Şimdi Ara

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
8
Favori
43.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş

Yıllar geçmesine rağmen aynı ürünlerle devam edenler var mı, varsa durumlar nasıl arkadaşlar?

SSD'ler hem 2.5 inç hem de sonrasında M.2 vb. olarak PC dünyasını nasıl da değiştirdiler ama değil mi?

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

• REDSTONE kullanıcısına yanıt
    benim devam maşallah ,gerçi çok kullanmıyorum ama sorun yok.Evet aslında çok geç kalınmış bir teknoloji,şuan üniversite de çalışıyorum 5 sene önce ssd siz alınmış pc lere acıyorum resmen.windows 10 la beraber ssd şart oldu şimdi herkese ilk önerim ssd.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt

Direkt olarak inceleme konuğu mu vardı sizde? Maşallah nazar değmesin.

Aslında bende de dolaylı yoldan inceleme konuğu hayatına devam ediyor diyebiliriz (bi' tanıdığımın eski PC'sinde). Yıllar sonraki performans sonuçlarını da önceki sayfalarda paylaşmıştım. Artık devir M.2 devri oldu tabii. SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

Sistem diski olarak şu saatten sonra bile halen HDD ile devam etmek durumunda kalanların en kısa sürede SSD ile tanışmaları müthiş olacaktır. İmkanı olup da aksi bir tercih yapan yoktur zaten. Varsa da kendi tercihidir ne diyelim saygı duyarız. SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

evet ilk alanlardanım.

şuan işim gereği ram den ziyade ssd öneriyoruz herkese. Çünkü gerçekten Windows 10 na 4 gb ram yetiyor.Ama Windows 10 nun yapısı gereği veriyi hazır istiyor ,hazır istiyor derken sabit diskten istiyor haliyle ram den çok ssd daha önem arz ediyor.Yoksa 32 gb ram olsun veri sabit diskte olduğundan ve hız yavaşsa anlamı kalmıyor.

Aynen öyle. SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

bacanak doların pik zamanında benden laptop istedi ,fiyatlar uçtu tabi ,kendisi arabulucu oldu ve dosyalar birikmiş yani sadece word excel kullanacak.Teknoloji ara arası da yok.Ona Lenovo aldık celeron 4020 işlemci 4 gb ram ve 128 ssd var .Birazda ince ayarla süper hızlı oldu.Birde test yapayım dedim bir baktım 1800 mb /sn okuma , 850 mb/sn yazma hızı çıktı.Anladım ki alette m2 varmış.İşte ozm casper yerine iyi ki Lenovo aldırmışım dedim ki genel kalite teknoloji zaten kıyaslanamaz.

Notebooklar fiyat açısından bi' ara fena fırlamıştı (özellikle okulların uzaktan eğitim dönemlerinde). Sonradan düşme eğilimine girdiler ama bu sefer de döviz kurları müsaade etmedi. Özellikle geçtiğimiz kasım kampanyalarında alanlar oldukça şanslıydılar (hatta sadece notebook da değil birçok ürün nezdinde).

Velhasıl kelam; LENOVO'yu çoğu manada ben de severim. O tarz bi' modelde bile M.2 gelmesi gayet iyi olmuş.

• Tabiki Sandisk Ultra 256Gb ssd ile devam 7-8 sene oldu sanırım SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU]  Memnunmuyum evet hala yeterli performansı veriyor sistemi değiştirmeme rağmen SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Maşallah. SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

Bunlar gerçekten iyi istatistikler. SSD olsun da çamurdan olsun sözü de malum. SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.