Şimdi Ara

Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.416
Cevap
23
Favori
261.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir de bu linkleri buldum....

http://sourceforge.net/apps/phpbb/samygo/viewtopic.php?f=5&t=403

NetSurf Web browser for SamyGO TV - THIRD RELEASE

*******************************************************************************

http://sourceforge.net/apps/mediawiki/samygo/index.php?title=NetSurf_Web_Browser

NetSurf Web Browser

*******************************************************************************

• Browser'ı JavaScript, plug-in ve Flash desteklemiyormuş. İnsanın sorası geliyor ne destekliyor diye.

Ama güzel adımlar bunlar. Umarım gerisi gelir.

Şunu da ekleyeyim:

"WARNING: DO NOT UPDATE THE SAMSUNG LATEST FIRMWARE UPGRADES or YOU CAN NOT USE OUR HACKS AND CAN NOT REVERT FIRMWARE BACK EASILY!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 23 Kasım 2010; 17:24:07 >
  • iyi günler..

akşam evde samsung 32C650 tv + usb (yüklü dosyalar) ve usb mouse klavye ile deneme yaptım...
    ancak , content library flas kısmına giremedim,samsun sitesinde ise kırmızı tuş ile olur diyor ancak olmadı, buda bu işlemlerin A ve B serilerinde olduğu yazıyor.

widget konusuda ayrı dert.
    develop kullanıcısı ortak olunca farklı ip lerde yükleme yaptığında daha önce yüklenenler siliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atak34 -- 24 Kasım 2010; 9:12:43 >
  • http://www.samsung.com/us/consumer/learningresources/medi2.0/library_introduction.html

http://www.samsung.com/us/consumer/learningresources/medi2.0/library_download.html
    please select the year of purchase of your TV along with youpleasr TV's model name before downloading any content.
    It is required to download the version of the content corresponding to your TV model in order for the content to work properly on your TV.
    - 2008 models include an A650 before the series name. [i.e. LE46A750]
    - 2009 models include a B650 before the series name.

2010 models yani C650 serilerinde "content library flash" desteği yok.

bari buna çözüm getirseler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atak34 -- 24 Kasım 2010; 9:13:41 >

• paylaşım için teşekkürler vaktim oldukça faydam olabilir. daha sonra incelemek üzere yazıyorum.
  • üstadlar calısmalar ne alemde..? Yeni widgetlerin müjdelerini ne zaman alabileceğiz.. Mesela bir online radio widgeti yada şu samsungun amerika icin özel olarak sunduğu orjinal widgetlerin bize uyarlanması, hicte fena olmazdı sanki :) Ben bu baslıktan edindiğim bilgiler ile youtube widget ini ve son depremleri sorunsuzca kurdum.. Emeği gecen herkeze tesekkurler
  • ARKADAŞLAR YOUTUBEYİ KURMAK İSTEDİĞİMDE BENDE GİZLİ MENÜ GELMİYOR:ACABA KURULUMU RESİMLERLE AÇIKLAMANIZ MÜMKÜN MÜ???
  • NetSurf Web browser for SamyGO TV - THIRD RELEASE

Arakaşlar web brosürden bahsediliyor fakat kurulumu tam olarak açıklanmamış.Ayrıca c650 için kuran var mı? Site game menüsünden kurun diyor fakat game menüsü ancak oyun konsulu takılınca açılıyor.,Kurulumla ilgili yardımlarınızı bekliyoruz.

WEB BROWSER DOWLOAND LİNKİ

http://rrobek.de/download/NetSurf.tgz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Browser'ı JavaScript, plug-in ve Flash desteklemiyormuş. İnsanın sorası geliyor ne destekliyor diye.

Ama güzel adımlar bunlar. Umarım gerisi gelir.

Şunu da ekleyeyim:

"WARNING: DO NOT UPDATE THE SAMSUNG LATEST FIRMWARE UPGRADES or YOU CAN NOT USE OUR HACKS AND CAN NOT REVERT FIRMWARE BACK EASILY!"

şimdi 3003 sürümü varsa acaba youtube çalışmaz mı, 3003 de yükleyen var mı bu şekilde? ona göre gireyim bir riske ben de

• Yeni widgetler için çalışan yok sanırım ben hala emekleme aşamasındayım radyo widgeti için boş vakit gözlüyorum :)

@franticis her versiyonda çalışıyor sorun yok yükleyebilirsiniz orda belirtilen olay firmware hack için uyarı (web browser firmware hack ile yükleniyor youtube gibi uygulamaların firmware hack ile alakası yok)
    @tevfik erkan tv modeliniz alt modellerden biriyse develop menüsü çıkmıyor olabilir adımları harfiyen denemeniz lazım gayet basit fotoyla göstermelik bir olayı yok yani sadece develop adında kullanıcı oluşturcaksınız ve şifresi 4 tane sıfır olacak ve bu kullanıcıyla oturum açacaksınızbuna rağmen çıkmıyorsa tv kaynaklı bir sorundur desteklemiyor olabilir.
  • oLgan ARKADAŞIM,tv KAYNAKLI BİR SORUN DEĞİL GİBİ. YORUMUN İÇİN YİNEDE SAOL.

KULLANDIĞIM TV SAMSUNG 40C650. 30 EYÜLDE ALDIM.AA PANEL BİR TV.YAZILIM GÜNCELLEMESİDE YAPTIM.3003 KURDUM.

İNTERNET BAĞLANTIMI LAN İLE YAPTIM.DAİLYMOTİON VB. UYGULAMALARA GİRDİM.FAKAT FACEBBOOK YADA TWİTTTER GİREMEDİM.ANLAMADIM SORUN NEDİR?

bu UYGULAMALARA GİREN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

BİLMİYORUM SİZİN SMÖYLEDİĞİNİZ ADIMLARI DEFALARCA YAPTIM FAKAT ÖYLE BİR MENÜ GELMEDİ.

ACABA BAHSETTİĞİNİZ IP NUMARASINI İNTERNET BAĞLANTI AYARLARINDAKİ SAYFAYA MI GİRİYORUZ.dns AYARININ OLDUĞU YERDEKİ IPLER OLABİLİR Mİ?
  • 3003 ten sonra youtube yükledim çalışıyor. yalnız ben Olgan arkadaşımızın verdiği ortak kullanıcı adına bağlanarak yükledim başka müdahalede bulunmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevfik erkan

oLgan ARKADAŞIM,tv KAYNAKLI BİR SORUN DEĞİL GİBİ. YORUMUN İÇİN YİNEDE SAOL.

KULLANDIĞIM TV SAMSUNG 40C650. 30 EYÜLDE ALDIM.AA PANEL BİR TV.YAZILIM GÜNCELLEMESİDE YAPTIM.3003 KURDUM.

İNTERNET BAĞLANTIMI LAN İLE YAPTIM.DAİLYMOTİON VB. UYGULAMALARA GİRDİM.FAKAT FACEBBOOK YADA TWİTTTER GİREMEDİM.ANLAMADIM SORUN NEDİR?

bu UYGULAMALARA GİREN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ?

BİLMİYORUM SİZİN SMÖYLEDİĞİNİZ ADIMLARI DEFALARCA YAPTIM FAKAT ÖYLE BİR MENÜ GELMEDİ.

ACABA BAHSETTİĞİNİZ IP NUMARASINI İNTERNET BAĞLANTI AYARLARINDAKİ SAYFAYA MI GİRİYORUZ.dns AYARININ OLDUĞU YERDEKİ IPLER OLABİLİR Mİ?

selam

facebook ve twitter için yeni kullanıcı adı ve password ile tv de bölüm açman lazım aynı develop kullanıcısı gibi.. sonra yeni açtığın kullanıcı adı ile tekrar oturum açmalısınız. sonra facebook ve twitter menüsü gelecek.. ve facebook veya twitter için kullanıcı adı ve password girip ayarlayın...

• OLGAN YAPTIĞIM İŞLEMRİN RESMİNİ ÇEKTİM BİR BAKARMISIN NEREDE YANLIŞ YAPIYOM.TEŞEKKÜRLER.

Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası

• DEVAMI

• DEVAMI SORUN NEDİR NEDEN BAHSETTİĞİNİZ GİZLİ MENÜ GELMİYOR???

•  Samsung TV widget çalışmaları / Youtube widget kurulumu ve daha fazlası

burada kırmızı tuşa basın developla oturum açın

buraya girin özelliklerin altına yeni seçenek gelmesi lazım oradan ipyi yazıp uygulamayı indirceksiniz.

• OGAN ÜSTAD ÇOK MERSİ 1 DAKİKADA KURDUM ÇOK SAOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL......

• @tevfik erkan

Hocam cok sevindim kurduguna, da keske en son ki resmi koymasaydin :-) Bi Real taraftari olarak hatirlamak bile istemiyorum :-)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.