Şimdi Ara

Samsung WB250F Dijital Fotoğraf Makinesi 199TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
3
Favori
4.272
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearfactory

Bende alacaktim ama aldiktan sonra sadece bir kac resim cektikten sonra kaldirip bir kenara koyacagim dusuncesi aklimdan cikmiyor :(

Bende aldım senin gibi.. Dediğin gibi kısa bir süre sonra kenara attım. Zaten özelliklerine aldandım ama foto kalitesi kötü.. Wifi olayı kullanışsız. Kablo daha pratik düşün yani. Bence şişirme bir model.
    Edit: bendeki model WB150F bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STiLBe -- 29 Ağustos 2015; 10:55:58 >
  • STiLBe kullanıcısına yanıt
    Keşke önce yazsaydın da alacaklara fikir olsaydı. O kadar kötü mü ya? Zoom falan da mı kötü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat 229 olmuş kliksa da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahir26 -- 29 Ağustos 2015; 11:39:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joeblacker

Keşke önce yazsaydın da alacaklara fikir olsaydı. O kadar kötü mü ya? Zoom falan da mı kötü?

Şansa yeni gördüm konuyu. Ama dediğim gibi model farklı belki lensi falan iyidir diycem ama şöyle söyleyim ; beni birazda cezbeden tam manuel ayar yapmaya izin vermesiydi. Fotoğrafçılığa heves etmiştim ama olmadı. İnternetten kullanıcıların çektiği resimlere bakmak lazım.
    Edit: sonuçta fotoğraf çekmek sanat işi. Biraz yetenek ve bilgi olması lazım. mekana ışığa göre ayarlayınca elbette güzel resimler yakalanabilir belkide bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STiLBe -- 29 Ağustos 2015; 12:20:39 >
  • STiLBe kullanıcısına yanıt
    150f yle sensörleri farklı bir de full hd değil
  • 229 olmuş fiyat klasik kliksa, başlık düzelsin lütfen.

• Edit Fiyat 229 TL
  • bir kaç gün önce 199 tl ye gördüm bir sitede ama nerde, sanırım o gün içindi o fiyat

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STiLBe

quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

Bende alacaktim ama aldiktan sonra sadece bir kac resim cektikten sonra kaldirip bir kenara koyacagim dusuncesi aklimdan cikmiyor :(

Bende aldım senin gibi.. Dediğin gibi kısa bir süre sonra kenara attım. Zaten özelliklerine aldandım ama foto kalitesi kötü.. Wifi olayı kullanışsız. Kablo daha pratik düşün yani. Bence şişirme bir model.
    Edit: bendeki model WB150F bu arada..

Seninki ile bu alet arasında sadece çözünürlük değil sensör farkı da var bir CDD diğeri arka aydınlatmalı CMOS.
    Çok süper bir alet değil ama bence fiyatı ile böyle compact bir foto makinesi isteyen arayan için ilaç.
    Edit: Cep telefonu ile çekeceğiniz fotolardan çok daha iyi sonuç alırsınız bu makine ile... Herşey çözünürlük değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afterdarq -- 30 Ağustos 2015; 13:53:58 >

• 229 tl ye hala sıcak mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggde sanırım baska yerde yoktu 199 olarak kliksa stok tüketip 229 yaptı gerçi nuvo+ bkm ile alacaklar için hala iyi fiyat
  • bu ups ne biçim birşey , dün kargoya vermiş kliksa teslim tarihi 2 eylül diye mail atmış ups delirmiş bu adamlar , sanki dağ başındayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engg

bu ups ne biçim birşey , dün kargoya vermiş kliksa teslim tarihi 2 eylül diye mail atmış ups delirmiş bu adamlar , sanki dağ başındayız.

kargoya verilmesi yola çıktığı anlamına gelmiyor, kargo firmasına teslim edilmiştir anca. hafta sonu sıkıntılı oluyor........... cuma günü yada cmt gündüzden alışveriş
    yapmak riskli cmt kargoya verilse bile yola çıkmadı mı ilk hareket pzt başlıyor..... teslimi çarşambayı buluyor gibi bir şey .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 31 Ağustos 2015; 4:41:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engg

bu ups ne biçim birşey , dün kargoya vermiş kliksa teslim tarihi 2 eylül diye mail atmış ups delirmiş bu adamlar , sanki dağ başındayız.

evet tekrar buldum, zaten anasayfada haberi-flash ı var .......... 199 tl fiyatı var .
    .
    link -----> (gg anasayfası)
    http://www.gittigidiyor.com/
    .
    link -----> (satıcıya-ürüne çıkar)
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/samsung-wb250f-dijital-fotograf-makinesi-184719547?sciid=1001_b_%c3%87ekin,+Payla%c5%9f%c4%b1n,+D%c3%bczenleyin_4
    .
    .
    .
    bu da foto-capture ----->

Samsung WB250F Dijital Fotoğraf Makinesi 199TL

• fiyatı kliksada yide 199 a inmiş almak isteyen varsa kaçırmasın
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hocam o sınır muhtemel kameranin sağlığı açısından sınırlandırılmış sanırsam , fotoğraf makinelerinin çoğunda (prof ve yari prof) bu sorun var zaten makinenin aşırı ısınmasindan dolayi böyle bir kısıtlama var tavsiyem oynanmamasi yönünde ama yinede sizin karariniz.
  • Kliksa'da bkm expresss kampanyası devam ediyor. Gittigidiyor'da fiyat 199 TL saygılar .

Bu arada kamerayı alan varsa görsel paylaşabilir mi?
  • arkadaşlar makina yine 199 tl olmuş ihtiyacı olan varsa alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

arkadaşlar makina yine 199 tl olmuş ihtiyacı olan varsa alsın.

Aynen kliksa'da fiyatı 199 TL yapmış. BKM devam ediyor

http://www.kliksa.com/urun/samsung-ec-wb250fbpwtr-dijital-fotograf-makinesi-beyaz/902573481
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.