Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
147
Favori
269.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günlük indirim mail geldi ancak tıkladığımda indirim aktif olmuyor. sadece 31.12.2015 e kadar geçerli 10 tl teşekkür indirimi var
  • saat 11 gibi geldi. O sırada hemen kuponları yükleyen 200 kişi dolunca artık yükleme yapmıyor. Ben hemen tıklayıp yükledim. Şu an cüzdanda 20 tl duruyor. Zeytin falan alacağım.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

saat 11 gibi geldi. O sırada hemen kuponları yükleyen 200 kişi dolunca artık yükleme yapmıyor. Ben hemen tıklayıp yükledim. Şu an cüzdanda 20 tl duruyor. Zeytin falan alacağım.

nasıl 20 tl alınıyor.

su anda cuzdanımda 10 tl var
    10 tl daha nasıl alıyorsunuz?
  • Hesabımda 10 lira var isteyen arkadas kullanabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mihmander kullanıcısına yanıt
    Sanalpazarda bi anlık bi de günlük indirim uygulaması var.
    Anlık, o an sitede gezerken bi anda karşınıza 10 tl yükledik gibi bir mesaj geliyor. Eğer o da yüklenirse cüzdandaki para 20tl oluyor.
    Bir de günlük indirim var. O da eposta adresinize şu şu katogoriler için geçerli 10 tl yükledik, tıklayın yazıyor. Ona da tıklarsanız cüzdandaki para 20 tl oluyor.

Hatta anlığı yakalayıp bir de epostadakine tıklarsanız (yılbaşı için yükledikleri sabit 10 tl üzerine) 20 tl birden cüzdana yüklenir. Toplamda 30tl indiriminiz olur.
  • Sanalpazardan yollanan günlük indirim mailine tıklıyorum 10tl cüzdana yüklenmiyor.Arkadaş nasıl iştir anlamadım.
  • yigitcan19901 Y kullanıcısına yanıt
    Limit doludur

• ne anlık ne günlük hiç bir şey geldiği yok
  • mailime sürekli 10 tl yükledik cüzdanınıza diyor ama birşey yok yüklenen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

http://www.sanalpazar.com/240-kalibre-siyah-yagli-sele-sofralik-zeytin-10-kg-no2/i-57851085

5 KG zeytin aldım. 37 TL'ye geldi. Bakalım beğenecek miyim. Perşembe'ye kadar gelirse ürün ve beğenirsem bir 5 KG daha alırım. Geçen sene çılgın kampanya döneminde 14 KG zeytini 17 TL'ye almıştım. 1 kase zeytin kaldı o zeytinden. 10 KG zeytin de 1 sene olmasa da 8 ay falan yeter. Sanalpazar indirim verdiği zamanlar harika oluyor, hele Nuvo ile de birleştiriyorduk of of

Not: 20 TL kombo kullandım.

5 KG'mı 62ye geliyor 20 tl kullansanız bile 42 TL oluyor, 37 nasıl yaptınız hocam?

• RuiNatioN kullanıcısına yanıt
    %10 indirim var sepette. 56 TL'ye düşüyor.
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    Hocam gelen maildeki ürünlerin üzerine tıklayarak cüzdanınıza 10 tl yükleyebilirsiniz. Tabi bunu yapan ilk 250 kişi arasında da olmanız gerekiyor
  • 6 lira önceden kalmıştı şimdi 10 daha eklendi 16 oldu ama 300 liralık bir ürün attım sepete "Bu alışverişinizde Cüzdan'ınızdaki 16,00 TL SanalPara'nın 6,00 TL'sini "Ödeme İşlemi" ekranından seçerek kullanabilirsiniz." diyor. Saçmalamışlar..
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    Uygun kategoride olmadığı içindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür bugün aylık + anlık indirim ile 20 TL kombo yapıp kurtuldum, günlük için malesef 1 aydır mail gelmiyor :/
  • Saat 11den sonra geldi iste dun
    Bugunde bekliyorum
    Sayfayi auto refresh ile 29 saniyeye ayarlayin..

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

Saat 11den sonra geldi iste dun
    Bugunde bekliyorum
    Sayfayi auto refresh ile 29 saniyeye ayarlayin..

Anlık mı geldi saat kaçta geldi oto refreshi nasıl yapiyoruz

• zar zor bir 30 tl yapıp siparişimi geçtim eski günlerde olsa 30 tl indirimi sallamazdık ama hayat bizi ne hala getirdi gün günden kötü geliyor özel mesaj atmayın arkadaşlar sadece bir hesabımdan alışveriş yaptım başka yok ne yazık ki üç indirimi bir araya getirmek baya sıkıntı anlık yakalamak lazım o gün günlük gelmesi gerekiyor tabi onunda kotası dolmamış olması lazım birde hesabınıza %100 olumlu alışverişlerden 10 tl gelmesi gerekiyor bunların birleştirince ölme eşeğim ölme gerçekleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

zar zor bir 30 tl yapıp siparişimi geçtim eski günlerde olsa 30 tl indirimi sallamazdık ama hayat bizi ne hala getirdi gün günden kötü geliyor özel mesaj atmayın arkadaşlar sadece bir hesabımdan alışveriş yaptım başka yok ne yazık ki üç indirimi bir araya getirmek baya sıkıntı anlık yakalamak lazım o gün günlük gelmesi gerekiyor tabi onunda kotası dolmamış olması lazım birde hesabınıza %100 olumlu alışverişlerden 10 tl gelmesi gerekiyor bunların birleştirince ölme eşeğim ölme gerçekleşiyor

Günlük aktif edip anlık mi yakaladı yoksa önce anlık sonra mı günlük yakaladın

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.