Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladığım kadarıyla ödeme yapıyorlar ama 3-5 ay gibi bir süre bekletiyorlar. Tahminime göre bu süreçte de parayı mevduatta değerlendirip 3-5 de oradan kazanıyorlar.

son derece kurnazca bir yöntem ve kolay kolay ispatlayamazsın da havuz hesabı mevzusu yüzünden. İnsanlar paralarını koparabildikten sonra da dönüp bakmadıklarından kazandıkları mevduat da yanlarına kar kalıyor, kimse avukata para verip birkaç bin liranın mevduatı için dava açmaz buna güveniyorlar sanırım, emin değilim ancak aklıma bu geldi başka türlü parayı verebiliyorsa daha erken versin niye bekletiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Behnanbalaban -- 10 Şubat 2018; 20:27:47 >
  • SanalPazar
    07/02/2018 15:21:18 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Sayın ....

Güncel işlemlerde transferler normal seyrine dönmüş olup bekleyen işlemlerinizin kısa sürede tamamlanabilmesi adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

sc....
    07/02/2018 15:16:11 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Ama bu yazdığınız mesajı ve aynısını 1 ay önce göndermiştiniz,,
    AYRICA 1 Hafta önce satış yapanlardan ÖDEME ALANLAR VAR.

SanalPazar
    07/02/2018 13:12:08 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Sayın .....

Ödemelerde gecikmeye neden olan sorunun giderilmesi için ilgili birimlerimiz çalışmalarını tamamlamak üzere olup ödemeler kısa süre içerisinde siz değerli üyelerimize aktarılacaktır.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

sc....
    07/02/2018 12:30:01 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Tam 2 ay oldu 15 TL ödenmedi,Ne yapmamız lazım birisi anlatasın,Hep ödenecek mesajı geliyor,Ama 2 aydır ne oluyor.BUGÜN ÖDEYİN ARTIK.

SanalPazar
    31/01/2018 09:16:14 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Sayın sc....

İşleminize kısa süre içerisinde yön verilecektir.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

sc....
    31/01/2018 00:31:58 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Bu gecikme bu kadar uzun süremez,Satış yapan bazı üyelere 1 hafta içinde ödeme yapılmış Lütfen oyalamayınız.10 TL için uğraştırmayın.

SanalPazar
    24/01/2018 09:29:13 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    Sayın sc....

Şirket devri sürecinde yaşanan entegrasyon problemi nedeniyle işlemler manuel gerçekleştirilmekte olup transferlerde aksama yaşanmaktadır. Bu gecikme nedeniyle özür dileriz.

İşlemlerinizin kısa süre içerisinde tamamlanabilmesi ve işlemlerin normal sürece dönmesi adına gerekli çalışmalar devam etmektedir.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla,
    SanalPazar

sc....
    24/01/2018 00:54:35 45 gündür ödenmeyen satış Bedeli
    45 gün önce ürün sattım.Hala Param Ödenmedi.Benim Parayı neden hesabınızda tutuyorsunuz,Bunu bana açıklarmısınız.

• Ağustos 2017'den beri, tam 6 aydır paramı alamıyorum. Bir de ödemeler normale döndü yazmış müşteri hizmetleri. Yersen!
  • Bunlar nasıl hala ayakta yahu. ? Nasıl geciktirebiliyorlar ödemeleri. Ödeme konusundaki sıkıntıyı bilmeyenlerle mi dönüyor bu kazan.?

Kimisine ödüyor kimisine ödemiyor. Parayı mi işletiyor bu çakallar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rec25

Bunlar nasıl hala ayakta yahu. ? Nasıl geciktirebiliyorlar ödemeleri. Ödeme konusundaki sıkıntıyı bilmeyenlerle mi dönüyor bu kazan.?

Kimisine ödüyor kimisine ödemiyor. Parayı mi işletiyor bu çakallar..

Dolu dolu iki yıl bitti. Üçe girdik.

Memlekette bu sürecin içinde darbe oldu. Memleket 18-19 aydır ohalle yönetiliyor. Sayısız bimer-cimer şikayeti yapıldı.

Nasıl iş, nasıl kokuşmuşluk bende anlamadım. Demek bu kadar kolay.

• 45 liramı alamadım bnede
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulgerali

quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

Orijinalden alıntı: Birhan

Çok geçmiş olsun. Maalesef uzun sürüyor süreç. İşini kolaylaştırmak için yazıyorum,
    Bimer'e başvurma. Zaman kaybı.
    Tüketici Hakem Heyetine başvurursan iki kişi arasında ticari ilişkiler bizim konumuz değil deniyor.
    Eğer İstanbul'da isen Kartal Adliye'den İlamsız İcra Takibi başlatabilirsin. 20-30 TL yi geçmez başvurun. Tabi bunları yapmak için 15-20 gün beklemekte fayda var, belki bir şeyler değişmiş ödemeleri normale sokmuşlardır.

Ben 3 ay uğraştım tahsil edebilmek için. Sinirlerimi yıprattığım ile kaldım.

istanbulda ikamet etmiyorum. İcra takibini nasıl başlatabilirim ? Hangi dökümanlarla başvurmam lazım ?

icra takibine itiraz ediyorlar. öyle bir borcumuz yok diye.

direk avukata verip mesafeli satış sözleşmesi ve ekran görüntüleri ile birlikte avukla icra davası açmak gerek.

her geçen hafya gün saat bu şerefsizlere yarıyor. paranla para kazanıyorlar.

Parami geçen gün aldim vaad edilen günde(5.is günü sonunda aldım,) tabi parayı alabilmek icin de hergün mesaj attım, heralde ses cikarnayan insanlarin paralarini bekletiyorlar. Bir daha sanal pazar ile işim olmaz,

• 7 ay oldu bekliyorum. Ne rezil insanlar bunlar yazmadığım mesaj kalmadı hep aynı yanıtlar

• kesın cozum ıcın ya mekana gıdeceksenız bu laz ıle konusacaksınız mekanı basmadıkca alamazsınız

hukukı surec başlatsanızda alacaklı sırası asırı cok, sıze sıra gelene kadar hıc bır sey alamazsınız

• https://youtu.be/6NrgZ29x8b4 izleyip yorum yaparsanız teşekkür ederim bikaç arkadaş bu şekilde video yükleyerek parasını aldığını söylmeiş teşekkürler.
  • https://www.youtube.com/watch?v=_Roy-iuhYxs&t=4s

linki izleyelim ve begenelim arkadaşlar. 2017 agustostan beri ödememi alamıyorum. otomatik mesajlarla gecistiriyorlar.
  • " " av.yasin " kullanıcı adıyla 11 Ocak 2018 tarihinde hukuki yardım hususunda yapmış olduğum paylaşımlar, Avukatlık Kanunu' nun 55. maddesine, TBB Meslek Kuralları'nın 7 ve 8. Maddelerine, TBB Reklam Yasağı Yönetmeliğinin 8/e maddesinde yer alan medya ilişkileri ile ilgili düzenlemelere aykırı şekilde üzerinde çalıştığım hukuki işi reklam olabilecek nitelikte ön plana çıkarmam ve iş sağlama amacına yönelik olarak ifadelerle iletişim bilgilerimi paylaşmış olmam nedeniyle silinmiştir. "
  • Bu kadar sorunlu durum var ama adamlar hala devam ediyor satışa.. bu nasıl iş anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herifler, "Eğer %10 komisyon alırsak, ödemenizi express ödeme adı altında anında yaparız" diyorlar. Yani iş tamamen dolandırıcılığa dönmüş. Bizlerin parası düşük komisyon nedeniyle ödenmiyor. Yüksek komisyon verirseniz, sorun yok sitede diyorlar. Ortada devlet yok ki, şu heriflere bir müdahale etsin. 2 sene boyunca Çiftlik Bank'ı açık tutan bir devletten bahsediyoruz. Halbuki adında "Bank" barındıran bir firmanın faaliyet izni alması için bin tane onaydan geçmesi lazım... Bir kez şaşırt beni güzel ülkem!
  • adamlar site tasarımını bile yenilemişler açılan icraya utanmadan borcumuz yoktur diye itiraz ediyorlar hala gaspçı haramzadeler
  • Sanalpazar ruzi grup diye bi firma almış ve en geç 31 mayısa kadar tüm ödemeleri yapacaklarmış...şikayetvardaki ilanıma cevap yazmışlar...iyi bir gelişme...

• carpediem81 kullanıcısına yanıt
    inşallah dediklerini yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebzeli8741

Arkadaşlar bende sanalpazar.com sitesinden 7 martta yaptığım alışverişi aynı saat içerisinde henüz işlem onaylanmadan iptal ettim. Aradan 20 gün geçti hala kartımdan çekilen meblağ iade edilmedi. Bende burdaki arkadaşların tavsiyesine uydum ve bir video hazırlayıp youtube koydum . videonun yayılması için yardımcı olursanız çok memnun olurum.

https://youtu.be/d5sjPeRPJ3a

geçmiş olsun.
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Hocam ben o mekâna taa İzmir den kalktım gittim ve ürünümü aldım. Sıkıya vermesinler. Bence hakkınızı gidip orada arayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xreaLy

Hocam ben o mekâna taa İzmir den kalktım gittim ve ürünümü aldım. Sıkıya vermesinler. Bence hakkınızı gidip orada arayın.

ben gıdıp aldım zaten yoksa gıtmeyenlerı oyalıyorlar :) cıftlıkbank gıbı olacak en sonunda orası da
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.