Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.229
Cevap
69
Favori
138.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7 Ekim öncesine ait satış yapıp da ödemesini alan arkadaşlar var mı..? Alıp da siteye, foruma mı uğramıyorlar, yoksa herkes hâlâ beklemede mi..? Alan arkadaşlar varsa buraya yazabilirse gidişattan diğer arkadaşlarımızın da bilgisi olur kanısındayım.
  • Dün satış yaptım bugünde onaylandı karşı taraf.
    haberim yoktu bunların bu kadar insanları mağdur ettiği Sanırım bende mağdurlar arasındayım Artık.
    390 Tl alacaklıyım bakalım mesajları okuyunca içim karardı bileydim açmazdım sanalpazardan ilan.
    Daha önce satış yapmış param sıkıntısız gelmişti 2014-2015 yıllarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djitalist

Arkadaşlar;

7 Ekim öncesine ait satış yapıp da ödemesini alan arkadaşlar var mı..? Alıp da siteye, foruma mı uğramıyorlar, yoksa herkes hâlâ beklemede mi..? Alan arkadaşlar varsa buraya yazabilirse gidişattan diğer arkadaşlarımızın da bilgisi olur kanısındayım.

Aynen öyle.

Bekliyoruz.
  • arkadaşlar bilen de bilmeyende abuk subuk şeyler yazıyor. düşen öküze bıçak çeken çok olurmuş misali yahu adamlar yerlerinde hiç bir yere gitmediler, bir şekilde toplamaya çalışıyorlar. bir yapılanma içindeler. tamam mağdur oldu / olduk eyv. ama bu kadar da gerçek dışı yorum atılmaz.. yahu PCDEPO diye bir firma vardı bilmiyorum balık hafızalar ne kadar hatırlar ama hatırlatayım ben yine de 2,5 milyon tl sanırım rakamda yanılabilirim bir mağduriyet söz konusuydu bir gece de mesaj atıp insanlara toz olup gittiler. savunmak için demiyorum ama illa böyle mi olmalı? bu adamlar tamam mağdur etti ama toz olup gitmediler, hala yerlerindeler ve bir şekilde ödeme yapıyorlar. yeni işlemlerde ödemeler geliyor evet geldi de bana da.. eski ödemelerini de nisan ayından beri bekleyen bazı tanıdıklarım var satış yapan daha yeni aldılar. yani bir şekilde bir şeyler düzeltilmeye çalışılıyor. ne olsun yani diğer yam yam sitelerin eline mi düşelim illa? ilan başı para resim başı para vitrin para komisyon %10-%20 ee bu mu yani. arkadaşlar biraz destek olalım. ben şahsen hiç bir satışımı artık sonlandırmıyorum zaten yeni yaptığım işlemlerde onaydan sonra tam 4.gün param hesabıma yattı tam tamına.
    dolayısıyla eğer bu firmanın bir şekilde ayakta kalmasını benim gibi istiyorsanız destek olamak lazım diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAYAQ

Dün satış yaptım bugünde onaylandı karşı taraf.
    haberim yoktu bunların bu kadar insanları mağdur ettiği Sanırım bende mağdurlar arasındayım Artık.
    390 Tl alacaklıyım bakalım mesajları okuyunca içim karardı bileydim açmazdım sanalpazardan ilan.

Kendi mesajıma düzeltme vermedi bende alıntı yaptım mecbur.
    Burayı okuduktan sonra kendilerine mesaj attım. forumlarda böyle bir şey var ödeme konusunda sıkıntı vs oluyormuş diye diye. Bana 5 dk cevap geldi ve onay verildikten sonra 4. iş günü paranız hesabınıza yatacaktır diye.

Bekleyeyim göreyim 4 iş günü..
  • Bunca olanlardan sonra hala destek olmak isteyenler, umarım ileriki tarihlerde bizimle aynı duruma düşerler ve paralarını alamazlar.
  • Bana göre destek olanlar, firma çalışanları, burasını takip ediyorlardır kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Dün satış yaptım bugünde onaylandı karşı taraf.

Kendi mesajıma düzeltme vermedi bende alıntı yaptım mecbur.
    Burayı okuduktan sonra kendilerine mesaj attım. forumlarda böyle bir şey var ödeme konusunda sıkıntı vs oluyormuş diye diye. Bana 5 dk cevap geldi ve onay verildikten sonra 4. iş günü paranız hesabınıza yatacaktır diye.

Bekleyeyim göreyim 4 iş günü..

7 ekim sonrası 4.iş gününde yatıyor. Şimdilik bir sıkıntı yok.

• ara ara mesaj atıyorum, konuyu takip ediyorum çünkü ;
    - sanalpazarla alakam yoktur
    - epey alış ve satış yaptım
    - nisan ve mayıs aylarındaki satışlarımın parası epey geç ödendi
    - herkes gibi bizde mağdur olduk
    - bazen olumlu yorumlar yapıyoruz site lehine bazen de yerden yere vuruyoruz
    .
    .
    .
    eğer düşene bir tekme de siz atarsanız düşen kalkamaz ayağa, alacaklı olanlar bu siteyi karaladıkça o paraları alma şansları azalır, çünkü sitenin adı her yerde kötü olarak geçtikçe bu site itibar ve kan kaybeder an gelir hiç toparlanamaz ve batar ve alacaklı arkadaşlarda ortada kalır, konuyu her yerde dillendirmek iyi değil. sitenin bilgisayar-oem parçaları 2. el ilanlarında 1 ay öncesine göre %25 düşüş var ............................ demek istediğimi anlayan anlasın.............. şu an hala işleyen bir sistem var nerdeyse 1 yıldır sorun var ama hala işliyor ki amaçlarının vurgun olmadığı açık yoksa kimselere ödeme yapmadan giderlerdi.
    .
    .
    böyle düşük komisyonlu ve kargo avantajlı başka bir site yok eğer bu site kapanırsa 2.el alım satımlarında çok daha fazla komisyonlar vermek zorundayız ve de kargo ücretleri (sahibinde.com un anlaşması yok kargolarla)..........

ben bir iki ilan açacağım düşük fiyatlı ilanlar olacak

• İnsanın kendi parasını sayısız mesaj ve telefon görüşmesi sonrası bir nevi dilenci pozisyonuna düşerek yalvar yakar alabildiği sözde e-ticaret sitesinin semtinden geçmemek lazım! İadelerdeki sıkıntıları hadi bir nebze anlayabiliriz ama hala kimine güya 4 günde yapılan ödemeler kimine 4-5 aydır ödenmiyorken ve söz verdikleri halde duruma göre komisyonsuz, duruma göre komisyonlu ödeme yapılıyorsa ben almıyım. Alana da mani olmayayım!
  • hala sıkıntı varmı sanalpazar.com'da.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geforcemx

hala sıkıntı varmı sanalpazar.com'da.?

yok kardeşim bir sıkıntı.burada ki kuruntulara çok fazla bakma ben sistemdeyim satış yapıyorum paramı da alıyorum. zaten yeni işlemlerde bir sıkıntı olmadığını site açıklamıştı. işlem onaylandığında 3 gün sonra parayı yatırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kylevlana

quote:

Orijinalden alıntı: geforcemx

hala sıkıntı varmı sanalpazar.com'da.?

yok kardeşim bir sıkıntı.burada ki kuruntulara çok fazla bakma ben sistemdeyim satış yapıyorum paramı da alıyorum. zaten yeni işlemlerde bir sıkıntı olmadığını site açıklamıştı. işlem onaylandığında 3 gün sonra parayı yatırıyorlar.

nail sikinti yok ??? hala parami alamadim temmuzdan beri 185 tl alicagimi odemiyorlar her seferinde bir sacmalik soz konusu mesaj atmaktan yoruldum . Daha dun forumda hesap acip sahte guven kazanma cabalarina kimse aldanmasin alisveris satis yapmayin sizinde caniniz yanmasin arkadaslar. Bugun verirler gel gel olsun diye yarin komple yatirmazlar SAKIN AMA SAKIN UZAK DURUN SANALPAZARDAN

• Bilgi amaçlı
    Kargomu Aras kargo arkadaşıma teslim ediyor ama teslim yerine farkılı isim girdikleri için.
    İşleminiz inceleme altında karşı taraftan sesli onay alınacaktır yazıyordu.
    Arkadaşımı aramışlar teyit etmiş aldığını. :11.30 civarı )
    Ödeme yapılacaktır yazılıyor bakalım. dedikleri gibi 4. iş günü param yatarsa buraya bilgi olarak düşerim.
    İnş alamayan parası kalan herkes en kısa zamanda alır üzücü durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAYAQ -- 1 Aralık 2016; 0:22:23 >
  • @kylevlana
    Nasıl sıkıntı yok lan ückagitci.Adamlar soyguncu resmen.Bunca milleti sömürdüler.Savunmayın şu lanet siteyi.Heh iste adamlar battı gitti.Sitede kapandı.Hadi gecmis olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: irfancaptan

@kylevlana
    Nasıl sıkıntı yok lan ückagitci.Adamlar soyguncu resmen.Bunca milleti sömürdüler.Savunmayın şu lanet siteyi.Heh iste adamlar battı gitti.Sitede kapandı.Hadi gecmis olsun..

Siteye şimdi giriliyor. Artık güvenilir mi oldu?

Hocam ne kadar basit değer yargılarınız var.

• Giriliyorda ne oldu.Ödeme mi yaptılar? Oyalamaya devam.Kim bu siteyi ve uckagitcilari savunursa cok agir cevabini alacak arkadas

• Ben burada "artık ödeme yapıyorlar" tarzında bir yorum gördüğüm için buradan satış yapmıştım eskiden. Ödememi 1 aydan uzun bir süre sonra aldım sırf o yorum yüzünden. Burada ödemeyi hemen yapıyorlar laflarına hiç aldanmayın. Bir kişi alsa yüz kişi alamıyor. VE ARTIK ŞU SİTEYİ KULLANMAYI BIRAKIN KARDEŞİM. Sonra sızlanıp duruyorsunuz, vah tüh diyorsunuz. 40 sayfa yazıya rağmen hala kullanan varsa yazmasın buraya, BEKLESİN.
  • Son 2-3 hafta içinde 5-6 satış yaptım hepside 4 gün içinde ödendi.
  • SANALPAZAR Şubat ayından beri ödeme bekliyorum.Benim paramla telefon dağıtıp hala reklam yapıyorlar siz bittiniz artık.Ben peşinizi bırakmayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.