Şimdi Ara

::: SANDISK SANSA CLIP / CLIP+ / CLIP ZIP ANA KONU ::: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.146
Cevap
36
Favori
380.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tekrar yazayım da fiyat tartışması bitsin refurbished olmayan :D amerikadan ithal :D siyahtan daha şık olduğunu düşündüğüm 4 gb radyolu clip imi 83 YTL ye aldım ilgililere duyurulur
  • nerden aldın o fiyata, link to please,çok iyi almışın
  • gg den almıştım açık artırmayla spetnas hocam sağolsun o bıraksaydı daha altına da alabilirdim
  • Arkadaşlar bende ipod shuffle almayı düşünüyordum fakat bu cihaz daha hoşum gitti ve bende bundan almak istiyorum alan arkadaşlar sormak istediğim 2 soru var;

1:şarj süresi nekadar gidiyor

2:en ucuz nerde bulabilirim..(malum kriz ortamı):)))

tşkler
  • clip im bugün geldi ama nedense ses seviyesi çok düşük geldi bana . yeterince beni doyurmuyor. normal bir telefondan dinlemiş gibi hissediyorum kendimi . :(
  • hakkaten clip in de sesi az geliyosa seni cowon paklar
  • Arkadaşlar burada yazan yorumlara güvenerek ben de sansa clip aldım vatan bil. 73tl'ye. ama arkadaşın dediği gibi ses bana da normal geldi yüksek değil. ses kalitesiz değil ama öyle yorumlarda anlatılanlar gibi de değil. ayarlardan high ı seçmeme rağmen. acaba farklı bi ayar mı yapmamız gerekiyor?????????
    Ayrıca 7 tl ye bilgisayardan şarj etme olanağım olmadığı için usb şarj adaptörü aldım onu taktığımda connected yazıyor ama mp3 çalar şarj olmuyor acaba adaptörden kaynaklanan bi sorun mu yoksa bu mp3 çalar bu şekilde şarj olmayıp sadece bilgisayardan mı şarj oluyor???????
    Yardıncı olursanız sevinirim arkadaşlar.........
  • high seçeneğine gelince sağ tarafta ses yükseltme tuşuna basarak yükseltiyorsun arkadaşım bende kendim buldum ses fazlasıyla yüksek bende hayret ettim koza arkadaşım
  • dün gece itibari ile verdim siparişi hepsiburda.com dan orda ağırlığı 92 gr olarak yazılmız doğrumudur bu cihaz bu kadar ağırmı gerçekten?
  • ilginç,neden acaba,söylediklerimin doğruluğundan olabilirmi acaba..

biz yüksek geldiğinden sesi kısmak zorunda kalıyoz hatta....
  • tamam tamam yüklenmeyin durun

high yaptım şimdi güzelleşti onu unutmuştum ama daha yüksek olsa süper olurmuş .

yüksek ses hastalığım var da . ama alet gerçekten karizmatik . süper bir alet . yalnız eqo ayarlarınız ne durumda . onları tam ayarlayamadım gibi geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

ilginç,neden acaba,söylediklerimin doğruluğundan olabilirmi acaba..

biz yüksek geldiğinden sesi kısmak zorunda kalıyoz hatta....

Vallahi doğru. Ben dışarda en gürültülü ortamda bile %80'in üzerinde (yüksek ses modu değil, normal ses) çıkamıyorum. Hele evde falan isem %40 larda...
  • Arkadaşlar cihazın firmware'ini aldıkları gibi kullanan arkadaşlar, yani hiç güncelleme yapılmamış firmware ini yazarlarsa sevinirim. Menü>setting>system info: version
  • quote:

Orjinalden alıntı: galata80

ben firmware güncellemesinden sonra sesin kısıldığını farkkettim arkadaşlar bunu nasıl çözecez eski yazılıma geçmek istiyorum onun sesi daha gürdü yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar daha önce zor dediğim firmware i düşürmek önceki yazılımlara dönmek işi hiçte zor değilmiş. Eğer eski yazılıma dönmek isteyen varsa önce bu adresten dönmek istedikleri yazılımı indirmeleri gerekiyor.

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=22669

Daha sonra cihazın açma kapatma tuşunu hold konumuna getiriyoruz, ortadaki yuvarlak ok tuşuna basılı tutarak cihazın usb bağlantısını yapıyoruz cihazın ekranında bağlantı kurulduğunu görülene kadar basılı tuttuğumuz parmağımızı çekmiyoruz. Ondan sonra parmağımızı kaldırdığımızda bilgisayarda sansa clip in içeriğini gösteren bir pencere açılıyor. Buraya indirdiğimiz yazılımın içinden çıkan ( önce rar dosyasını açmak gerekiyor) m300a.bin dosyasını kopyala yapıştır veya sürükle bırak diyerek atıyoruz. En son olarak usb kablosundan bağlantıyı kesince otomatik olarak update ediyor.
    Bu anlattığım yöntem manuel güncelleme yöntemi. Ancak bu yolla eski sürüme dönmek mümkün oluyor. Ben bu yötemle önce Firmware 1.01.30a yazılımını yükledim ki bu yazılımda flac desteği var ama ben radyo için yüklemiştim fakat cihazda radyo alıcısı olmadığı için radyonun sadece menüsü oldu kendisi çalışamadı. Daha sonra yine bu şekilde 01.01.18a yazılımını yükleyerek geriye dönmüş oldum. Cihazın sesinin, yazılımlar arasında farkı olup olmadığıydı amacım. Onu da söyleyeyim seste hiç bir fark yok gibi duruyor. Bende bu denemeden sonra tekrar flac destekli yazılıma döneceğim. Uğraşmak isteyenlere kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenai -- 30 Ocak 2009; 19:13:41 >

• bahsettiğim sorunları çözdüm. ses gerçektende çok güzel oldu. tam seste sanki konserde kulağının dibinde bateri çalıyorlar gibi. normal şartlarda orta kademe ses ayarı yeterli oluyor.
    bu fiyata bu kalite... herkese tavsiye ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenai

Arkadaşlar cihazın firmware'ini aldıkları gibi kullanan arkadaşlar, yani hiç güncelleme yapılmamış firmware ini yazarlarsa sevinirim. Menü>setting>system info: version

• evet arkadaşlar çarşamba gecesi malum siteden siparişini verdiğim 2g radyosuz sansa clip im öğlen elimde idi ilk olrak ufak olması çok hoşuma gitti cihazın kullanım kolaylığı da cabası ipod shuffle almayı düşünüyordum şimdi iyiki almamışım bu güne kadar bi çok mp3 player kullandım gerçekten ses bakımda sansa clip en güzel leri idir sagopa kajmeri dinlerken sanki yanımda söylüyor adam süper bi sesi var ben den A +++++ almayı başardı almayı düşünenlere şiddele tavsiye ederim.

tşklr.
  • evet son çektiğim fotolar aşağıda dır alacak arkadaşlar refarans olabilir.. detaylı bi incelemeda yapılmasının vakti geldi bencede, çıksın bi babayiğit yoksa ben yaparım pişman olursunuz...:)))))

• @pilot23, güle güle kullan. Hayırlı olsun.
  • pilot@ hayırlı olsun yalnız anlamadığım bu resimler elindeki ürünemi ait,kasa ne kadar kötü duruyo yahu sansa yazı ışığının bile bizdekiyle ilgisi yok,sonra o kumanda neden o kadar tırtıklı yahu...bu ne ya,turanlı bunu Tr ye özelmi ürettirmiş, sansaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 1 Şubat 2009; 14:19:19 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.