Şimdi Ara

Samsung’un Yeni Android'i: Galaxy Ace (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
11.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında imrendiğim telefon Android 2.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepunisher38

Su an elimde olan ve uc yildir kulandigim telefon.Dua edin bana da Allah para verir insAllah da degistiririm su telefonu artik.

Telefonu degistirebildiniz mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 23 Aralık 2016; 10:42:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungun en kötü ama en sağlam telefonudur. 2011'in sonlarında almıştım yanılmıyorsam anneme verdim hala kullanıyor tıkır tıkır. Bir kez garantiye vermiştim 3 batarya harcadı ama başka sorun çıkarmadı. ondan sonra S3 Mini ordan da J5'e geçtim hayırlısıyla sırada A5 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 24 Aralık 2016; 13:31:52 >
  • i serisi daha beterdi...
  • Bunun gio versiyonu vardı bende, facebook ve whatsapı aynı anda kuramıyordunuz telefonun 160mb hafızası yetmiyordu
  • S serileri kaca kadar devam.eder

• Lan korkuttunuz Uplamayın şu konuyu

• Ne günlerdi be

• Iphone kullananlar android deneyiminin hala bundaki gibi olduğunu sanabiliyor. O yıllarda Android gerçekten kötüydü

• quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

S serileri kaca kadar devam.eder

15

• Nostalji, galaxy youngla birlikte rezalet telefonlardi.

O zaman 800 tlye satilmasina ragmen flash destegi yoktu.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Dua ettin karşılığını mı öğrencen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yağsız Makarna

Iphone kullananlar android deneyiminin hala bundaki gibi olduğunu sanabiliyor. O yıllarda Android gerçekten kötüydü

O zamanlar efsaneydi bu telefon. Android nedir bu telefonla öğrendi çoğu kişi. Bizim arkadaşlardan sadece birinde vardı. Hava atardı sürekli çıkartıp. Bende o zamanlar kapaklı samsunglardan vardı. vay be hayaller 3gs, galaxy s. Gerçekler Galaxy Aceydi. Talking tom furit ninja herif sürekli önümüzde karpuz kavun keserdi, kediyi tokatlardı. 800mhz cpu 512mb ram öldürücü ikilisi touchwiz denilen ağır ui.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 25 Ocak 2017; 21:29:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

quote:

Orijinalden alıntı: Yağsız Makarna

Iphone kullananlar android deneyiminin hala bundaki gibi olduğunu sanabiliyor. O yıllarda Android gerçekten kötüydü

O zamanlar efsaneydi bu telefon. Android nedir bu telefonla öğrendi çoğu kişi. Bizim arkadaşlardan sadece birinde vardı. Hava atardı sürekli çıkartıp. Bende o zamanlar kapaklı samsunglardan vardı. vay be hayaller 3gs, galaxy s. Gerçekler Galaxy Aceydi. Talking tom furit ninja herif sürekli önümüzde karpuz kavun keserdi, kediyi tokatlardı. 800mhz cpu 512mb ram öldürücü ikilisi touchwiz denilen ağır ui.

Telefonlar gerçekten o zamandan bu zamana çok güçlendi. Şimdi 1.2ghz 4 çekirdek telefonlara burun kıvırıyoruz. Oysa o da aynı işi yapıyor sadece biraz daha yavaş

• Yeni ace çıktı sandım beklenmedik bir durum olmazdı aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ ciddi ciddi Samsung'dan telefon alan var ya.

Yav bu firmadan beyaz eşya, TV, hard disk falan alsanız hadi neyse de akıllı telefon alınır mı ya lsşdjdldlşklsj

• İs yerindeki bir abi almisti ,taa ozamanlar hey gidi gunler hey.

Ozelliklerine baktimda telefondaki her sey ciddi gelisim gostermis lakin 2011 de 1350 mah pil kullanilirken suandada 3000 likler kullaniliyor.

Su pil teknolojisi yerinde saymis gibi birsey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YveJhin -- 7 Mart 2017; 17:4:0 >
  • Üniversite 1. sınıfta kullanmıştım. O zamanlar havalıydı tabi
  • Ram'i (286 mb) iç hafızasından (180 küsür mb) fazla olan tek telefondu herhalde. Aldığımda çok sevinmiştim, 2 gün sonra sövmeye başlamıştım. Rezalet bir telefondu, hafızamdan silmek istiyorum.
  • Vallahi bende bir tek Whatsapp ile Opera yüklü. Hafıza sorunu falan yok. Hâlâ kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.