Şimdi Ara

SAP ABAP ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kullanıcı adından da anlaşıldığı üzere elektrik elektronik mühendisiyim ve görece kurumsal bir firmada çalışıyorum. 3 yıllık iş tecrübesine sahip bir mühendisim. İçinde bulunduğum koşulları nasıl daha güzelleştirebilirim derken tüm şartları değerlendirdim ve uzun vadede tek çıkar yolum olduğunu gördüm. "SAP ABAP". Neden nasıl niçin gibi sorulardan ziyade bana yardım edebileceğinizi umuyorum.

Önce google arama motorunu açtım ve SAP ABAP nasıl öğrenir diye aradım. Sonuç hüsran.

Devamında ise ekşi udemy benzeri yerlerde kurs yorum kitap vs aradım. Sonuç kafamda bir şeyler oluştu ama net emin değilim.

Ardından yabancı kaynaklara daldım ve fark ettim ki okudukça boğuluyorum çünkü bir rehberim başlangıç noktam yok.

Konuya direkt girmek isterken girememişim şimdi fark ettim :) Konuyu açma sebebim ise şu SAP ABAP sıfırdan nasıl öğrenilir daha önce benzer yoldan ilerlemiş biri varsa aramızda rehberlik yapabilir mi ?

Memnun kalınan, çok yarar görülen veya işin mantığını çok güzel aktaran bir kaynak ya da şu şu şu adımlarla ilerledim ve her şey benim için artık çok net denilen bir aşama gibi.

Ufak da olsa her tavsiyeye açığım şuan :) Lütfen yazmaktan çekinmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 20 Haziran 2024; 12:23:35 >

• şuan ne durumdasin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.