Şimdi Ara

Samsung X620'ye Kızılötesi İle JAVA OYUN yükleme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Samsung X620'ye Kızılötesi İle JAVA OYUN yükleme nesıl olur bi türlü yapamadım. Resim, melodi alışverişi yapabiliyorum fakat java oyun atamıyorum. Telefonun java özelliği var. Lütfen yardımcı olun

• helal olsun kimse yardımcı olmuyor !!
  • quote:

Orjinalden alıntı: balistik81

Arkadaşlar Samsung X620'ye Kızılötesi İle JAVA OYUN yükleme nesıl olur bi türlü yapamadım. Resim, melodi alışverişi yapabiliyorum fakat java oyun atamıyorum. Telefonun java özelliği var. Lütfen yardımcı olun

Samsung X620, diger modeller ya da diger markalar dahil, hicbir tele kizilotesi ile oyun yukleyemezsin arkadasim (symbianli teller istisna olabilir).. bu yuzden bosuna ugrasma derim.. ya data kablosu kullanip kabloyla pc suite yardimiyla pc den tele gondereceksin, ya da wap tan indirip yukleyeceksin, baska yolu yok.. wap adresi istersen wap.samsungfunclub.com adresine bakabilirsin.. bir de data kablosu al.. sonra istedigin kadar oyun yukleyebilirsin teline.. kolay gelsin..

• ancak bluetooth la olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTTaLLiCa

ancak bluetooth la olur...

BT yok bu bir. Ikincisi ancak BT ile olur die bişey yok. USB data kablosu lazım..
  • melodi resim alışverişi yapabiliyorum demişsin. bende de x620 var. melodi ve resim alışverişini kızılötesinden nasıl yapabiliyosun? ben yapamadım. belli telefonlardan mı oluyor sadece?
  • arkadaşlar bende bu telefonu almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bir kaç şey var

data kablosu rs-232 tipinde,notebook da kullanacagımdan usb olması lazım
    usb-rs232 dönüştürü alsam sorun yaşarmıyım ?

pc senk.programı kızıl ötesi ile çalışıyormu ? deneme şansınız oldumu acaba,balistik81
  • Arkadaşlar bende Sony Ericsson T610 var ve kızılötesi yardımıyla oyun yükleyebiliyorum ayrıca hiçbir yazılımada gerek olmuyor direk oyunu mause ile sürükleyip kızılötesi aygıt simgesinin üstüne bırakıyorum işlem tamam.
    Demekki olabiliyor
    Peki o zaman yeni çıkan telefonlarda neden olmuyor herhalde telefon şirketleri olmasını istemediğinden olmuyor çünkü T610 3-4 senelik bir telefon ve bu özelliği kullanabiliyorum o zaman bu yeni bir teknolojide değil...
  • aynen ya bende de x620 var resimleri kizilotesiyle transfer edemiyorum.
    Bir yolu varmi bu isin?

quote:

Orjinalden alıntı: CyRuss

melodi resim alışverişi yapabiliyorum demişsin. bende de x620 var. melodi ve resim alışverişini kızılötesinden nasıl yapabiliyosun? ben yapamadım. belli telefonlardan mı oluyor sadece?
  • İstersen SGH-X700 JAVA OYUN YÜKLEMESİ konu başlığı altında anlatılanları dene. Belki olur...
    Buradan ulaşabilirsin:http://forum.donanimhaber.com/m_6568500/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.