Şimdi Ara

30 Yaşından Sonra Ne İş Yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
8.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuldan atılırsam ve tekrar yks ile kazanamazsam tüm emeklerim çöp olacak. Yaş şimdi 28. Olurda atılırsam ne iş yapabilirim?

Aklımda lastik tamiri ve sanayide bir ustanın yanında çıraklık yapmak var. Tabi 30 yaşında iş öğretirler mi orasını bilmem.

Var mı bildiğiniz bir iş

• Okuldan neden atılacaksın?

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Okuldan neden atılacaksın?

azami öğrenim süresi 2021 de doluyor. ama dersler 2022ye kadar bitmiyor. çözüm olarak yks hazırlanıyorum, bölüme tekrar yerleşip geçtiğim dersleri saydırmayı planlıyorum.

• İsveç`e git iltica et 2500 Euro maaş markete veyahut amelelik yap

2500x[10 € kur]: 25 bin TL her ay

1 yıl çalış 300 bin TL
    2 yıl çalış 600 bin TL
    3 yıl çalış 900 bin TL
    4 yıl çalış 1.200 bin TL
    5 yıl çalış 1.500 bin TL...

Sonra Türkiye'ye dön faize at o zamana kadar Euro 20 lira olur paran 2 kat yani 3 milyon TL olur bankaya faize atsan kral gibi yaşarsın okusan bu parayı bulabileceğine inanıyormusun?

40 sene memur olsan tazminatla alacağın 💰 miktar bütün maaşların dahil belki bu kadar bile değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cryptical kullanıcısına yanıt

Tabi yaa, benim niye hiç aklıma gelmedi bu. Saol.

Sabah erken kalkıp yola koyulayım.

• bimden su al sat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir iş yapılmaz.Asgari ücret bir yere girersin anca.Bence bes aç emekli ol

• 30 yaşında çırağı kim ne yapsın. O yaştan sonra hiç bir şey yapamazsın. Asgari ücretle bim vs bi yere girersin anca.Daha önce neredeydin ? İnsan her ihtimale karşı bir kaç Farklı hedef belirler kendine. Belli ki başarılı bir öğrenci de değilsin neden bir yandan da başka bir işe bakmadın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Hiçbir iş yapılmaz.Asgari ücret bir yere girersin anca.Bence bes aç emekli ol

50 yaşında doktor olan var, sende iyice öldürdün bizi

https://www.haberturk.com/emekli-albay-50-yasinda-doktor-oldu-2498825

• quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

Tabi yaa, benim niye hiç aklıma gelmedi bu. Saol.

Sabah erken kalkıp yola koyulayım.

sanırım üniversite mezunusunuz diye bir akıl verdim demek ki lise mezunu olarak benden daha zekisiniz ben lise mezunu olarak çok aptal biriyim demekki bu mesajı yazmakla hata yaptım kusura bakmayın bu ülkede lise mezunu başbakanlar var hayırdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

30 yaşında çırağı kim ne yapsın. O yaştan sonra hiç bir şey yapamazsın. Asgari ücretle bim vs bi yere girersin anca.Daha önce neredeydin ? İnsan her ihtimale karşı bir kaç Farklı hedef belirler kendine. Belli ki başarılı bir öğrenci de değilsin neden bir yandan da başka bir işe bakmadın ?

köftecilik yaptım

birkaç iş daha var yaptığım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryptical

sanırım üniversite mezunusunuz diye bir akıl verdim demek ki lise mezunu olarak benden daha zekisiniz ben lise mezunu olarak çok aptal biriyim demekki bu mesajı yazmakla hata yaptım kusura bakmayın bu ülkede lise mezunu başbakanlar var hayırdır?

Alıntıları Göster

zekilik-aptallık meselesi değil.

isveçe gidebilsem zaten çoktan giderdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 120205044

50 yaşında doktor olan var, sende iyice öldürdün bizi

https://www.haberturk.com/emekli-albay-50-yasinda-doktor-oldu-2498825

Alıntıları Göster

Aga ben bunlara pek inanasım gelmiyor ama doğruysa helal olsun.Sermaye varsa kendi işini kurmayı dene,yoksa dediğim gibi işin zor

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Aga ben bunlara pek inanasım gelmiyor ama doğruysa helal olsun.Sermaye varsa kendi işini kurmayı dene,yoksa dediğim gibi işin zor

Alıntıları Göster

hayvancılık yapan bir tanıdık vardı, ona ortaklık teklif ettik ama olmadı.

adam şizofren ve kendi koyunlarını babasından habersiz satıyor diye kabul etmediler.

• Tiktok aç

• Yurt dışına kaç

• eskiden aksam sanat okullari vardi, simdi hala varmi bilmem. Kaynakcilik, elektrikcilik veya cnc operatörlugu ogren. B2 veya c1 almanca ogrenip almanyaya gitmeye bak.

• Türkiye'yi terket

Maaşla çalışsan asgari ücret alırsın

İş kursan sermaye ve tecrübe lazım

En iyi Almanyada işçi ol

• hocam sende para var mı onu söyle kendi işimizi kuralım aklımda bir ürün var onun Türkiye'de ilk satışçısı olacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

eskiden aksam sanat okullari vardi, simdi hala varmi bilmem. Kaynakcilik, elektrikcilik veya cnc operatörlugu ogren. B2 veya c1 almanca ogrenip almanyaya gitmeye bak.

hocam dikkat ettim de iyi bir tavsiye verdiniz. Yaşınızı ve şuan ne yaptığınızı söyler misiniz merak ettim. Ben 20 yaşındayım benim de o fikir B yada C planı olarak aklımda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.