Şimdi Ara

Sanayide ne iş yapılır ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçük bi şehirin sanayisinde ne iş yapılır mülk dükkanımız var yıllardır kiracıda kiracı düzenli ödeme yapmıyor çıkıcak

Ha ailecek otomobil hastasıyız . Biz bi iş yapmak istiyoruz sizce napıla bilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parçacı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otoyla ilgisi yok ama benim arkadaşın sanayide pastane kılıklı bi dükkanı var çay çorba tost simit poğaça vs satıyor baya iş yapıyor.

• Detayli ic dis temizlik pasta cila...tabiki bu isten anliyor esnaflik tecrubeniz varsa

• Koltuk kilifi,oto elektrik, egzoz ayari, vs... gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teneke1236737 -- 4 Mart 2017; 21:25:0 >
  • detaylı temizlik
  • Civata, teflon bant, hortum, kelepçe gibi malzemeler satılır. Özel bir ustalık gerektirmez, çok da güzel para kazandırır.
  • Yazilimci açın. Şu sıra herkes yazilimci oldu rot balanscilar bile yazilim atiyor

• Sayısal, altılıgenyanbiraz büyükse müzikhol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbaros Hayreddin

Otoyla ilgisi yok ama benim arkadaşın sanayide pastane kılıklı bi dükkanı var çay çorba tost simit poğaça vs satıyor baya iş yapıyor.

Bende destekliyorum.Sahil kesiminde sanayide bir dükkanda bir tarafı market bir tarafı çay bahçesi yaptılar.Hem şans oyunları bayilikleride aldılar.Darphane gibi iş yapıyorlar şuanda.
  • tavsiyemi unutmayın;
    yağ değişimi işinde çok temiz para var. Çok büyük ustalıkta gerekmiyor. Gelen arabanın yağını değiştir, suyuna bak sileceğe su ekle tamamdır. Düzenli iş her 10bin de bir müşteri var.
  • Oto yıkama açılır.

• yedek parça işi maliyet gerektirir maliyet varsa şehrinizde en çok giden arac markalarının yedek parcalarını reno fıat satabılırsınız yok yedek parca olamzsa arkadasların dedıgı gibi

hortum kelepçe ampul civata sprey motor yagı termostat ufak filtre sigorta ufak parçalar vb gıbı seylerı satan bır dukkan acabılırsınız kı etrafınızda eger , oto elektrıkcı ve motor tamir dükkanı varsa çok iyi iş yaparsınız cunkı bu adamlar hemen yanındakınden alır ürünü.

son olarak elinzde ustalık varsa .. detaylı temizlik veya yağ değişimi gibi şeyler yapabilrisniz. poğaca felan satan yer cok merkezı olmalı bır cok dukkanın ortasıysa olabılır oyle br yer
  • Ekspertiz

• sermayeniz varsa anahtar teslim işletme açabilirsiniz. franchising gibi. onun dışında pasta cila vs teknik bişey yapmayın o işten anlamak lazım. bence en mantıklısı gıda üzerine bi yer açmak. simitçi dürümcü gibi olabilir. oranın esnafına ucuz yollu bişeyler satmak en mantıklısı
  • lastikçi açılır n11den de satış yapılır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.