Şimdi Ara

Sansa E250 Aldım Ama Bir Sorunum Var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar firmware update yaptım ama radyo özelliği eklenmedi.Nasıl ekleyebilirim.Yardımcı olur musunuz?

• hocam sansa clip'i beklememişsin.nasıl ses kalitesi falan iiyimi,kullanımı filan nasıl?teknosa danmı aldın?ordan aldıysan tripod hoparlör de almışsındır.o nasıl kalitelimi bari.?

valla kusura bakma soruna soruyla karşılık vermiş gibi oldum ama...makinen hayırlı olsun.inşallah şu radyo olayını tez zamanda halledersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tunç:TheBrother

hocam sansa clip'i beklememişsin.nasıl ses kalitesi falan iiyimi,kullanımı filan nasıl?teknosa danmı aldın?ordan aldıysan tripod hoparlör de almışsındır.o nasıl kalitelimi bari.?

valla kusura bakma soruna soruyla karşılık vermiş gibi oldum ama...makinen hayırlı olsun.inşallah şu radyo olayını tez zamanda halledersin

Bekleyemedim.Bana yarı yıl tatilinde lazımdı e250 aldım.Sennheiser İ4 kulaklık ile denedim.Süper ses veriyor.Teknosadan aldım.Yanında Tripod hoparlör de verdiler ama deneme fırsatım olmadı.

Saolasın dostum.İnş çözülür şu radyo sorunu.

• S@ldırg@n; hepsiburada da yapılan bir kullanıcı yorumu şöyle;

Ürünü satın aldığımda radyosunun olacağını zannetmiştim(Sandiskin internet sitesinde küçük bir not olarak Avrupa Modellerinde radyo olmadığı yazıyormuş.). cAncak Rockbox isimli Açık Kaynak bir yazılım güncellemesi sayesinde satın aldığım üründe radyo dinleyebiliyorum. Bunu bir eksiklik olarak görenlerin dikkatine. Ekran çözünürlüğü düşük olabilir ama yüksek olması, şu anda kullandığım özelliklerinden fazlasını kullanmamı sağlamazdı. Fiyatına göre kaliteli, hafızası arttırılabilir ve sonradan ortaya çıkarılan radyolu bir MP3 çalar isteyenler için ideal.

belki yardımcı olur radyo konusunda
  • quote:

S@ldırg@n; hepsiburada da yapılan bir kullanıcı yorumu şöyle;

Ürünü satın aldığımda radyosunun olacağını zannetmiştim(Sandiskin internet sitesinde küçük bir not olarak Avrupa Modellerinde radyo olmadığı yazıyormuş.). cAncak Rockbox isimli Açık Kaynak bir yazılım güncellemesi sayesinde satın aldığım üründe radyo dinleyebiliyorum. Bunu bir eksiklik olarak görenlerin dikkatine. Ekran çözünürlüğü düşük olabilir ama yüksek olması, şu anda kullandığım özelliklerinden fazlasını kullanmamı sağlamazdı. Fiyatına göre kaliteli, hafızası arttırılabilir ve sonradan ortaya çıkarılan radyolu bir MP3 çalar isteyenler için ideal.

belki yardımcı olur radyo konusunda

Saolasın dostum hemen araştırmaya başlıyacağım.Çok çok saol.

• rica ederim hocam.sende olumlu veya olumsuz gelişmeleri buraya aktarırsan,benim için çok faydalı olur.(tabi diğer arkadaşlar içinde)

hadi olumlu haberlerini beklemekteyim
  • Şuan yüklüyorum rockbox u inş radyo açlılır.
  • Maalesef olmadı.amerika firmware ile ilgili ama hiç bi yerde yok amerika firmware leri.
  • haydaa!!! tüh ya.
  • Forumda falan da araştırdım ama yok.Yaptım falan filan diyorlar ama nasıl yapıldığını söylemiyorlar.
  • yaptım diyen arkadaşa pm den ulaşsan....

yada netten turanlı elektronik'e danışsan veya telefon açsan belki onlar yardımcı olabilirler....???
  • Radyo eklendi ama ses gelmedi.Galiba bunda radyo özelliği yok.
  • Yarın teknosaya gidip bunu geri verip c250 modelini almayı düşünüyorum.
  • neyse hayırlısı olsun artık. ama yinede c250 ile ilgili görüşlerini,radyoyu açabilirsen nasıl açtığını falan paylaşabilirsen iyi olur.ayrıca kimsenin bu konuda bilgisi yok heralde,olsa yazanlar çıkardı.baya diyalog halini aldı konu
  • quote:

neyse hayırlısı olsun artık. ama yinede c250 ile ilgili görüşlerini,radyoyu açabilirsen nasıl açtığını falan paylaşabilirsen iyi olur.ayrıca kimsenin bu konuda bilgisi yok heralde,olsa yazanlar çıkardı.baya diyalog halini aldı konu

Sanki msn de yazışıyomuşuz gibi oldu.Benim içinön planda olan radyolu olmasıydı.Forumda falan okudum radyo ekleniyo diye.Ekledim ama maalesef çalışmıyor.C250 alacağım.HEm buna radyo ekleniyomuş eminim.Teknosa da sorgusuz sualsiz geri alırlar mı?Bi de %15 kullanma ücreti kesilir falan diyo.Ne demek oluyo bu.Yani 149 ytl lik ürünü benden 135 ytl y mi alcaklar.?Bi de teknsa da para üstü alabiliyo muyuz?Çünkü benim alacağım ürün 79 ytl lik.

• valla hocam çok fazla teknosa tecrübem yok ama oradaki muhattap olduğum çalışanlardan ve de bikaç arkadaşımdan hatırladığım kadarıyla,fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde ürün değişimi sorgusuz sualsiz yapılıyor.ama para iadesi ile ilgili bilgim yok maalesef.eksiksiz götürürsen sorun çıkacağını sanmam.ama yok %15 filan derlerse sakın hemen "tamam" deme,sen çirkeflik yap, onlara para kaptırma.sonuçta 15 ytl den bahsediyoruz. (dediğim gibi kesin bilmiyorum,sadece böyle duymuştum)

neyse bende şubat ayını bekliyorum.şu sansa clip iyi bi fiyata gelirse ondan alacam yoksa teknosadan c250 almayı düşünüyorum.benimde önceliğim ses kalitesi ve de radyo.

tamam o zaman yarın sonucu tekrar aktarırsan sevinirim.

düzeltme: PM'i yeni gördüm kusura bakma,neyse zaten onunda içeriği aynıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunç:TheBrother -- 21 Ocak 2008; 0:36:35 >

• quote:

valla hocam çok fazla teknosa tecrübem yok ama oradaki muhattap olduğum çalışanlardan ve de bikaç arkadaşımdan hatırladığım kadarıyla,fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde ürün değişimi sorgusuz sualsiz yapılıyor.ama para iadesi ile ilgili bilgim yok maalesef.eksiksiz götürürsen sorun çıkacağını sanmam.ama yok %15 filan derlerse sakın hemen "tamam" deme,sen çirkeflik yap, onlara para kaptırma.sonuçta 15 ytl den bahsediyoruz. (dediğim gibi kesin bilmiyorum,sadece böyle duymuştum)

neyse bende şubat ayını bekliyorum.şu sansa clip iyi bi fiyata gelirse ondan alacam yoksa teknosadan c250 almayı düşünüyorum.benimde önceliğim ses kalitesi ve de radyo.

tamam o zaman yarın sonucu tekrar aktarırsan sevinirim.

düzeltme: PM'i yeni gördüm kusura bakma,neyse zaten onunda içeriği aynıymış.

Gittim teknosaya bugün.Tamam değiştirelim dediler.Para keseceğiz falan dediler.Neden falan filan dedim.İşte yasa gereği ıvır zıvır derken zorla da olsa aldılar parayı.Sansa C250 alacaktım ama kalmamış ellerinde.Allahtan yanımda biraz para vardı ve Philips SA3115 aldım 1 gb lıktan.Yanında da philips dvd player ve Hama Tripod hoparlör hediye ettiler.Cihaz güzel.Radyosu,sesi süper.Tavsiye ederim.Süper cihaz.

Aldığım cihaz bu

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=SA3115/02&scy=TR&slg=tr

• SanDisk Sansa Express bu ürünü tavsiye edermisiniz buna da radyo eklenirmi?

http://forum.donanimhaber.com/m_12597133/mpage_2/key_/tm.htm
  • keskinbalta; maalesef herangi bi bilgim yok...

S@ldırg@n; had hayırlı olsun,kaça aldın???
  • quote:

keskinbalta; maalesef herangi bi bilgim yok...

S@ldırg@n; had hayırlı olsun,kaça aldın???

159 YTL ye aldım.

quote:

Orjinalden alıntı: keskinbalta

SanDisk Sansa Express bu ürünü tavsiye edermisiniz buna da radyo eklenirmi?

http://forum.donanimhaber.com/m_12597133/mpage_2/key_/tm.htm

Hİç bilmiyorum dostum.Ama emin değilsen c250 al.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.