Şimdi Ara

SAMSUNG'UN YAZILIM KALİTESİ GERÇEKTEN ÇOK İYİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zayomi neyine güveniyorsa 35 bin liralik cihaz çıkarmış

Yav olm yazilim kaliteniz 8 sene önceki htc lg sonynin yaninda solda 0 kalir aylik 250 dolara hintli muhendis tutup yazilim yazdiriyorsunuz utanmadan bu paralari istiyorsunuz

19 bin liraya iphone 12 alamiyorsaniz samsung alin gecin cinli markalar çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS eskiye göre kaliteyi düşürdü android ise eskiye göre kaliteyi arttirdi oyuzden aradaki fark çok azaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt
    İosde inavasyon bitti ya

Ulan her sene ayni sey her sene ayni sey taaaa iphone 5sten beri ya

Yeni ios surumleri sirf eski iphoneler yavaslasin ve uygulamalarla uyumsuz kalsin diye cikariliyor

Suan iphone 6 6+ gibi gayet duzgun cihazlarda bir cok uygulama kurulamiyor bile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi'nin envai çeşit tüm cihazlarını kullandım. Realme, Oppo, Nokia, Huawei, Oneplus, TLC, Vivo cihazlarını da test etme şansı buldum. Sıralama yapacak olursam 1. Samsung, 2. Huawei ve 3. sıra Nokia olurdu. Google Phones'leri bu sıralamadan ayrı tutuyorum tabiki. Ben Samsung'un ki kadar bana zevk veren bir arayüz daha kullandığımı hatırlamıyorum. Tek eksikleri keşke şu pil mevzusunu ezelden beri tam anlamıyla bir kaç cihaz hariç çözemediler bunu halletseler harika olacak.

• Eskiye göre çok çok iyi gelişmeler var Samsung tarafında OneUI ipini kopardı gidiyor bana göre Android tarafında rakibi yok. Huawei'de bana göre ikinci sırada. Xiaomi kullanıyorum şuan ama Mate 20 Lite ile geçe çektiğim gökyüzü fotoğraflarının Note 8 Pro ile yanından bile geçemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3nuqi -- 2 Eylül 2022; 15:26:23 >
  • aynen apple da eski hava sezmiyorum.

para cebime girse apple alma düşleyen ben artık samsung almak istiyorum.(google pixel türkiye ye gelse ilk tercihim o)

• 2 sene s10 lite dan sonra iphone 11 pro ya gectim 4 ay önce. stabillik acisindan ucurum fark yok. samsungun yazılımını ben de başarılı ve düzgün buluyorum. 2 yil boyunca birkez yeniden baslatma geregi duymadim. kasma, takilma olmadi. seri kullanimda navigasyon hareketlerine iphone daha hizli yanit veriyor ve animasyon efektleri biraz daha akıcı ios da. tek kayda deger fark bu. 3. parti uygulamalarin stabilizasyonunda da samsung gayet iyi. kullanışlılık ve pratiklik saglayan ozelliklerde samsungu daha iyi buluyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yakogg Y kullanıcısına yanıt
    Hangi navigasyon uygulamasında oluyor bu

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    arayüz kaydirma hareketleri soldan geri gelme, asagidan son uygulamalari acma, alttan kaydirip önceki uygulamaya geri geçme gibi hareketler ios da daha stabil ve hızlı. istedigin kadar hizli yap teklemiyor. android bu konuda zayif seri kullanima yetisemiyor.

• yakogg Y kullanıcısına yanıt
    Ha anladim

S10 lite biraz eski ama ben mesela s21 fe kullaniyorum 120hz ekran var iphonedaki gibi alttan cekerek kullaniyorum navigasyon tuşları ile değil

Mesela bundan once poco x3 pro vardi o cihazda kesinlikle yasyavasti bu ozellik bu yuzden navigasyon tusu kullanmak zorundaydim

Suan bence iphone 13 ve 14 pro serisi hariç iphone almanin mantigi kalmadi cunku kalan serilerde 120hz yok igrenc bende ipad var 60hz telefondan ona gecince resmen kastigini hissediyorum

güncel samsung modellerinde de denedim bu bahsettiğim durumu s21 serisi gibi onlarda da durum ayni. s10 lite 2020 model eski sayilmaz snapdragon 855 islemcisi var.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Eşimin telefonu 2 yıldır Galaxy M51, geçen akşam salonun loş ışığında köpeğimizin fotoğraflarını çekmiş çok başarılı buldum. Şirket telefonum Redmi Note 9S, kamerayı açarken bile kasıyor, sürekli donma ve çökmeler oluyor. Kendi cihazım iPhone SE 3.nesil, yani tüm tarafları şuan kıyaslama şansım var. Samsung kesinlikle android de son 2 senedir falan alınacak tek marka her yönü ile.

• ios un stabilliğinin tadını almamış arkadaşlar burada birbirlerini kandırıyorlar :D iphone 6s plus tan npte 20 ultraya geçiş yaptım hayatımın en büyük hatasını yaptım ilk fırsatta apple ekosistemine geri dönüş yapıcam.Siz de birbirinizi çok kandırmayın.

• ToYBaRS kullanıcısına yanıt

Bende ipad de var o stabilitenin bedelini dışarıya tamamen kapalı bir sistem olarak fazlasıyla ödetiyor

• Aylardır çözemedim bişi var. Note 9 kullanıyorum. Eşimde samsung kullanıyor ondada aynı sorun var.

Mesela masada telefonunuz duruyor ve sesini artırmak yada azaltmak istiyorsunuz. İki seçeneğiniz var ya telefonu elinize alıp kenarlarındaki tuşlara basmanız lazım.

Elinizin dolu olmadını pis olmadını müsait oldunu varsayıyorum;

Yada telefonu ele almadan ekrana girip ordan ayarlara ordan ses ayarlarına ordanda ses azaltma artırma ayarlarına girmeniz lazım.

Ben bunun dışında bi yol bilmiyorum. Bu 2022 yılında çok öküzce bi durum. Samsung ekranda yukardan aşağı çekilen uyarı panelinde her boku koymuş ekran parlaklık ayarınıda koymuş ama arabaya 4 tekeri koymayı unutan araba markası gibi ses ayarını koymamış. Ben mi bulamadım ayarı yoksa gerçekten bu kadar gerizekalıca mı ses azaltmak yada artırmak.

• jubeii kullanıcısına yanıt

poco x3 proda vardı o dediğin samsungta ben de göremedim

• Belki inanmazsınız ama Lg nin ki bi tık daha iyiydi. Tr.den ayrıldığı için çok üzgünüm.

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Yemin ederim haklisin

Lg g2 ve devam modellerdeki özellikler uygulamalar hicbir cihazda yok omg

Lg g2ye romla 4k cekim yetenegi geliyordu muhteşem bir dosya kilitleme sistemi vardi harika bir ekrani bolme ozelligi vardı

Lg yazilimi müthişti

Ben de Lg v30 plus vardi. Boş ana ekranı otomatik siliyordu mesela. Servise vermek durumunda kaldım. Şimdi S A53 var. Yeni yüklenen uygulama için ekranda yer olmasına rağmen yeni bir ekran açıp uygulamayı oraya atıyor ugrastiriyor fazladan. Ayarı var mı bilmiyorum kurcaladim bulamadım.

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Moruk ben htc xiaomi Samsung lg alayini kullandim sony nokia falan onlari da baya kurcaladim

Yok harbiden lg gibisi yok yazik oldu firmaya

Donanim konusunda cok geri kaldilar ama yazilimi hep cok iyiydi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.