Şimdi Ara

Samsung WB250F Dijital Fotoğraf Makinesi 199TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
4.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joeblacker

Dikkat edin sırf ucuz diye almayın yoksa evde öylece durur. Sürekli yanınızda olamayacak makine, mecburen telefonla çekmeye devam edeceksiniz sonra makinenin varlığını bile unutacaksınız. Kendimden biliyorum

HTC XE telefonla kullanabilirmiyim, android 4.0 gibi ,
    BKM indirim nedir bilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fakat Video çekim süresi 20dk ile sınırlandırılmış. Bu sınırı kaldırmanın bir yolu var mıdır?

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Telefonla kullanır mısın bilmem de BKM hesabın varsa kliksa 200 e 40 tl indirim veriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: joeblacker

Telefonla kullanır mısın bilmem de BKM hesabın varsa kliksa 200 e 40 tl indirim veriyo

yokda ücretsiz BKM hesabı alabilirmiyiz ?

• ziraat BKM Express ödeme seçeneği ile yapacakları peşin veya taksitli toplam 100 TL ve üzeri alışverişlerine 20 TL Nakit Para/MaxiPuan kazanacaktır. diyor

• nasıl iyi mi makine 40tl bkm bir de nuvo falan 120 olursa fena durmaz
  • iPhone 6 Plus kamerasi varken alınır mı? Kliksa'dan combolayip alacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

iPhone 6 Plus kamerasi varken alınır mı? Kliksa'dan combolayip alacam.

Merhaba.
    Zoom merakınız yoksa değmez.

• Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Zoom ve fokus ile ilgili problemler var zaten telefonumda. i-Sight değişim programina da dahil telefon ama fırsatım yok değiştirmeye. Bilgisayardan detaylarına bakıp alabilirim. Şarjı çok önemli benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Zoom ve fokus ile ilgili problemler var zaten telefonumda. i-Sight değişim programina da dahil telefon ama fırsatım yok değiştirmeye. Bilgisayardan detaylarına bakıp alabilirim. Şarjı çok önemli benim için.

Merhaba.
    Daha önce kullandığım Samsung kompakt fotoğraf makinelerinin şarjından (Sadece fotoğraf çekimi) hep memnundum.
    Bu modelin de şarj konusunda sıkıntısız olacağını düşünüyorum.

• yabancıların yorumlarında; video çekerken zoom yaptığınızda çıkan sesin videoda duyulduğu söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

yabancıların yorumlarında; video çekerken zoom yaptığınızda çıkan sesin videoda duyulduğu söyleniyor.

optik zoom mekanik motorla çıkıyor , mikrofonu makinadan bağımsız bağlamak mümkün olsa ses gelmez, mikrofon girişi varmıdır ?

30 metreden kaç metreye yaklaştırır kullanan varmı ?
    Samsung K Zoom optik 10x telefonun 2 katı yaklaştırırmı ?

• alacaklar acele etsin kliksa da Kalan Stok Adedi : 17

başta mantıksız gelmişti ama optik zoom olayı aklımı çeldi aldım bi tane, dürbün niyetine bile kullanılır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joeblacker -- 28 Ağustos 2015; 23:20:37 >
  • Optik zoom testi
  • Arkadaşlar resim boya ile olur.

Fotoğraf farklıdır.

Birde rakam 1000 tl olmaz 0 dan 9 a kadar olur.

• Bence bu fiyata bedava birde combo olayı ile tadından yenmez.Öncelikle cihazın dış görünümü çok hoş, 18 x optik zoom ve wifi var Samsung marka olmasınıda bir artı olarak görüyorum
  • bende dayanamayıp aldım bkm nuvoyla 120 civarı falan oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: torna&do

Optik zoom testi

Hem hayvan gibi zoomluyor hem netliği bozmuyor hemde o ortamdaki ışığı iyi ayarlıyor

• Kampanyadan yararlanabilmek için ödeme sayfasındaki "Hediye ve promosyon kodu kullanmak istiyorum" alanını seçilerek Hediye Çeki Kodu alanına KLIKSABKM40 yazılmalıdır. Odeme tipi olarak BKMExpress secilmelidir.İndirim otomatik olarak sipariş tutarından düşülecektir.
    Kampanyadan ilk 2.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

Herkes bkmexpress indirimini sormuş. Cevap vereyim.

• Bende alacaktim ama aldiktan sonra sadece bir kac resim cektikten sonra kaldirip bir kenara koyacagim dusuncesi aklimdan cikmiyor :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.