Şimdi Ara

Samsung smart tv ye Bluetooth kulaklık bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
6
Favori
87.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Televizyon kapalıyken sırasıyla Info-Menu-Mute ve Power tuşlarına basın. Bu tuş kombinasyonundan sonra Service menüsü karşınıza çıkacak. Bazı modellerde Mute-1-2-Power tuşlarına

1 info
    2 menü
    3 mute
    4 power

Engineer option

Bt of
    Bt on yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aayygguull -- 23 Kasım 2015; 8:33:42 >

• aayygguull kullanıcısına yanıt
    hay allah razı olsuuun
    yıllardır bunu yapmaya çalışıyorum.....
    bir türlü bulamamıştım....
    5 dakikada hallettim sayende...
    valla süpersin.....
    motorola S9 kulaklık ile tv seyretmek ayrı bir keyifmiş......
  • Bende UE40ES7000 model Samsung tv var. Bt on yaptığım halde menü de bt seçeneği çıkmadı. Başka bir yolu varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut03 B kullanıcısına yanıt
    Bluetooth 4.0 stereo müzik verici ses adaptörü almalısın
    Multi-point Bluetooth 4.0 Stereo Music Transmitter
  • ustad merhaba 55hu7500 var bende
    sony sbh54 aldım dunya paraya ama tanıtamadım
    acaba kulaklık uyumsuzlugu mu var
    youtube da adamın bırı mdr-1abt bagladı ve televızyon gordu ama modelını hatırlamıyorum
    deneyımlerını ve bılgını paylasırsan tesekurler
  • bu ürünü kullanıyorum mükemmel calışıyor

Bluedio-H-T-Bluetooth-Stereo-Wireless-headphones
  • D serisi tv kullanıyorum servis modundan bt actım telefon görüyor ve bağlanıyor ama bluetooth kulaklık bağlanmoyor nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    madem bluetooth transmitter kullanican servis menüsünden ayar yapamaya ne gerek var orasını anlamadım :(
  • bende samsung 46es8000 smrt tv var bunun için nasıl bir kulaklık tevsiye edersiniz lütfen li,nk vererek olursa iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aayygguull

bu ürünü kullanıyorum mükemmel calışıyor

Bluedio-H-T-Bluetooth-Stereo-Wireless-headphones

merhaba bende bu kulaklıktan aldım ancak bunu samsung 46es8000 smart tv ile eşleştiremedim acaba bu kulaklık için tv ye usb bluetooth mi takmam gereklidir..
    bunu hangi tv de kullandınki ben samsung tv de kullanamıyorum..denilenleri yapmama rağmen.
  • Bu islemi yaptim zaten BT On konumundaydi. Kulakligi tv nasil gorecek. Kulakligi bulmak icin tv den aratma yapamiyorum. Nasil bir islem yapilacagi hakkinda fikri olan var mi.
    Bir de bluetooth speaker var bunu da eslestirebilmek mumkun mu TV ile.
    Samsung 55D8000 Modeli kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcat34 -- 16 Ocak 2017; 22:48:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat34

Bu islemi yaptim zaten BT On konumundaydi. Kulakligi tv nasil gorecek. Kulakligi bulmak icin tv den aratma yapamiyorum. Nasil bir islem yapilacagi hakkinda fikri olan var mi.
    Bir de bluetooth speaker var bunu da eslestirebilmek mumkun mu TV ile.
    Samsung 55D8000 Modeli kullaniyorum

Hocam selamlar. Sorununu çözebildin mi acaba ?
    Bende de 40JU6070 var, denilenleri yaptım ancak tv menüde bt taratabilecek herhangi bir yer yok. Samsung TÜrkiyeyi aradım ve sordum, sizin TV'ye kulaklık bağlanmıyor diye bilgi verdi. BT aparatı alsam dahi bağlayamazsınız dedi ancak ben ikna olmadım.
  • Bende bağladım teşekkürler

• hem bt kulaklıktan hem tv den aynı anda ses alabileceğimiz bir yöntem varmı?
  • Arkadaşlar bende oled bi tv almayı dusunuyorum ve 2 tane kablosuz kulaklık bağlama imkanı oluyor mu veya daha fazla bilgisi olan

• Merhaba benim tv nin kumandasi kucuk olanlardandi.info menu yanda ses kisma ve guc dugmesine bastim olmadi.htc m8 telefonundaki peel smart remove kumanda programiyla ayni bu siralamay yaptim ve servis ayarlarna girdim.ebgineer optionsta bluetooth i on yaptim.ve tvde ses ayarlari kisminda bluetooth secenegi belirdi ve kulakligi eslestirdim.simdi kulaklik kapaliyken tv haporlerinden ,kulakligi actigim anda tvnin sesi kulakliktan geliyor.yani sonuc basarili.

Belki kumandasi benim gibi kucuk olan arkadaslara yol gostermesi icin bunlari yazdim.herkese kolay gelsin.

• arkadaşlar ben aliexpress den bu bluetooth verici aldım televizyonumla herhangi bir bluetooth kulaklıkla bağladım çok güzel kullanıyorum.. kullandığım tv samsung 46es8000 smart tv..

https://tr.aliexpress.com/item/Wireless-Bluetooth-Music-Transmitter-3-5mm-RCA-Stereo-Audio-Transmitter-Adapter-5V-USB-Bluetooth-Adapter-for/32719917939.html?spm=2114.13010608.0.0.1GuIa2

• Aynı tv bende de ve bluetooth kulaklık eşleştiremedim. Bu bluetooth vericiyi tv'nin audio çıkışına kablo ile bağlıyorsun galiba ama kulaklık nasıl tanıyor? Senin kulaklık markası samsung mu ? Yoksa eşleştirme butonu mu var? Biraz yaptığın işlemler hakkında bilgi verirsen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bostan53

Aynı tv bende de ve bluetooth kulaklık eşleştiremedim. Bu bluetooth vericiyi tv'nin audio çıkışına kablo ile bağlıyorsun galiba ama kulaklık nasıl tanıyor? Senin kulaklık markası samsung mu ? Yoksa eşleştirme butonu mu var? Biraz yaptığın işlemler hakkında bilgi verirsen sevinirim.

eğer aynı üründen bahsediyorsak ben bluetooth vericinin av ses kablosunu tvnin ses çıkışına bağlıyorum beslemesinide herhangi bir usb girişne bağlıyorum vericinin üzerinde mavi ışık yanık vaziyette iken altındaki butona basılı tutup bluetooh kulaklığı(bluedio kablosuz bluetooth kulaklık.) açıp kendisi eşleşiyor ve ses iletimi başlamış oluyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 16 Temmuz 2017; 2:42:35 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.