Şimdi Ara

Sanalpazar Anlık + Günlük indirimleriyle 20 tl (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.323
Cevap
147
Favori
269.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir hesapla 18:00:02 'de yakaladım. Diğerleri için uğraşıp duruyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asarcik A kullanıcısına yanıt
    günlük aktifken anlık gelmez hocam. anlık geldikten sonra günlüğü aktif ederseniz ancak 30 kombo yapılabilir.
  • bildiğim kadarıyla anlığı da haftada bir yakalayabilirsiniz. bugün anlığı yakaladıysanız haftaya pazartesiye kadar aynı hesapta tekrar anlık yakalayamazsınız. bu yüzden anlık ve günlükleri hoyratça kullanmamak lazım
  • melifkaya kullanıcısına yanıt
    bu konuda geçen kampanyadan tecrübeliyiz. Anlık gelmeden günlük aktif etmiyoruz. Ayrıca başka hesap için deniyorum. Ama bugün anlık yakalayamadım. Yakalayan var mı bugün anlık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

bu konuda geçen kampanyadan tecrübeliyiz. Anlık gelmeden günlük aktif etmiyoruz. Ayrıca başka hesap için deniyorum. Ama bugün anlık yakalayamadım. Yakalayan var mı bugün anlık?

Bugün de 20 var ama bir türlü anlık yakalayamadım,

yazınca günlüğü aktifleştirdiniz zannettim hocam :)
  • mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    o saatte pazara gidip balık alıp geldim. Ve onu hazırlama peşindeydim. Balık işleri bana bakıyor evde malesef :) O yüzden 18:40 gibi başladım refresh e. O zamandan beri gelmiyor.
  • Afiyet olsun :)

• dün günlük 10 tl gelmiş bu güne aktif olur mu ? sanırım bana 2 günde bir günlük gönderiyorlar ama şimdi dünün günlüğü sisteme işlemiyorsa anlık peşinde koşmayayım bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

dün günlük 10 tl gelmiş bu güne aktif olur mu ? sanırım bana 2 günde bir günlük gönderiyorlar ama şimdi dünün günlüğü sisteme işlemiyorsa anlık peşinde koşmayayım bilen var mı ?

Dünkü günlük bir sonraki günde aktif olabiliyor tabi kullanım kotası dolmadıysa.
  • Aşağıda kategorilerde geçerli 20 tl indirimim var isteyen pm 12.20 son.

el feneri

aklıllı tel

yöresel gıdalar
  • çayçorba kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacımm

Aşağıda kategorilerde geçerli 20 tl indirimim var isteyen pm 12.20 son.

el feneri

aklıllı tel

yöresel gıdalar

geç kaldık sanırım. :(

Bi 5 kg çiğ köfte patlatırdım erken görseydim.

• rfve kullanıcısına yanıt
    Su an 10 lira var

• quote:

Orijinalden alıntı: ademtulu

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

quote:

Orijinalden alıntı: TrgyStc

12:40 anlık gelen var mı?

günlük geldi bugün cuzdana ekledim
    11.20 ve 12.40ta sitede dolaştım anlik gelmedi

Hesabına günlük eklersen anlık gelmez. Anlığı yakaladiktan sonra çıkış yapıp mailden giriş yapman lazım. Tabi günlükte 250adet sınırı var. Bitmemiş olursa.

4 tane 20 tl var
    anlık hiç mi gelmez arkadaş..

20tl nasıl var?

Derin bir konu..
    10 tl yeni üyelik
    10 tl sepetindeki urunler icin sgelen maili tikla..

yukarda anlattığım gibi. anlığı almadan mailden geleni alırsan anlık gelmez. Anlık sonra mailden gelen.

Aynen oyle yaptim bu sefer..
    10 tl anlik 11.18 de geldi
    10 tl yeni uyelik vardi
    10 tl gunluk mail geldi ama anliktan sonra tikladim
    Rubenis vantilator
    30 tl ye kargo dahil kaptim..

• http://www.sanalpazar.com/240-kalibre-siyah-yagli-sele-sofralik-zeytin-10-kg-no2/i-57851085

5 KG zeytin aldım. 37 TL'ye geldi. Bakalım beğenecek miyim. Perşembe'ye kadar gelirse ürün ve beğenirsem bir 5 KG daha alırım. Geçen sene çılgın kampanya döneminde 14 KG zeytini 17 TL'ye almıştım. 1 kase zeytin kaldı o zeytinden. 10 KG zeytin de 1 sene olmasa da 8 ay falan yeter. Sanalpazar indirim verdiği zamanlar harika oluyor, hele Nuvo ile de birleştiriyorduk of of

Not: 20 TL kombo kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

http://www.sanalpazar.com/240-kalibre-siyah-yagli-sele-sofralik-zeytin-10-kg-no2/i-57851085

5 KG zeytin aldım. 37 TL'ye geldi. Bakalım beğenecek miyim. Perşembe'ye kadar gelirse ürün ve beğenirsem bir 5 KG daha alırım. Geçen sene çılgın kampanya döneminde 14 KG zeytini 17 TL'ye almıştım. 1 kase zeytin kaldı o zeytinden. 10 KG zeytin de 1 sene olmasa da 8 ay falan yeter. Sanalpazar indirim verdiği zamanlar harika oluyor, hele Nuvo ile de birleştiriyorduk of of

Ben dehttp://www.sanalpazar.com/260-kalibre-gemlik-sele-zeytin/i-57554120 bu ürünü almayı planlıyorum ama tadı nasıldır emin olamadığım için kararsız kaldım. Geçen sene Rıza Saka'dan 20 kilo almıştım ve ne muhteşem zeytindi. Şimdi Rıza Saka satış yapmıyor ve hangi zeytini alacağım karar veremedim. Geçen yılın sanalpazar indirimleri rüya gibiydi, bu yıl fasa fiso geçiyor. N11 de olmasa aç kalacaktık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar_Fedaisi

quote:

http://www.sanalpazar.com/240-kalibre-siyah-yagli-sele-sofralik-zeytin-10-kg-no2/i-57851085

Ben dehttp://www.sanalpazar.com/260-kalibre-gemlik-sele-zeytin/i-57554120 bu ürünü almayı planlıyorum ama tadı nasıldır emin olamadığım için kararsız kaldım. Geçen sene Rıza Saka'dan 20 kilo almıştım ve ne muhteşem zeytindi. Şimdi Rıza Saka satış yapmıyor ve hangi zeytini alacağım karar veremedim. Geçen yılın sanalpazar indirimleri rüya gibiydi, bu yıl fasa fiso geçiyor. N11 de olmasa aç kalacaktık :)

Kargo Alıcı Öder diyor bu üründe. Epey kargo ücreti ödersiniz. Özsoylar Ezine Peyniri alıyordum ben sürekli. Ayda 3-4 tane 2.5KG'lık teneke alıyordum aksatmadan. Satıcı satış yapmayı bıraktı, zaten faturasız yolluyordu. Onla ilgili bir sıkıntı oldu sanıyorum ki. Özsoylar'ın fabrika satış mağazasını aradım Çanakkale'deki. Buyrun ben damadıyım müessesenin dedi. Adamla konuştum, biri satıyordu siz de satsanız sanalpazar'dan da eş dost yüklü alsak dedim. Buradaki arkadaşlardan biri satmıştır orada biz uğraşmayız, ilan açmayız dedi. Alacaksanız bizim sitemizden alın dedi.

Peynir resmen lokum gibi, eşi benzeri yok piyasada. Ama ticarethaneyi işletenlerde ne vizyon var ne ticaret aklı. O peyniri üretecek benim babam ya da kayın pederim... Trilyonlar kazandırırım o markaya. O kadar iyi peynirin satışını yapmıyor adam. Sağda solda satılıyor o da denk gelirse. Yerel olmaktan öteye geçemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 29 Aralık 2015; 14:21:08 >

• quote:

Hocam bu özcan beyin ürünlerinden geçen seneki kombolarla 3-4 siparişim oldu, kah ezilmiş ürün kah normal iyi ürün geldi.Zeytinlerinin standardı yoktur 10kg aldığım zeytin ezik di 1 yıl olacak anca yeni bitiyor.Ben şahsen bundan sonra 1kg marketten alırım ne olduğu belli en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha önce cevaplanmıştır belki ama bilmiyorum
    10 tl cüzdanımda var. 10 tl de anlık gelse 20 tl eder. Şimdi ben bunun 4 tl sini mi kullanabilirim yoksa aldığım ürünün %20 si kadarını mı kullanabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

quote:

Hocam bu özcan beyin ürünlerinden geçen seneki kombolarla 3-4 siparişim oldu, kah ezilmiş ürün kah normal iyi ürün geldi.Zeytinlerinin standardı yoktur 10kg aldığım zeytin ezik di 1 yıl olacak anca yeni bitiyor.Ben şahsen bundan sonra 1kg marketten alırım ne olduğu belli en azından.

Denemiş olacağız hocam artık. Benim kendisinden ilk alışverişim. İade etme imkanı var sonuçta, basarım iadeyi.

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.