınız

• cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    Ama yasal kayıt çok pahalı, buradaki fiyatı geçer...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Ama yasal kayıt çok pahalı, buradaki fiyatı geçer...
    :)

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Samsungun sar değeri düşük evet, ancak xiaomi'ninde sar değeri çok yüksek değil. Çift hat olması sebebiyle kağıt üstünde yüksek ancak tek hat kullanıldığı durumlarda samsungdan pekte farkı olmayacaktır.

• @hmT kullanıcısına yanıt
    M20 den memnunuz oyun oynadığı yoğun kullandığı halde pil süresi yaklaşık 2 gün gidiyor 5 aydır kullanıyoruz gayet iyi pil bakımından çok az düşme vardır elbet kullanımdan doğal olarak ama hissedilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alemist -- 24 Kasım 2019; 22:2:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

İphone ların şarjı uzun mu gidiyor??

Alıntıları Göster
    iphone 5 den sonra çok değiştirdiler 11in şarjı şuan en çok giden telefon diye biliyorum..

• Anne-baba telefonu olarak önerir misiniz? İkisine de telefon alacağız da.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.