Şimdi Ara

Samsung UE-40J6270 LED Deneyimleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bende fiyatından dolayı almayı düşünüyorum.nasıl bişey acaba ?
  • Konuyu açtığım tarihte samsung mağzasından 1600 tl ye aldım televizyonu.+250tl ile +4 yıl garanti uzattım.

İlk smart tv deneyimini bu cihazla yaşadım.Gerçekten mükemmel.
    Görüntü ve sese diyecek birşey yok.İnternet üzerinden film izleme sitelerinin bi tanesinde bile sorun yaşamadan video açabiliyorum.
    Kamera ile kontrol özelliği mevcut ama samsungun kamerasına ihtiyaç var 100$
    Screen mirroring all share cast mükemmel çalışıyor.

Yavaş yavaş keşfediyorum.40" de tavsiye ederim.Düşünenler için 48" modelide var.

Özellikler:

http://www.epey.com/televizyon/samsung-40j6270.html

• SaMoVe kullanıcısına yanıt
    yorum için teşekkür ederim.herhangi bir sıkıntısı yoksa alayım diyorum.aslında 42 inç olsa benim için daha iyi olur.evin salonuna koyacağım.salon biraz büyük tv'ye uzak kalıyoruz.
  • Herşeyi olup 3d olmayan ve boyut olarakta max en 95 cm olduğu için bu model çıktı karşıma.Uygun fiyatlı kaliteli ve tüm ihtiyaçlarıma cevap veriyor.
    Karşılaştırma siteleri listelerinden bol bol ihtiyaçlarınıza göre liste yapmanızı tavsiye ederim.

Media markta demo (duvara monteli yukarda) teknosada standta duran teşir ürün satmaya çalıştı.Uygun fiyatlı almaya kalkarken bu tür durumlarlada karşılaşabiliyorsunuz.40" fazla revaçta değil piyasada.
    Alırken iyi araştırıp gözünüzle gördüğünüz güvendiğiniz bir yerden alın.
  • Televizyonu 10 gündür kullanmaktayım 1300 tl gibi bir fiyata aldım n11 den smart deneyimini şimdilik kullanma fırsatım olmadı internet olmadığından dolayı ama genel olarak görüntü ses kalitesi süper kanal geçişleri 1-2 saniye arası sürmekte flash bellek okumada hiç bir sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Konuyu açtığım tarihte samsung mağzasından 1600 tl ye aldım televizyonu.+250tl ile +4 yıl garanti uzattım.

İlk smart tv deneyimini bu cihazla yaşadım.Gerçekten mükemmel.
    Görüntü ve sese diyecek birşey yok.İnternet üzerinden film izleme sitelerinin bi tanesinde bile sorun yaşamadan video açabiliyorum.
    Kamera ile kontrol özelliği mevcut ama samsungun kamerasına ihtiyaç var 100$
    Screen mirroring all share cast mükemmel çalışıyor.

Yavaş yavaş keşfediyorum.40" de tavsiye ederim.Düşünenler için 48" modelide var.

Özellikler:

http://www.epey.com/televizyon/samsung-40j6270.html

internet olmadan bluetooth ile görüntü aktarma yapma imkanımız varmı

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Bluetooth özelliği mevcut fakat telefondan hiç denemedim nasıl çalıştığı konusunda da fikrim yok açıkçası.Zira şuanda android telefon kulanmadığım için deneme fırsatımda yok malesef.
    Ama artık internetten filmleri pc den değil tv den izliyorum kesinlikle doğru tercih hiç hayal kırıklığına uğratmadı cihaz.

Belki en en negatif yönü sanal klavye x y ekseninde mouse hareket ediyor.Curve modellerde mouse padli kumandalar var tuşsuz.Ya da bluetoothlu mouse takviye edilebilir çok canınızı sıkarsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.