Şimdi Ara

Şarj etmekten bıkanlara - Samsung M30s 1999tl. Samsung Tr garantili (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
12.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

kuwaitte 1220 tl m30s..ımkanınıaz varsa yurtısından alın...yarı yarıya karlısınız
    Bizden fakir ülkelerde ucuz olması gayet normal. Dünya lideri ülkelerde bu fiyatlardan satılır. Malumunuz itibar ve tasarruf ikilemi
  • 11.11 de pedere almıştım 2069 ₺ ye. peder memnun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Bizden fakir ülkelerde ucuz olması gayet normal. Dünya lideri ülkelerde bu fiyatlardan satılır. Malumunuz itibar ve tasarruf ikilemi

Alıntıları Göster
    Haklısın. Onların emeklilik sistemi çöktü, bizden berbatlar. Bizimkisi Maşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

iphone 5 den sonra çok değiştirdiler 11in şarjı şuan en çok giden telefon diye biliyorum..

Alıntıları Göster
    6-7-8-x hepsini kullandım, 1 günü şarjsız tamamlayamıyorlar, yanlışın var. Ha telefona hiç dokunmazsan 3 gün de gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

6-7-8-x hepsini kullandım, 1 günü şarjsız tamamlayamıyorlar, yanlışın var. Ha telefona hiç dokunmazsan 3 gün de gider

Alıntıları Göster
    4000 mahlık telefonun var xiaomi bende tamamlauamıyorum ki mobil açınca oyun falan 5 saati göremiyorum ekran süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

4000 mahlık telefonun var xiaomi bende tamamlauamıyorum ki mobil açınca oyun falan 5 saati göremiyorum ekran süresi

Alıntıları Göster
    Sen çok oyun oynuyosun o zaman normal :) bende 2800mah bataryalı lg g5 var şuan 4,5 saat ekran süresi alıyorum sosyal meyda çoğu, oyun oynamam pek. Günü rahat çıkarıyor

• Araştırıp alalım derken 2400₺ ye çekmiş çakallar değer mi sizce düşerse 2000₺ ye alınır mi

• 1999 dan aldım ama kargoya verildi diyor bakıyorum hep aynı yerde teslim tarihi 4 Aralık yazıyor 2 gündür nedense mesaj attım yoğunluk falan diye mesaj attılar salatalık çıkmasa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Araştırıp alalım derken 2400₺ ye çekmiş çakallar değer mi sizce düşerse 2000₺ ye alınır mi
    2400 tl veren varsa gitsin Mi 9T alsın

Bu ürün 1700 tl etmez sesi, ekranı ve malzemesi kötü gidin mi 9T ile m30s canlı olarak inceleyin ne demek istediğimi anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Alıntıları Göster
    Samsung bu telefona 10000 mah koysa akşama biter 6000 mah satış politikasıdır
  • Bu telefonla note 8 pro arasi kaldim.pro 8 malzeme kalitesi fark atar.ama ikisinide almadim cunku 1 sene sonra bile zenfone pro max ten memnunum

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    M30S, 1.999 TL
    https://shop.samsung.com/tr/galaxy-m-serisi
  • 6000mah batarya kapasitesi var tamam eyvallah ama kaç saat ekran süresi veriyor ona bakmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorph

Anne-baba telefonu olarak önerir misiniz? İkisine de telefon alacağız da.
    anne-baba kullanımı için ikisi de fazla ve gereksiz olur (m30s ya da note 8 pro), zaten whatsapp, facebook kullanıyorlar. 3 GB ramli 32gb+micro SD hafızalı, 4000mA bataryalı 1000-1200 tl civarında bir telefon gayet yeterli olur.

note 8 pro , m30s 'e göre daha iyi bir seçenek. isteyen dikkate almasın ama cihazın üstündeki işlemcinin performansının ölçülmesi açısından antutu testi benim için önemli bir kriter. m30s 150bin , note 8 pro 280bin puan almış , arasında 2 kata yakın bir fark var. ayrıca m30s'de amoled ekran olması kullanırken belli bir tık daha iyi görüntü verebilir ama kaza-kırılma durumunda 1000tl civarı ekran masrafı çıkar, bu oran telefon eskidikçe daha da artıyor. mesela telefonun 2. eli 1300tl.ye düştü, ekran onarımı yaptırmaktansa yeni telefon almak zorunda kalırsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 23 Aralık 2019; 0:33:10 >

• samsung m20 5000 mah daha iyi değil mi?
  • arkadaşım aldı , 4 gündür oyun oynuyor bitmiyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Ayrıca 250,- lira alışveriş çeki hediyesi var...

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

arkadaşım aldı , 4 gündür oyun oynuyor bitmiyor :)

• Arkadaşlar selamlar,

M30s mi yoksa a30s mi alınır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Fixed -- 23 Aralık 2019; 10:3:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.