Şimdi Ara

SanDisk ULTRA PLUS 256GB SSD [inceleme] | SanDisk SSD [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
8
Favori
43.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özel değilse merak ettim internetten alamamanızın nedeni nedir ?

@Raskolnikov

Merhaba,

SSD' niz hayırlı olsun, umarım uzun bir süre sorunsuz bir şekilde kullanırsınız.Kulübe de ekliyorum.
  • arkadaşlar sata2 sistemim var 128 gb'lık ultra plus modelini almayı planlıyorum ama tereddütteyim okuma hızı 290 mb/s diyor zaten sistem sata2 acaba hangi ssd ile tam performans sağlayabilirim...

Sandisk 128GB Ultra Plus
    Sandisk 128GB Standart
    Kingston 120GB V300 Serisi
  • bame B kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kingston' ın V300 serisine hiç bakmayın, onlar hakkında çok şikayet var (amacım marka kötülemek değil yanlış anlaşılmasın, zaten sadece bu serisinde sorunlar mevcut).

3' nün arasından Ultra Plus en iyi tercih olacaktır.Bu inceleme konusu içerisinde geçen sayfalarda sata 2 testleri de mevcut.
  • bame B kullanıcısına yanıt
    3ü arasından ultra plus daha iyi seçim V300 son tercih olsun
  • Arkadaşlar Sandisk Ultra Plus 256GB SSD ile Sandisk Extreme II 240GB SSD arasında kaldım. Ultra Plus 309TL ama Extreme II 421TL. Oyun PC'si için kullanıcam, sizce aralarında performans olarak çok fark var mı. Sonuçta 110TL daha ucuza 16GB daha fazla alan elde etmek sözkonusu.
  • Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Ultra plus daha iyi bir seçim olur bence extreme daha iyi ama o farkı vermeye değmez oyun loading kısımlarında 2-3 saniye oynar ortalama diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ultra plus daha iyi bir seçim olur bence extreme daha iyi ama o farkı vermeye değmez oyun loading kısımlarında 2-3 saniye oynar ortalama diye tahmin ediyorum

Düşündüklerimi yazmışsın.

Zaten aradaki fiyat farkı da bayağı açılmış.Bu kadar fark varken Ultra Plus daha mantıklı bir tercih.
  • E yani bizde biliyoruz neutron gtx almasını ama bütçe buna yetiyor hakkınıda veriyor gerçi sonuna kadar
  • Dostum fiyat nerelere geldi görüyor musun ?

Artık tam bir F/P ürünü oldu SANDISK U-PLUS.
  • Arkadaşlar önerileriniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar'dan kargo dahil 313TL'ye sipariş verdim Sandisk Ultra Plus 256GB modelini. Bu kapasite için fiyat oldukça iyi geldi bana. Gelince bir iki bench de ben yapar burda paylaşırım.
  • Aynen ben %40 bimeks %5 de kredi kartı indirimi ile 385 e almıştım toplam fiyatının hakkını veriyor gerçekten şimdiki fiyata alanlar çok şanslılar
    Hayırlı olsun güle güle kullan ssdni test yapıp paylaşman iyi olur bilgi vermek adına tabi sistem bilgilerinide eklersin testlerle birlikte
  • @Salvatuon

Şimdiden hayırlı olsun, güzel bir ürün tercih ettiniz.

Tabii ki, bekleriz testleri.

@tayfn1907

Benim de o civarlarda bir şeydi.Ama biz alalı çok oldu zaten.

SSD keyfi bir başka.
  • Aynen kaç ay bir sene olacak neredeyse normal bu fiyatlar ama garip birşey var diğer bileşenler düşmeyi bırak zamlandı geçen senelere göre hdd olduğu yerde kaldı ssd ciddi bir düşüşte
    Geldi mi SSD' niz ?
  • Sorma hocam Vatan halen gonderecek, musteri hizmetlerini aradim bu hafta icinde gondereceklerini soylediler. Bakalim bekliycez mecburen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Herkeste böyle durumlar mevcut. Vatan' dan aldığım ürünlerde hep direkt olarak mağazadan alışveriş yaptım.Ama internet ortamında bu kadar geç ürün göndermeleri çok saçma bir durum.
  • Vatanın internet alışverişi sorunlu bu şekilde yani uzun sürüyor daha önce çok kişi bekledi bu şekilde vatana yakışmıyor gerçekten bu tür şeyler
  • Herkese merhabalar.

Ben bu ssd'yi Vatan'daki fırsat ile almak istiyorum.
    Şu an son 2 ürün diyor, fakat son yorumlarda Vatan'da yaşanan sorunlar sebebiyle almaktan vazgeçtim diyebilirim.
    Fakat bu fiyata bu performansta F/P başka SSD görebileceğimi de sanmıyorum.

Ne yapayım alayım mı son 2 tane kalmışken?
    Daha önce Vatan internet fırsatından yine OCZ ssd almıştım ve 1 ay geçmeden bozulmuştu.
    Böyle bir sorun olur mu ki acaba, bozuk/açılmış/iade ürünleri mi kakalıyorlar bu internet fırsatlarında?
    Bilmediğimden soruyorum, kesinlikle karalama amacım yoktur

Teşekkürler.
  • narcatas kullanıcısına yanıt
    Diyelimki kullanılmış ürün gönderdiler merak etme ürün eline geçtikten sonra 7 gün içersinde sorgusuz sualsiz iade edebiliyorsun paranı alıp birde 30 gün değiştirme hakkın var sanırım onun detaylarını tam bilmiyorum ben pek öyle sorun görmedim geç ulaşıyor eline aldığın ürün o var benim bildiğim tek
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.