Şimdi Ara

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
8
Favori
43.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @rabitelli

Bimeks' te fiyatı şu an 399 TL.

@tayfn1907

Aynen öyle.

HDD' den sonra, gerçek anlamda '' hızlı '' bir bilgisayar kullanmanın ne demek olduğunu anlıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 29 Aralık 2013; 17:26:28 >
  • Öeehhh..

Gel de sinirlenme Sadece ankara ve uşakta görünüyor.
    Hayatta internetten parça almamış biri için hele ki SSD'yi netten almak zooor çok zor.

Yine de sağol. Bimeksi de takibe alalım.
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    bizde internetten aldık sorun olmaz alacaksan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Keşke öyle olsa da; gelir beni bulur.

Gerçi yanlış hatırlamıyorsam bu ürünün ambalajında güvenlik etiketi vardı Hahaha... Etiketi açık gelirse iade ederim gider.

Sağol. Jeton geç düştü ama düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

quote:

Keşke öyle olsa da; gelir beni bulur.

Gerçi yanlış hatırlamıyorsam bu ürünün ambalajında güvenlik etiketi vardı Hahaha... Etiketi açık gelirse iade ederim gider.

Sağol. Jeton geç düştü ama düştü

7 gün içinde iade hakkın var umduğun gibi çıkmazsa verirsin gider

• OK. Teşekkür
  • @rabitelli

@tayfn1907 arkadaşım zaten olması gereken şeyleri anlatmış size (internetten alışveriş konusunda).

Ne yaptınız aldınız mı SSD' yi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

@rabitelli

@tayfn1907 arkadaşım zaten olması gereken şeyleri anlatmış size (internetten alışveriş konusunda).

Hayır.

Pek saygıdeğer müşterilerim söz verdikleri ödemeleri yapmak yerine hele bi de yılbaşı arefesinde bana kibarca "nah" yaptılar.
    Ben de ister istemez bi 10-15 gün ertelemek zorunda kaldım.

Müşteri ve velinimet geyiğini kim çıkarmıştı bi benle ofisin arkasına gelsin bakim.

Geyik bi yana alacam o diski şansı yok. Ödemeler bi gelsin hele.

• quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

@rabitelli

Hayır.

Pek saygıdeğer müşterilerim söz verdikleri ödemeleri yapmak yerine hele bi de yılbaşı arefesinde bana kibarca "nah" yaptılar.
    Ben de ister istemez bi 10-15 gün ertelemek zorunda kaldım.

Müşteri ve velinimet geyiğini kim çıkarmıştı bi benle ofisin arkasına gelsin bakim.

Geyik bi yana alacam o diski şansı yok. Ödemeler bi gelsin hele.

bizim milletin genel sorunu o aceleye gerek yok

• arkadaşlar bu modelden aldım bende. aranıza katıldım. çok iyiymiş. iyi ki almışım diyorum. 12 saniyede bilgisayar açılıyor.
    işte benchmark sonuçları:

• SSD' niz hayırlı olsun.

Sata 2 modunda veya laptopta falan mı kullanıyorsunuz ? (Çünkü; sata 3 veya masaüstü bir bilgisayarda kullanıyorsanız sonuçlarınız düşük çıkmış.)
  • sonuçlar banada düşük geldi ama açılış süresi 12 sn diyor
  • bu arada buda benim değerler düşük gibi ama
    SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 4 Ocak 2014; 15:06:47 >
  • Açılış hızı falan gayet normalde sonuçlar düşük işte. Büyük ihtimal sata 2' deki hızlarıdır.

Sizin sonuçlarınızın da sistem kaynaklı olabileceğini söylemiştim (büyük ihtimal de öyle).Ama çok abartılacak kadar düşük değil, zaten günlük kullanımda farketmezsiniz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 4 Ocak 2014; 18:05:52 >
  • evet o yüzden kullanmaktayım zaten
  • quote:

evet o yüzden kullanmaktayım zaten

Ayrıca, şimdi farkettimde sizin AS SSD skorunuz benden yüksek.
  • bende şimdi farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 4 Ocak 2014; 19:25:33 >
  • Bunlarda benim test sonucum.

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU]
  • bende bu ssd nin 128gb modeli var. aldığıöda 550okuma 550yazma hızı vardı. şuan 307 okuma 129yazma hızı var. ayrıca windows deneyimi dizini 8.0puan verirken şu anda 7.3 puan veriyor. nedeni nedir acaba ?
  • @tayfn1907

Artık tam keyif alarak SSD' nizi kullanırsınız.

Bu arada bu SSD' nin kulübü olacak gibi burası (geçen günlerde teklif etmiştiniz).

@Free User

SSD' niz hayırlı olsun.Sonuçlarınız ortalama düzeyde / düzeyin biraz üzerinde de denilebilir.SSD' nin performansından memnun musunuz ?

@kerem0537

SSD' nizi tam olarak ne zaman aldınız ? Acaba bilgisayarınıza format atıp sonradan AHCI sürücülerini kurmayı unutmuş olabilir misiniz ? Sistem panelinizde '' ULTIMATE 120GB '' yazısını okudum.Böyle bir model bildiğim kadarıyla yok, sizin SSD' nizin ULTRA PLUS olduğuna emin misiniz (yanlış anlamayın sistem panelinizde yazana göre konuşuyorum) ? En son seçenekte SSD' ye fiziksel bir darbe oldu mu ? (düşme , elektrik gidip gelmesi vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 5 Ocak 2014; 5:48:48 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.