Şimdi Ara

Sapphire HD 7870 Ghz edition değiştirmelimiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sapphire HD 7870 Ghz edition ekran kartım var yeni bir monitör alıcam bu hafta sonu ve yanında ekran kartı alma fırsatım da var. Sizce bu ekran kartı ile mi devam edeyim yoksa Asus R 370 strike gaming 4 gb 256 bit Ekran Kartını alayım? Tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7870 ile devam edin.370 ten eksiği yok hatta fazlası var diyebiliriz.4 gb olması yanıltmasın.Değiştirmeye hiç gerek yok boşa masraf olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tostos01 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartını değiş.
  • 370 4gb lik kart degil performans degişmez.
  • Değiştireceksen 280x-380 al yoksa değmez.

370 için o kartı bırakmaya değmez...
  • Önerileriniz için Teşekkür Ediyorum. Ekran Kartım 3 Yıldır benim çilemi çekti ve hala çekmeye devam ediyor :) Aslan Gibi ekran kartım 7870 :) biraz daha devam edeyim ozaman buna. ikilemde kalma sebebim

Sapphire HD 7870 Ghz edition
    Çekirdek Hızı 1050Mhz
    Bellek Hızı 5000MHz

Asus R7 370 STRIX
    Çekirdek Hızı 1050Mhz
    Bellek Hızı 5600MHz

bu Arada Alacağım monitör seçim iyidir inş.
    BenQ XL2411Z 144Hz 24 inch Gaming Monitor
  • 144 hz gerek yok o ekran karti icin sadece cs go da vs 144 alabilirsiniz zaten genel oyunlarda 60 anca olur. Ama ilerisi icin mantikli olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yeni ekran kartı alcaksan 380 4gb al aşağını alma
  • 370=7850 sizin karttan yavas bir kartımı alıcaksınız :)))
    7870 ile dördüncü senem çalıştıramadığı oyun yok, seneye düzgün sorunsuz bir ekran kartı çıkarsa degistiririm ancak. Kullanmaya devam et bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord.Blade -- 29 Aralık 2015; 13:40:08 >
  • Yetmediği yerde overclock yapın. Gene yetmezse işlemciye de overclock yapın. Gene yetmezse ayarları bir kademe kısın. Gene yetmezse iki üst seviye kart alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu başlığı görünce kullanıcı dostu Amd'nin nasıl dost kazığı attığını bir kez daha görmüş oldum.

7870 dediğiniz kart, her ne kadar 4 yaşına girecek olsa da 370'ten üstündür. Çünkü 370, 7850'nin iki kez hızaşırtılmış sürümünden başka bir şey değildir. Kısacası o karttan diğerine geçmek paranla rezil olmaktır.

• Benimde xfx marka amd radeon hd 7870 2 gb 256 bit ekran kartım vardı geçen hafta yandı ekrana parçalı görüntü veriyor sürücü yükleyince sürücü yüklemeyince sorun yok bende sapphire r9 270x toxic modeli aldım çokta memnunum bu kartların Max ömrü 4-5 yıl sonra yalan oluyor malesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord.Blade

7870 ile beşinci senem çalıştıramadığı oyun yok, seneye düzgün sorunsuz bir ekran kartı çıkarsa degistiririm ancak. Kullanmaya devam et bence.

Yahu şu her süreye 3-5 sene ekleme hastalığı nerden geliyor arkadaş? Tamam 7870 eski kart ama çıkış tarihi belli, yaşı belli. Kart 2012 martta çıktı, 3,5 yaşında. Ne ara 5. senen oldu? Uçmayalım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 29 Aralık 2015; 13:03:08 >
  • mamad kullanıcısına yanıt
    Karttan o kadar memnunum ki uzun süredirde kullandığım için zamanı yanlış söylemiş, mübalağa etmişim. 4.seneye giriyorum 1 sene daha kullanırım. Değiştirmeye gerek yok gerçekten.

• HD 7870, R9 270, R7 370

Bunların hepsi aynı kart zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killabyte

HD 7870, R9 270, R7 370

Bunların hepsi aynı kart zaten.
    Yanlış.

Tam da bunu söyledim yukarda. 370 daha düşük model. 7850'nin yeniden isimlendirilmişi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.