Şimdi Ara

***Sanalpazar Alacaklılar Kulübü*** (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.230
Cevap
69
Favori
138.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ayın 6 si pek umutlu değilim yatıracaklarından adam gibi iş yapan firma belirttiği tarih gelene kadar ödeme yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkantutuncu -- 6 Aralık 2016; 10:14:59 >
  • Yarın büyük gün. 2 aydır 2.000tl alacağım için yarını bekliyorum, bakalım sonuç ne olacak.
  • Aynı durumdayım 3 ü aya girdik 1850 tl alacağım var. Ulaşmak için her yolu denedim. Yarın da yatmazsa tek bir yol kalıyor geriye...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Sanalpazar kampanyada başlamış açık arttırmayla ürün satmaya.

Site süper işliyor, site normalleşmeye başladı. Mesela ben geçen gün şarj aleti aldım. Sürat kargoya teslim edilmiş ve İstanbul Ümraniyeden gönderilip Manisaya teslim olmasına rağmen Şuan Adana Aktarmada görülüyor.

dalga geçiyorsun ? vebal altında kalırsın bak

senin kadar sanalpazara ılımlı yaklaşan adam görmedim 40 sayfalık konuda

ben anlamadım seni
  • Herkese söyleyip durdukları 7 aralık tarihine geldik.
    Pek umutlu değilim ama umarım herkesin ödemesini yaparlar.
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Yav ne vebal alacam mobilde 120 sayfa olmuş. Zamanında okumayana zorla ben mi okutsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketici Hakem heyetine gidip sonuç alabilen var mı? Mahkemeye başvurmaktan başka çare kalmadı
  • Benim bugün yatması lazım yazdım ama halen cevap yok bakalım eğer yatarsa bilgi veririm. Bu arada işlem tarihi mi 11/08/2016 13:56:11

Bugün yatmazsahttps://www.youtube.com/watch?v=ZyoznQBY96E böyle olacam...

07.10.2016 tarihi üzerine 2 aylık bir süreç yani 60 gün eklenince 07.12.2016 tarihine denk geldiğini bilginize sunarız.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dijitalevren -- 7 Aralık 2016; 12:41:7 >
  • Dijitalevren kullanıcısına yanıt
    Benim ilk işlem tarihim 07/06/2016 yani tam 6 aydır bekliyorum 6.950 tl gönderecekler ama sanmıyorum göndereceklerini...
    büyük ihtimalle yargıya taşımak zorunda kalacağım.
  • Bende bütün duygularını paylaşıyorum irfancantan ben hatta 72 ceddini sülale boyu bütün dişilerini ve bütün uzanan akrabalarını taaaaaaa... halen yatmadığı gibi birde cevap bile vermiyorlar...
  • Bu şerefsizlerden benim de 517 tl alacagım var. 30 hazirandan beri bekliyorum.
  • şimdi ben bunlar yüzünden borç batağına girsem (şükür o durumda değilim) ve bu itler şu an yaptıkları gibi oyalama taktiğiyle paramızı kullanmaya devam etseler..
    çekip hepsini teker teker vursam son kurşunuda kendime sıksam Allahım aklımı koru!!!
  • kylevlana kullanıcısına yanıt
    Allahallah çok bilmiş kardeşim. kuruntuymuş. nasıl bir sorun yok ya benim 30 haziran da onaylanan siparişimin ücretini hala ödemediler. .

• enrgrup kullanıcısına yanıt
    şuan ben o durumdayım
  • Paramı yatırmadılar benim de. Müşteri hizmetleri falan da yok. Mesajlara cevap da vermiyorlar. Memlekete bak, hakkımızı arayacak bir makam da yok. Mahkemeye gitsen bir sürü masrafı var, beklemesi var... Allah belasını versin adilerin.
  • Bugün parasını ya da mesajına cevap alan biri var mı forumda ?

Benim mesajlara da cevap vermeyi kesti adamlar.
  • Sayın bla bla bla,

Tarafınıza 07/10/2016 tarihinde iletmiş olduğumuz süreç doğrultusunda geçmiş dönemlere yönelik bekleyen ürün bedeli transferleriniz bugün itibariyle gerçekleştirilmeye başlanmıştır.
    Mevcut para transferi limitlerimiz doğrultusunda para transferi bekleyen satıcılarımızın bir kısmına ödeme yapılmış, bazı satıcılara kısmi ödemeler çıkılmış, bir kısım işlemlere ise henüz para transferi gerçekleştirilememiştir.
    Önümüzdeki kısa bir süre içerisinde bekleyen tüm para transferleri tamamlanmış olacaktır. Lütfen ürün bedelinin tarafınıza aktarılıp aktarılmadığını banka hesabınızı kontrol ederek teyit ediniz ve ürün bedeli tarafınıza aktarıldığında mesaj yoluyla tarafımıza bilgilendirme sağlayınız.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

17:21:59 saatinde gelen mesaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drnbrk

Sayın bla bla bla,

Tarafınıza 07/10/2016 tarihinde iletmiş olduğumuz süreç doğrultusunda geçmiş dönemlere yönelik bekleyen ürün bedeli transferleriniz bugün itibariyle gerçekleştirilmeye başlanmıştır.
    Mevcut para transferi limitlerimiz doğrultusunda para transferi bekleyen satıcılarımızın bir kısmına ödeme yapılmış, bazı satıcılara kısmi ödemeler çıkılmış, bir kısım işlemlere ise henüz para transferi gerçekleştirilememiştir.
    Önümüzdeki kısa bir süre içerisinde bekleyen tüm para transferleri tamamlanmış olacaktır. Lütfen ürün bedelinin tarafınıza aktarılıp aktarılmadığını banka hesabınızı kontrol ederek teyit ediniz ve ürün bedeli tarafınıza aktarıldığında mesaj yoluyla tarafımıza bilgilendirme sağlayınız.

Saygılarımızla,
    SanalPazar

17:21:59 saatinde gelen mesaj.

Bu tamamını yatırdık dedikleri, kısmi ödeme yaptık dedikleri kişiler kimler acaba ?

Forumda bu kadar madur var, kimin parası yattı diyoruz kimseden ses yok.

• Arkadaşlar aldatıldık, aylardır çoluk çocuğu olanlar evlerine rızk götüremedi bu şeref yoksulları yüzünden. Ödemeyecekseni ödemeyeceğiz diyin millet beklemesin. Allah orada çalışanların da bin belasını versin. Çoluk çocuklarının yüzlerine nasıl bakıyorlar. Biz bugün şu kadar insanı kekledik diye akşamları makara mı yapıyorlar anlamdım. Bu başlığın ilk açıldığı gün bende vardım. Hala varım. Dedik 7 sine kadar bir şey yazmayalım ödeyecekler şeref yoksunları, yine bir şey yok. Kaç paralık Telefonları dağıtıyorlar hala görümüzün içine soka soka sanalpazarda hayat eskisine döndü diye. Bu kadar satıcı salak, gerizekalı ya size inanacak. Hayır ben nasıl bir ülkede yaşadığımızı idrak edemiyorum. Yarın Bir gün gittigidiyor, sahibinden bir anda hesaplarımıza blok koysa bitmişiz biz. Yok mu bakanı çekileni, lanet olsun
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.