Şimdi Ara

Samsung Smart TV'ler için Kumanda+Klavye (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
13
Favori
17.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F8000 serisinde de aynı yöntemle çalıştı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halen tedarik diyo 28 inden beri
  • ExZaL kullanıcısına yanıt
    Bende 28inde sipariş verdim, bugün kargoya verilmiş ama herhangi bir takip numarası vermemişler, nasıl iş yapıyor bunlar anlamadım.
  • Kargo takibini sonradan giriyorlar. Sıkıntı olmaz hemen ulaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

Bende 28inde sipariş verdim, bugün kargoya verilmiş ama herhangi bir takip numarası vermemişler, nasıl iş yapıyor bunlar anlamadım.

aradım azıma geleni saydım adamlar bizle dş.. geçiyor resmen
  • Ben 2 tane aldım biri geldi diğeri gelmedi sanırım ayrı şubelerden kargoya verdiler benim kumanda eşleşme yaptıkdan sonra bazen kendiliğinden işlem yapmaz hale geliyor tuşlara basıyorum bi şey yok sizde de bu tarz bi şey oluyor mu
  • Arkadaşlar bende bugün ankaradan bi tane aldım mağaza çalışanın istediğimi söyledim gitti getirdi zorluk çıkarmadılar tur bağladım gayet güzel çalışıyor ancak nette gezerken tıklama olayını nasıl yapıyoruz onu cozemedim yardımcı olursanız sevinirim

• tqtuk T kullanıcısına yanıt
    sağ sol tuşunun ortasındaki fare görevi gören
  • Youtube için çözüm yok değil mi? Ayrıca dikkatimi çekti youtube de klavyenin rakamları çalışıyor fakat diğerleri çalışmıyor.

• 42F5570 Ttnet ten alınma tv ye yapamadık:( yazılım güncelledik. Son versiyon 2110 yüklü.
    Kumanda tarafı çalışıyor, klavye tarafında pairing işlemi bir türlü olmuyor.
    Öneriniz var mı arkadaşlar? Geri iade mi edelim?:((

• siparişimi iptal etmişler

Sayın Müşterimiz,

Aşağıda detayı bulunan, sipariş vermiş olduğunuz ürün(ler) teknik bir problem nedeniyle temin edilememektedir. Temin edilemeyen ürün(ler) için tahsil edilen tutar, ödeme şeklinize göre iade edilmiştir.
  • mmavcu kullanıcısına yanıt
    Hocam bende web browser ekranı açılmadan eşleşmiyor smart tv yi açtığımızda deniyorum olmuyor web ekranı açınca eşleşme yapılıyor belki sorunuzun cevabı değildir ama bir ihtimal yazayım dedim
  • dogruinsangezgin D kullanıcısına yanıt
    akşama söylediğiniz gibi deneme yapayım hocam.
    teşekkürler.
  • herhalde kalmadı dimi arkadaşlar? ilk başta f serisi çalışmıyor dendiği için konuyu takibi bırakmıştım. F8000'de şimdi sadece kumada mı çalışıyor? Klavye çalışmıyor ise işimize gelmez
  • İade edecek satacak olan arkadaşlar, 2 adet ihtiyacım var. Almak istedim yüksek fiyat söylendi. Mağazaya gittim stokta var elimizde yok dendi. Derken alamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankapyapar

siparişimi iptal etmişler

Sayın Müşterimiz,

Aşağıda detayı bulunan, sipariş vermiş olduğunuz ürün(ler) teknik bir problem nedeniyle temin edilememektedir. Temin edilemeyen ürün(ler) için tahsil edilen tutar, ödeme şeklinize göre iade edilmiştir.

hocam banada aynı maili yolladılar. baktım mağazalarda gözüküyor. satmak istemiyorlar anlaşılan. hemen arayıp şikayet kaydı bıraktım. sen ne yaptın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frank

quote:

Orijinalden alıntı: frank

Az önce aldım Büyükçekmece Teknosadan
    Önce yok dediler stoklara bakarmısınız dedim
    2 adet var dedi. İçeri gitti birazdan geldi. Burada bulamadık bodrumdaki depoya bakmak lazım 1 saat sonra gelin dedi. Bir sürü adamsınız ikisini de alacağım biri gitsin baksın dedim. 5 dk sonra içerden biri geldi 1 tanesini buldum dedi 😂😂
    Yarın yine uğrayacağım bulun dedim 😂😂

55F8500 de kumanda çalıştı klavye olmadı.
    Haber veren arkadaşa teşekkürler.

F8500 de çalışıyor
    Tv yi kapattım
    Tv açılırken klavyeden SYM+TAB yapınca eşleşti

Ayrıca tanıtma yaparken sorun yaşayan arkadaşlar tv ye oldukça yakın tutarak denesinler. İlk denemelerde ben de başarısız oldum, daha sonra kitapçıktaki 50 cm den kısa mesafede durun yazısı dikkatimi çekti, tv ekranının hemen önünde deneyince eşleşti. 55D8000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzerchE -- 14 Eylül 2015; 14:30:52 >

• Merhaba.
    Bana her hangi bir bilgi verilmeden siparişimi iptal etmişler.
    Üzülmedim açıkçası...

• benim siparişide iptal etmişler hemen şikayet etcem 3 liraya flash alıcaktık onuda iptal ettiler.
  • ucandeve kullanıcısına yanıt
    Merhaba arkadaşlar, fazla almış veya iade edecek olan arkadaşlar varsa ben de almak isterim, ancak fırsatçılık yapıp yüksek rakam isteyenler zahmet etmeyin, teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.