Şimdi Ara

Şarj etmekten bıkanlara - Samsung M30s 1999tl. Samsung Tr garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
12.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada indirimleri ile beraber samsung turkuye garantili M30s i (6000 mah bataryası ile devasa bir pil gücü sunan telefon ) 1999 tl den alabilirsiniz

link aşağıda

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m30s-64-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000NBF6V

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 11.11 döneminde aynı ikilemi yaşadım ve Note 8 PRO aldım. 5 gündür kullanıyorum, eski telefonumun 5 yıllık Zenfone olmasından da mütevellit gayet memnunum. 11.11 gecesi N11'de resmi Samsung mağazası bu telefonu 2280-2290 lira gibi bir tutara sattı, 8 PRO ise 2150-2200 aralığındaydı.
    Şimdi de 8 PRO 2000 seviyesine düşmüşken, Samsung'un sırf o fiyat aralığında, 8 PRO ile mücadele etmek için TR pazarında bu fiyatlardan sattığını düşünüyorum, yoksa Samsung'un o ayarda bir telefonu 2000 liraya satması, Samsung markası için çok mantıklı gelmiyor bana.
  • Aldim bile, is bankasi maksimum karta da 50 tl maxipuan var uygulamadan katilinca

• Pro 8 daha iyi gibi

• iyi mi fiyat?

başka telefon yok indirimde kayda değer
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000P3T2Y?magaza=Hepsiburada

Hangisi daha iyi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alemist

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili)https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000P3T2Y?magaza=Hepsiburada

Hangisi daha iyi?
    Ben de 11.11 döneminde aynı ikilemi yaşadım ve Note 8 PRO aldım. 5 gündür kullanıyorum, eski telefonumun 5 yıllık Zenfone olmasından da mütevellit gayet memnunum. 11.11 gecesi N11'de resmi Samsung mağazası bu telefonu 2280-2290 lira gibi bir tutara sattı, 8 PRO ise 2150-2200 aralığındaydı.
    Şimdi de 8 PRO 2000 seviyesine düşmüşken, Samsung'un sırf o fiyat aralığında, 8 PRO ile mücadele etmek için TR pazarında bu fiyatlardan sattığını düşünüyorum, yoksa Samsung'un o ayarda bir telefonu 2000 liraya satması, Samsung markası için çok mantıklı gelmiyor bana.

• Bir redmi note 7 kullanıcısı olarak Note 8 pro yerine m30s almanızı tavsiye ederim.
  • Liquid Soap kullanıcısına yanıt
    Aynı ikilemdeydim ve sanırım bende Samsung alacağım gibi duruyor. Acaba diğer Cuma günü daha da düşer mi fiyatı?

• Liquid Soap kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/202956-203377/redmi-note-8-pro_samsung-galaxy-m30s/

Samsung alacağım gibi duruyor ben de pazartesi’ye kadar aynı fiyat devam ederse iPhone SE var şarj etmekten sıkıldım artık pili ne kadar büyük olursa iyidir eşimde M20 var ondan çok daha iyi a50 ayarında sanırım NFC de var beni 3 sene daha idare eder herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alemist -- 24 Kasım 2019; 2:53:0 >
  • Bu pil dayanma işi batarya dan ziyade yazılımla oluyor olmasa 2600 mahlık iphone lar 4000 mahlık diğer teller den daha uzun dayanmazdı

• Bana göre Samsung un en büyük artısı sar değeri.
    4500 batarya ile 6000 lik batarya arasında benim açımdan çok fark yok. İkiside yolda bırakmaz sonuçta.

Özellik bakımından Xaomi fakat sar değeri bakımından kesinlikle Samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bu pil dayanma işi batarya dan ziyade yazılımla oluyor olmasa 2600 mahlık iphone lar 4000 mahlık diğer teller den daha uzun dayanmazdı
    Arayüz o kadar sade olursa uzun gider tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 24 Kasım 2019; 8:19:40 >
  • Samsung alınmaz antutu puanlarına bakın yeter herşey batarya değil

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Bana göre Samsung un en büyük artısı sar değeri.
    4500 batarya ile 6000 lik batarya arasında benim açımdan çok fark yok. İkiside yolda bırakmaz sonuçta.

Özellik bakımından Xaomi fakat sar değeri bakımından kesinlikle Samsung.
    Samsung da birde Süper amoled var (diğer özelliklerde Pro önde)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı kulübünde bu cihaz hakkında ısınıyor demişler.

• Hangisinin kamerası daha güzel Samsung mu note 8 pro mu? Bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: kfa1500

Samsung alınmaz antutu puanlarına bakın yeter herşey batarya değil
    Kaç kişi için antutu önemli ki. Benim anneme babama youtube açsın, internete girsin yeterli. Pilininde uzun gitmesi cabası.

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    amazon samsung için güzel indirim yapabiliyor hocam. ama 300 küsür lira indirim var şu an. Amazon da ne kadar indirir, bilmiyorum.

• arkadaşlar iç donanıma bakıp telefon almak bi anlamda doğru ama gözden kaçan ufak sorunlar günlük kullanımda dizi çok daha fazla üzüyor.

misal note 8 proda kamera çıkıntısını kapatacak kılıf bulmanız lazım. aynı sorunu note 7de yaşadım, cidden sinir bozucu bir şey. her gün kamera çizilmesin diye dikkatli olmanız lazım.

ya da note 8 pronun arkası cam. bu da problem. hadi ön cam olsun kırılırsa değişiriz, ama arkası da cam. düştüğünde kırılması daha olası, tamiri daha pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquid Soap -- 24 Kasım 2019; 12:13:27 >
  • A50 ile bu telefonu kiyaslayabilecek var mı?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.