Şimdi Ara

Şarj Cihazım Var, Pil Alıcam (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süre önce Uniross Marka bir şarj Cihazı aldım. Alet
    AA 2300 MAh bir pili 18sa.20dk. 'da
    AAA 700 MAh bir pili 13sa. 'de şarj ediyor.

Ben bu cihazla AAA 1000MAh bir pili şarj edebilirmiyim. Sağlıklı olur mu, yoksa sorun çıkar mı ?

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...

• sevgili edo bende mp 3 çalara pil yetiştiremediğim için şarz cihazı ve pil almak istiyordum.senin markada hesaplı gelmişti bana ama 18 saatte şarz bana çok uzun geldi.ben 2700 mili amperli pil almayı düşünüyordum.sencede bu süre çok geç değilmi.unirostan vazgeçebilirim ben.kusura bakma sorunun cevabı olmadı ama.
  • Benim acelem yok ne de olsa 1 pil 1-2 hafta idare ediyor... Birini kullanırken diğerini şarja takıyorum. Tabii tercih meselesi
  • 1000mA pilleride şarj edersiniz ama 700mA olanlara göre biraz daha geç şerj eder. Yalnız benim anlamadığım aynı şarj cihazı 2700ma lik pili 18 saatte şarj ederken 700ma lik olanı neden 13 saatte ediyor daha kısa sürmesi gerekmezmiydi?
    ekostu forumda bu konuda bilgili olan bipekan adlı arkadaş atabanın 998 modelini tavsiye etmişti cihazın bir çok özelliği vardı.http://forum.donanimhaber.com/m_11309414/mpage_1/key_/tm.htm bir bakın fiyatı 25-30YTL civarıydı. Alacaksanız kaliteli bir şarj aleti almanız daha iyi olur sonuçta senelerce kullanacaksınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.