Şimdi Ara

SAMSUNG'tan YENİ MODEL - - > X610 VE X120...!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAMSUNG'tan YENİ MODEL  - - >  X610 VE  X120...!!!

SAMSUNG'tan YENİ MODEL  - - >  X610 VE  X120...!!!

SGH-X610 (çok ince!!)
    Dual-band (900/1800MHz)
    VGA kamera (640 x 480) Flash'lı
    MMS
    JAVA
    WAP 2.0
    64 kanal Polyphonic zil sesleri
    65,536 renk TFT LCD ekran (128 x 128)
    boyutlar: 111 x 46 x 11.8 mm

65,536 Colour OLED ekran (128 x 128)
    105 x 45 x 15 mm....

• samsung aşmış artık kendini felan yhaaa
  • Samsun bu incelik olayını bazı modelleriyle kendinde özleştirmek istiyor galiba ne diyeyim fena bir streteji deil doğrusu her zaman en ler ilgi çeker... en ince de kulağa hoş geliyor doğrusu.
    Samsung gene bazi hatlarda belirgin tasarim farkları yaratmış X610 la ve de X120 ile de sıradanlığı farklı kılmış.
    ikisi de resimlerde büyük gözükmelerine rağmen boyut olarak makuller. Sanırım resimlerdeki eller bir uzak doğuluya ait sanki telefonlar çok büyükmüş gibi duruyor. :)
    Aslında en çok neye kafayı takıyorum biliyormusunuz telefonlarda bu şarj durumunu gösteren göstergeler çok basit yapılıyor.
    nebileyim her türlü teknoloji telefonlara adapte edilir oldu e be kardeşim mevcut enerji stoğumuzu ayruntılı bir grafikle göstersene yada ayrı bir bölüm yarat burdan kalan şarjımızla telefon ne kadar bekleme modunda kalır, sürekli konuşursak ne kadar idare eder, telefondaki çeşitli uygulamalar bizden ne kadar enerji götürür gibi. İşte bunu da yapsalar telefonlarda bir eksik kalmayacak bu şarj durumunun ayrıntılı gösterimi hepimize yarıyacaktır. Aramızda yola çıkanlar var ne bilem bu işe yarar bir özellik olurdu doğrusu
    Otomobillerde nasıl yol bilgisayarı var; ne kadar benzin harcadık ne kadar yol aldık kalan yakıtla ne kadar gideriz gibi, sanki bunu telefonlara yapamayacaklar
    "Yahu nerden geldim ben bu konuya"
    :)

• tam özellikleri nedir acaba?bt falan varmı?önemli bi eksiği yoksa 2 side güzel ama x120 çok ergonomik gözüküyor ve şişkoda değil.
  • c100 ve x100'den sonra umarım bağlantı problemlerini aşmışlardır.Yanlız şu OLED ekran olayını anlamadım
  • oled lcd den sonra çıkan daha yüksek kontrast ve renk kalitesi sunan bir ekran teknolojisi. bkz. anasayfadaki seiko 40 inç oled ekran haberi...
  • ince olan guzel olmusa. ilk bakista biraz sonericsson modelini animsatiyor. amka111mm cok uzun. biraz da ince oluncek sanki coook uzun mus gibi bir gorunum yapabilir. oled ekran benim bildigim sividan yapilan az enerji harcayan, ekonomik, omru uzun ekran.
  • +6 zaga puanı :))
  • valla ne diyim kiyak makine (Y)
  • çok estetik telefonlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.